прес майданчик

Новий сідловий тягач для ТОВ «Татен Машинері Україна»

​​​​​​​​Сьогодні, 31 березня в Києві, на території ТОВ «Татен Машинері Україна» відбулася передача сідлового тягача IVECO Stralis Hi-Way.

Новий сідловий тягач IVECO Stralis Hi-Way був поставлений компанією «Івеко Україна». Замовник - ТОВ «Татен Машинері Україна» є одним з найбільших операторів ринку техніки CNH. В Україні дана компанія представляє сільськогосподарську техніку відомої марки CASE.​

Сідловий тягач IVECO Stralis Hi-Way поставлений з 13-літровим турбодизелем Євро 5 потужністю 500 л. с., крутний момент 2300 Нм., досягається починаючи з 1000 об \ хв., двигун обладнаний дуже ефективним моторним гальмом потужністю 305 Kw, який додатково підвищує безпеку і дозволяє знизити експлуатаційні витрати на обслуговування. Автоматизованою коробкою передач ZF 12AS 2330 TD. Машина тривісна, з колісною формулою 6х2, перша і друга осі поворотні, а друга ще й піднімається в ненавантаженому стані. Задня підвіска коліс - повністю пневматична, ведуча вісь обладнана блокуванням міжколісного диференціала.

Висота сідла 1250 мм розрахована на роботу з трейлерами-ваговозами для перевезення великогабаритної техніки - тракторів, комбайнів та ін.

IVECO Stralis Hi-Way поставлений з найвищою кабіною, з двома спальними місцями, обсяг внутрішнього простору більше 10м3. Завдяки продуманій аеродинаміці вдалося знизити коефіцієнт лобового опору на 3%, що позитивно позначилося на витраті палива. Усередині дуже багато речових відсіків. Великі шафки над лобовим склом, два висувних холодильника під нижньою спальної полицею. Встановлено також опціонні багажні відсіки зовні, під стандартними - за передніми дверима.

Тягач укомплектований багатьма електронними помічниками, які дуже актуальні на сьогодні: EBS + BAS електроннокеровані гальмівна система + система допомоги при гальмуванні., ESP - електронна система стабілізації, HILL HOLDER - система утримує автопоїзд на схилі і дозволяє водієві безпечно рушити з місця, фари головного світла - BE XENON - забезпечують водієві поліпшену видимість, підвищуючи безпеку і зменшуючи навантаження на водія. Денні ходові вогні DRL.​

В комплектацію включені AXLE LOAD INDications - сенсори навантаження на задній візок, що легко дає можливість водієві контролювати навантаження на задні осі і виключити перевантаження а значить не платити величезні штрафи.

Ще однією приємною новиною стала програма Iveco Capital, яка представлена партнерською програмою Івеко-ОТП Лізинг, яка дозволяє придбати автомобілі з поліпшеними умовами фінансування. Програма запустилася в березні 2017 року, і це дозволяє зробити покупку ще більш доступною.

Умови програми Iveco Capital спільно з ОТП Лізинг:​


Для Heavy

Фінансування: долар США

USD ставка фінансування (+Libor1M)

1%

3,50%

4,90%

5,60%

6,10%

Розмір авансового платежу

30%

Строк фінансування, в роках

1

2

3

4

5

 

Фінансування: українська гривня

UAH ставка фінансування

10,00%

13,60%

15,0%

15,70%

16,10%

Розмір авансового платежу

30%

Строк фінансування, в роках

1

2

3

4

5

  • Попереднє рішення від ОТП Лізинг: 2-24 години
  • Видача ліміту фінансування клієнту: <14 робочих днів
  • Одноразова комісія: 1.5% від вартості ТЗ з ПДВ