прес майданчик

Вантажівки IVECO здобули дві медалі з трьох в конкурсі «Sustainable Truck of the Year 2017».
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​IVECO була єдиною компанією, автомобілі якої були включені в список фіналістів у всіх трьох категоріях.

Конкурс, спонсорований журналом Vado e Torno у співпраці з компанією Lifegate, пройшов в рамках Міжнародної транспортно-логістичної виставки Transpotec 2017 у ​Вероні.

IVECO відвозить додому дві престижні нагороди, завойовані в конкурсі «Sustainable Truck of the Year 2017»: Новий Daily Electric отримує найпрестижнішу премію в категорії фургонів, тоді, як Eurocargo CNG здобуває перемогу в категорії розвізних автомобілів.

Номінантами конкурсу, вперше організованого в 2017 році і розділеного на три категорії ( «Тягачі», «Дистрибуційні автомобілі» і «Фургони»), стали новинки 2016 роки від кількох виробників представляють​ собою прорив в області сталого розвитку. Журнал Vado e Torno, який організував цей захід, заявив, що під час вручення нагород «основним критерієм оцінки була концепція сталого розвитку та ефективності, яка передбачає не тільки зменшення забруднюючих речовин у вихлопних газах, а й скорочення ризиків для водія та інших учасників руху, зменшене навантаження на водія, зниженя впливу транзитного транспортного потоку на жителів і впровадження принципів сталого розвитку у всі стадії виробничого циклу з метою вторинної переробки деталей автомобіля в кінці терміну служби.

Мауріціо Черветто, головний редактор журналу Vado e Torno вручив завойовані нагороди П'єру Леут, бренд-президенту IVECO, на Міжнародній транспортно-логістичної виставці Transpotec 2017, що проходила в Вероні з 22 по 25 лютого.​

П'єр Леут, президент компанії Iveco, сказав: «Ми пишаємося тим, що наші автомобілі, Новий Daily Electric і Eurocargo CNG, завоювали ці нагороди на першому конкурсі «Sustainable Truck of the Year». Прихильність принципам сталого розвитку є частиною філософії IVECO і базується на технологічній досконалості: сьогодні ми єдиний виробник, що пропонує повний модельний ряд газових автомобілів, який охоплює легку, середню і важку гаму, а також автобуси. Наша компанія також є чемпіоном в області стійкого розвитку в складі групи CNH Industrial, яка шостий рік поспіль визнається лідером галузі в Світовому і Європейському індексах стійкого розвитку Доу-Джонса. Наша продуктова стратегія спрямована на досягнення однієї з наших ключових цілей: надати нашим клієнтам автомобілі, які допоможуть їх бізнесу стати більш стійким. IVECO потрапила у фінал з трьома автомобілями, по одному в кожній категорії, і отримала дві нагороди з трьох можливих, які дісталися титулованому Daily Electric і Eurocargo CNG. А ще більшу гордість ми відчуваємо за те, що ми отримали ці нагороди саме в Вероні, тобто всього в двох кроках від наших заводів в Суццарі і Брешії, на яких випускаються моделі Daily і Eurocargo відповідно».

Мауріціо Черветто, головний редактор журналу Vado e Torno, прокоментував обидві нагороди: «Хоча конструкція Daily і сходить до 2009 року, але тільки з останнім оновленням модельного ряду, з переходом на стандарт Євро 6 дизельних версій, модель Daily Electric досягла своєї повної зрілості. Крім рішучого прориву в області онлайн-технологій свій внесок в значне підвищення продуктивності внесла сучасна електрична система з натрій-нікель-хлоридними суперконденсаторами і гнучкою системою зарядки. Збільшена на 25% ефективність, підвищене на 100 кг корисне навантаження, запас ходу більше 200 км. Завдяки придатним для вторинного використання акумуляторів Daily Electric - це абсолютно чистий і безшумний автомобіль, який можна ефективно використовувати для перевезення вантажів в міських центрах».​

З приводу Eurocargo CNG він зазначив: «Компанія IVECO, що прода​​ла за останні 20 років понад 10 тисяч газових автомобілів, зміцнила своє лідируюче положення в області альтернативних видів палива. Газовий двигун Tector 6 демонструє виняткову екологічність: утворення шкідливих часток практично відсутня, викиди CO2 знижені на більш ніж 80% при використанні биометана, а рівень шуму становить менше 60 децибел. Модель Eurocargo оснащується добре зарекомендувавшими себе, широко поширеними і економічно ефективними технологіями і не підпадає під обмеження на в'їзд в місто. Клієнтам пропонується великий вибір різних конфігурацій з повною масою до 16 тонн. А завдяки запасу ходу в 400 км вона дозволяє перевізникам, які займаються розвезенням вантажів, без будь-яких жалю відмовитися від дизельних автомобілів».​

Новий Daily Electric: ексклюзивний екологічно чистий автомобіль
​​
Новий Daily Electric - це на 100% електричний, абсолютно чистий автомобіль, що забезпечує максимальний рівень екологічності та надійності. Він відмінно підійде для експлуатації в місті, наприклад, для адресної доставки вантажів і транспортування пасажирів. Інженерам вдалося знизити споживання енергії завдяки застосуванню високоефективних і легких електричних допоміжних систем. При цьому термін служби акумуляторів був збільшений на 20%. Крім того, Новий Daily Electric може похвалитися збільшеним приблизно на 100 кг корисним навантаженням. Продуктивність акумуляторів, які повністю придатні для вторинної переробки, гарантують надійну роботу в будь-яких умовах навколишнього середовища. Крім цього, запатентовані IVECO гнучкі режими зарядки дозволяють клієнтам заряджати Daily на громадських або приватних станціях швидкої зарядки. Даний процес займає всього 2 години.

Новий Daily Electric пропонує кращу в класі ефективність завдяки збільшеному запасу ходу аж до 280 км, який він продемонстрував в конфігурації з трьома акумуляторами в ході вимірювань, проведених згідно зі встановленими для даного типу автомобілів правилами NEDC. Автомобіль також дозволяє водієві вибирати між двома режимами руху, Eco і Power: в режимі Eco крутний момент двигуна регулюється для зниження споживаної енергії без будь-яких обмежень для максимальної швидкості. У режимі Power водій зможе насолодитися всією потужністю електричного мотора.

Гальмівна система з функцією рекуперації енергії - це ще одна важлива новинка на Daily Electric, яка надає водієві можливість вирішити, яку схему гальмування використовувати під час руху. Залежно від характеристик дорожнього полотна і умов руху водій може активувати найбільш підходящий для даного моменту режим гальмування, що знижує споживання енергії при збереженні видатних їздових якостей.

Завдяки найширшій модельній лінійці фургонів і шасі в індустрії з максимальною повною масою до 5,6 тонн, об'ємом вантажного відсіку аж до 19,6 куб. метрів і універсальною платформою для установки найрізноманітніших надбудов, Новий Daily Electric ідеально підійде для виконання найрізноманітніших місій, в тому числі перевезення пасажирів в міських центрах у виконанні мікроавтобуса.

Крім того, нечутна робота двигуна сприяє зниженню рівня шумового забруднення і дозволяє цьому автомобілю здійснювати нічну доставку вантажів в міських районах. Дана модель стандартно оснащується новою системою звукового попередження пішоходів, яка автоматично активується при русі зі швидкістю від 0 до 30 км /год.

Його потужність і надійність гарантовані рамною конструкцією з С-подібним профілем з високоміцної сталі, яка є однією з найвідоміших відмінних рис Daily і забезпечує максимальну міцність про​​тягом довгого часу і приголомшливу гнучкість при експлуатації.

​Eurocargo CNG: сама екологічно чиста вантажівка для міських перевезень

Eurocargo CNG, вже здобув нагороду «Міжнародна вантажівка року 2016», отримав нову суперекологічну версію двигуна Tector 6 потужністю 210 к.с., що працює на стиснутому природному газі. Завдяки переробленим котушкам запалювання, перепускному клапану, поршням і кільцям компанії IVECO вдалося домогтися значних поліпшень в області ефективності, токсичності викидів і технічного обслуговування.

Автомобіль має поліпшені робочи характеристиками завдяки потужності 210 к.с. і максимальному крутному моменту 750 Нм. Eurocargo Natural Power відповідає вимогам екологічного стандарту Євро 6 Step C і тому може безперешкодно пересуватися по міських центральних районах, що є ключовою перевагою для місій з великою кількістю зупинок на розвантаження або завантаження. Газова технологія володіє численними перевагами як з екологічної, так і з економічної точки зору. Двигун, що працює на природному газі, є найбільш ефективним технічним рішенням, здатним впоратися з проблемою забруднення міських районів, і тим самим стає єдиною справжньою альтернативою бензину і дизельному паливу. Що стосується шкідливих викидів, то природний газ вважається «чистим» паливом, так як при його згорянні виділяється на 35% менше оксидів азоту (NOx) і на 95% менше шкідливих часток в порівнянні з дизельним паливом.

Крім того, тиха робота двигуна робить газові моделі Eurocargo ідеальним вибором для використання в межах міста в нічний час.