прес майданчик

На виставці Intermat Paris компанія Transport Jacky Perrenot підписала угоду про постачання 6 вантажних автомобілів Stralis X-WAY NP

​одного сідельного тягача потужністю 460 к. с. і п'яти вантажних автомобілів 8x2x6 потужністю 400 к. с. з жорсткою рамою з встановленими на них електричними автобетонозмішувачами виробництва компанії CIFA. Ці автомобілі призначаються для перевезення бетону компанії VICAT у Ліоні та Греноблі.

Транспортна компанія Transport Jacky Perrenot підтверджує свою довіру до передових технологій природного газу компанії IVECO, відмовляючись на їх користь від дизельних вантажівок у своєму автопарку для здійснення транспортних операцій у галузі будівельної логістики. Цю угоду було укладено в зв'язку з замовленням 200 тягачів Stralis NP, яке логістичний оператор зробив на виставці Solutrans у листопаді 2017 р.

Новий Stralis X-WAY NP, що працює на природному газі, є представником нового модельного ряду тягачів IVECO для будівельної логістики, що ідеально підходять для інфраструктурних проектів, розгорнутих у численних європейських містах, особливо у тих районах міської забудови, де впроваджуються все більш жорсткі обмеження на допустимі рівні шуму й забруднення повітря.

​​​​

IVECO оголосив про підписання угоди з компанією Jacky Perrenot про постачання 5 вантажних автомобілів Stralis X-WAY NP 8x2x6, обладнаних унікальною для галузі розробкою фірми — високотехнологічними газовими двигунами, з електричними бетонозмішувачами CIFA, а також перше замовлення тягача Stralis X-WAY NP 4x2. Замовлення було зроблено на Міжнародній виставці будівництва та інфраструктурі INTERMAT, що відбулася в Парижі 23–28 квітня 2018 р., де фірма представила свої автомобілі на природному газі, розроблені для будівельної галузі.

 

На виставці Solutrans автомобіль Stralis X-WAY NP 8x2x6 CNG було вперше представлено публіці в комплектації з електричним бетонозмішувачем від CIFA. Компанія Transport Jacky Perrenot випробовувала цей вантажний автомобіль в м. Ліон протягом 4 місяців, за які від подолав понад 5000 км. Цілковито задовольнившись результатами тестування, компанія вирішила зробити нове замовлення.  Цей перший автомобіль, споряджений 330-сильним двигуном Cursor 8 CNG, що працює на зрідженому газі, продемонстрував здатність знизити споживання пального на 10 % при скороченні викидів твердих часток, NO2 та CO2 на 95 % порівняно з аналогічною моделлю, обладнаною дизельним двигуном, викиди якого відповідають стандарту Євро-6. І все це без жодного зменшення вантажопідйомності, адже автомобіль може перевозити до 8 м3 бетону, що відповідає показникам кращих шасі для автомобілів, обладнаних дизельними двигунами. Двигун на природному газі з низьким рівнем шуму (-71 дБ за результатами сертифікації Piek Quiet Truck)та автономним електричним живленням бетонозмішувача від компанії CIFA дозволяє працювати в режимі 24х7, не завдаючи турбот мешканцям сусідніх будівель. Автономність ходу вантажівки по пальному перевищує цільовий показник 150 км на 100 км.


Нове покоління газових вантажівок із жорсткою рамою

​Друге покоління автобетонозмішувачів для Transport Jacky Perrenot, що працюватимуть на стиснутому біогазі, буде побудовано на базі нових вантажівок з жорсткою рамою Stralis NP, обладнаних двигуном Cursor 9 NP потужністю 400 к. с. із крутним моментом 1700 Нм та 12-швидкісною автоматизованою коробкою передач. Як і в дизельній модифікації Stralis X-WAY, шасі мають підсилену раму 7,7 мм, а газові балони тепер випускаються в 2 додаткових варіантах об'єму: 846 і 1052 літри. Більший крутний момент, який забезпечує двигун Cursor 9, дозволяє використовувати для роботи бетонозмішувача гідравлічну систему як альтернативу електричному режиму. 12-швидкісна АКП підвищує комфорт і безпеку при роботі в міських районах, водночас сприяючи максимальній економії пального.

 

П'єр Лаутт (Pierre Lahutte), президент бренду IVECO, повідомив: «Ми пишаємось тим, що компанія Transport Jacky Perrenot ще раз виявила свою довіру до нашого бренду та наших технологій використання природного газу, обравши IVECO для розвитку свого парку «зелених» автомобілів, призначених для будівельної галузі. Stralis X-WAY NP, споряджений нашою передовою технологією використання природного газу, є ідеальним рішенням для багатьох великих інфраструктурних проектів у містах Європи, серед яких проект «Великий Париж» тут, у Франції. Завдяки низьким показникам забруднення повітря та шуму, ця вантажівка зможе дістатися густонаселених або центральних районів, де діють найжорсткіші обмеження на рух транспорту, й працювати там цілодобово. У випадку роботи на біометані автомобіль дозволяє ефективно здійснювати перевезення при нульових викидах CO2тут і зараз. Нині відбувається перехід на більш екологічні джерела енергії, оскільки міста намагаються вирішувати проблеми якості повітря та викидів парникових газів. IVECO, пропонуючи вантажні автомобілі, що працюють на природному газі, перебуває в авангарді цієї боротьби за покращення екології.»

Філіпп Жівон (Philippe Givone), Генеральний директор Transport Jacky Perrenot, розповів: «Коли ми почали переходити на авто на ПГ на початку 2012 р., замовивши перші 3 вантажівки IVECO на стиснутому газі, ми й уявити не могли що за 6 років ми замовимо в них більше ніж 500 автомобілів на стисненому та зрідженому газі, або що ми використовуватимемо їх для нашого будівельного бізнесу! Сьогодні ми зробили новий крок у нашій енергетичній політиці — ще один крок до нашої мети: 1000 автомобілів на газових двигунах у нашому автопарку до 2020 р. Це прояв нашого духу першопрохідців, яким пронизана уся наша діяльність, від доставки молочних продуктів до перевезень бетону. Надійна й ефективна технологія газових двигунів IVECO — це ще один фактор нашого успіху. Я впевнений, що сьогодні ми почнемо писати нову захопливу сторінку в історії будівельної логістики і що ми матимемо багато послідовників серед інших транспортних компаній. На це є одна вагома причина: вантажні автомобілі на стисненому й зрідженому газі роблять бізнес логістичного оператора безпечнішим».

 

Нова лінійка моделей є результатом стратегії розвитку продукції IVECO, націленої на надання замовникам автомобілів, які дозволяють їм мати більш сталий розвиток, як у питаннях довкілля, так і у фінансових показниках, водночас надаючи найкращі робочі умови для водіїв. З цими автомобілями замовники зможуть працювати у години пікового забруднення, діставатися центру міст тоді, коли багато європейських столиць посилять заборону на використання дизельного транспорту.  IVECO — єдиний виробник, що пропонує повний ряд моделей автомобілів з газовими двигунами, — від легких комерційних вантажівок до важких тягачів з повною вагою автопоїзда до 50 т, а також автобусів. Постійна зосередженість на інноваціях і нові технології вивели бренд на чільні позиції на європейському ринку автомобілів з двигунами на альтернативних видах пального, забезпечивши компанії найбільшу його частку. На сьогодні дорогами світу пересувається понад 25 000 тягачів IVECO з двигунами на альтернативних видах пального, з яких 6000 використовуються для потреб громадського транспорту, а понад 6000 являють собою магістральні тягачі з повною вагою автопоїзда понад 18 тонн.

 

Автомобілі IVECO з двигунами технології Natural Power є відповіддю на заклик про переведення парків важких тягачів на газ, який зробив Президент Макрон на Конференції високого рівня з питань фінансування сталого розвитку, що відбулася в Брюсселі 22 березня 2018 р.: «Йдеться також про нашу рішучість здійснити енергетичну трансформацію транспортного сектора завдяки повсюдному застосуванню електричних і водневих автомобілів та переведенню важких вантажних автомобілів на газ».

 

Тягач Stralis X-WAY NP потужністю 460 к.с.: краща в галузі газова технологія на службі будівельної індустрії

 

Новий Stralis X-WAY NP, що працює на природному газі, — представник нової лінійки моделей IVECO, призначений спеціально для роботи в сфері професійної та будівельної логістики, що являє собою ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ для задач, які вимагають як хороших дорожніх характеристик, так і здатності пересуватися в умовах бездоріжжя.

 

Тягач Stralis X-WAY NP, який може поставлятися з балонами для стисненого або зрідженого газу, створений з використанням технологій IVECO, що дозволяють досягти найвищої паливної економічності та забезпечити якість їзди, зокрема, технології допомоги водієві HI-Cruise. Виняткова економія пального, що досягається в двигунах серії Cursor 13, і вартість природного газу, нижча за вартість дизельного пального, забезпечують цьому тягачеві найнижчу у своєму класі загальну вартість володіння. Модульна конструкція для монтажу балонів для зрідженого газу дозволяє розмістити всі види супутнього обладнання, наприклад, контейнер для мастила або повітряні компресори.

 

Автомобіль Stralis X-WAY 8x2x6 на стисненому газі потужністю 400 к.с. здійснив технологічний прорив, забезпечивши винятково низьку повну масу автопоїзда, яка дозволяє перевозити до 8 м3 бетону. Три його керовані мости забезпечують легкий доступ до міських будівельних майданчиків, часто розташованих біля вузьких проїздів, і менше зношування шин, що сприяє досягненню виняткових показників економії пального. Крім того, ці характеристики та функції, у поєднанні з опціональним 9-тонним переднім мостом та 12-швидкісною автоматизованою коробкою передач роблять його ідеальним засобом для перевезення будівельного обладнання або — у комбінації з платформою та краном — для доставки будівельних матеріалів.​