прес майданчик

Новий Daily: комерційний автомобіль, який «змінить перспективи вашого бізнесу»


Новий Daily встановлює нові стандарти комфорту в салоні та вражень від кермування, а також робить великий крок у напрямку до автономного водіння та впровадження вдосконалених систем безпеки.

Новий Daily пропонує новий рівень комунікаційних можливостей, відкриваючи доступ до світу сервісів із високим рівнем персоналізації, ідеально адаптованих до особливостей реального використання автомобіля клієнтом. Такий підхід забезпечує створення цілісного рішення у сфері перевезень, яке дасть змогу нашим замовникам докорінно змінити спосіб задоволення власних транспортних потреб.

Новий Daily — перший автомобіль у своєму сегменті, що відповідає вимогам екологічного стандарту Euro 6D/Temp, гарантує неперевершену екологічність у поєднанні з підвищеною потужністю та зниженою витратою пального, а також забезпечує клієнтам підвищену рентабельність.

Турин, 4 квітня 2019 р.

Сьогодні компанія IVECO продемонструвала новий Daily представникам міжнародних ЗМІ в межах дводенного заходу, що проходив на території CNH Industrial Village у м. Турин, Італія. Програмою заходів також передбачалося проведення пленарної конференції, інтерактивних семінарів із використанням цифрових технологій та тест-драйвів нового автомобіля.

Крім того, цей захід також став першою зустріччю з пресою для Герріта Маркса (Gerrit Marx), керівника напряму комерційного транспорту та спецтехніки, після його приєднання до колективу IVECO, а також для інших представників керівного складу компанії, що теж обійняли нові посади — Рафаелє Ді Донфранческо (Raffaele Di Donfrancesco), керівника підрозділу, що відповідає за глобальну лінійку легких комерційних автомобілів, і Серджіо Піперно Беєр (Sergio Piperno Beer), комерційного директора з виробництва лінійки легких автомобілів.

Галузь комерційних автомобілів переживає період змін, що відбуваються з безпрецедентною швидкістю та зумовлюються цілою низкою глобальних трендів, до яких належать перехід до цифрових технологій, автоматизація, електрифікація та бурхливий розвиток сферу послуг. Новий Daily повністю відповідає цим трендам і дає змогу перетворити їх на нові можливості для наших клієнтів. Упродовж 40 років успішного існування Daily став брендом, що вирізняється на тлі інших загальновизнаною унікальністю та є незаперечним лідером у своєму сегменті.

Спираючись на переваги цієї спадщини, сьогодні новий Daily пропонує динаміку та екологічність, нерозривно поєднані з паливною економічністю та низькими сукупними експлуатаційними витратами, гарантуючи клієнтам підвищену рентабельність. Він піднімає на новий рівень планку стандартів комунікаційних технологій, відкриваючи доступ до світу нових сервісів, які дають змогу запропонувати клієнтам цілісний пакет послуг, оптимально адаптований до особливостей експлуатації автомобілів та комерційної діяльності клієнтів. Автомобіль оснащений повним комплектом високотехнологічних систем надання допомоги водієві та досконалих систем безпеки, що забезпечує кращий у класі рівень комфорту в салоні та неперевершені враження від кермування.


Керівник напряму комерційного транспорту та спецтехніки Герріт Маркс зазначив: «Ми маємо чіткий план на майбутнє, а також стратегічне бачення розвитку компанії, яке враховує ключові тренди, що є рушійними чинниками в нашій галузі. Позиція IVECO добре визначена — продовжувати конкурувати та завойовувати лідерські позиції в усіх сегментах, де ми працюємо сьогодні, від легких до важких вантажівок, автобусів і автомобілів спеціального призначення. Новий Daily ідеально відображає наше бачення: після внесення революційних змін він зберігає вірність традиціям, відповідає підвищеним очікуванням сучасних клієнтів і вже готовий до майбутнього прогресу завдяки неймовірним комунікаційним можливостям. Він суттєво змінить перспективи вашого бізнесу».

Технології на службі у водія: системи надання допомоги та підвищена безпека

У новому Daily використовується повний комплекс досконалих систем надання допомоги водієві, які дають йому змогу зосередитися на власній роботі, що стає дедалі більш комплексною, а також сприяють підвищенню рівня безпеки. Розробляючи ці компоненти, компанія IVECO зосередила власні зусилля на функціях, покликаних допомагати водіям під час руху в міських умовах.

Удосконалена система екстреного гальмування та система City Brake PRO запобігають виникненню зіткнень на швидкості до 50 км/год і мінімізують наслідки дорожньо-транспортних пригод на більш високих швидкостях. Ці технології автоматично виявляють ризик потенційного зіткнення з об'єктом, розташованим попереду, і, якщо водій не реагує, застосовують гальма для забезпечення його безпеки.

Новий Daily пішов ще далі: в автомобілі встановлена система City Brake PRO, що дає змогу уникати зіткнень під час руху зі швидкістю лише 5 км/год.

Крім того, новий Daily використовує всі можливості нових технологій, спрямованих на зниження рівня стресового навантаження на водія. У міських умовах, де клієнтам часто доводиться рухатися в щільному потоці транспорту, великою перевагою стане функція Queue Assist, що дає змогу стежити за автомобілем попереду в заторах і пригальмовує автомобіль до повної його зупинки, позбавляючи водія від стресу, що створюється внаслідок пересування з частими зупинками.

Новий Daily — перший автомобіль вагою 7,2 т, оснащений функцією Queue Assist і системою City Brake PRO.

Крім того, адаптивний круїз-контроль, що працює в поєднанні з функцією Queue Assist, підтримує задану швидкість і безпечну дистанцію до автомобіля попереду, а система активного утримання в межах смуги ProActive Lane Keeping Assist запобігає випадковому зміщенню автомобіля з неї, втручаючись у роботу пристроїв рульового управління.

Під час поривів бічного вітру функція Crosswind Assist допомагає водієві стабілізувати положення автомобіля в межах смуги.

Новий Daily сприяє зниженню рівня втоми та підвищенню ефективності роботи водія завдяки наявності електромеханічного стоянкового гальма, що автоматично активується після паркування автомобіля та розблоковується, коли водій готовий рушати. Під час пересування містом, коли виникають досить часті зупинки (наприклад, у режимі доставляння посилок), ця функція зменшує відчуття дискомфорту в руці внаслідок здійснення повторюваних рухів. За попередніми оцінками вона дасть змогу зекономити до 5 робочих годин на місяць, сприяючи підвищенню продуктивності водія. Крім того, впровадження цієї функції дало змогу вивільнити додатковий простір для комфортного пересування водія в кабіні, оскільки відпала потреба у використанні важеля ручного стоянкового гальма.

Нові світлодіодні фари вирізняються більш чітким пучком світла, який проникає на збільшену відстань, а також на 15% покращує видимість та якість розпізнавання перешкод, забезпечуючи додаткове підвищення рівня безпеки в умовах недостатньої освітленості.

У міському режимі City Mode потужність підсилювача рульового управління підвищується, майже на 70% зменшуючи зусилля, потрібні для повороту керма, і полегшуючи маневрування на міських вулицях.

Крім того, новий Daily допомагає водієві у складних умовах кермування завдяки використанню таких функцій, як система Hill Descent Control, що дає змогу повільно та безпечно спускатися довгими та крутими схилами, а також система контролю тягового зусилля Traction Plus, яка забезпечує надійне зчеплення на слизьких поверхнях, як-от пісок, багнюка або сніг. Новий Daily — перший задньопривідний автомобіль у своєму класі, у якому використовуються обидві функції.

Комунікаційні можливості зводять до мінімуму тривалість простоїв машин і відкривають доступ до світу нових послуг

Новий Daily у черговий раз підвищує рівень пропонованої комунікації у межах масштабної кампанії цифрової трансформації, яка почалась у 2016 році з виходу застосунку Daily Business UP. Ця програма вперше запропонувала інтелектуальні комунікаційні рішення для легких комерційних автомобілів, а впродовж наступних років її можливості було суттєво розширені завдяки довготривалій співпраці між Microsoft та IVECO. Партнерство з Microsoft спрямовано на те, щоби змінити світ комерційних автомобілів за допомогою платформи на основі хмарного сервісу Microsoft Azure, яка дає змогу пропонувати більш високотехнологічні послуги, спрощує проведення профілактичного техобслуговування та забезпечує загальне підвищення продуктивності.

Ця стратегія передбачає, що модель Daily підніме комунікаційні можливості на цілковито новий рівень, відкриваючи доступ до широкого переліку нових послуг. Це не просто автомобіль, а цілісний комплекс, що оптимально відповідає особливостям діяльності та комерційним потребам окремо взятого клієнта.

Комунікаційні можливості нового Daily забезпечують безпосередній зв'язок автомобіля з диспетчерською службою Control Room компанії IVECO та надання даних у режимі реального часу. Завдяки цьому спеціалісти IVECO матимуть змогу максимально збільшити тривалість періоду продуктивного використання автомобіля за допомогою проведення активної діагностики та здійснення профілактичних заходів, а також ефективного планування процесу техобслуговування та своєчасного втручання фахівців відповідної служби, що дасть змогу оптимізувати кількість візитів на СТО та звести до мінімуму простої машин.

Крім того, інноваційний сервіс Remote Assistance дає змогу дистанційно змінювати набори даних, проводити діагностику та навіть оновлювати програмне забезпечення, використовуючи бездротові канали зв'язку, без відвідування сервісного центру дилера. Такий підхід забезпечує суттєві переваги для комерційної діяльності клієнта та зменшує тривалість простоїв автомобіля.

Дані, які в режимі реального часу надає Daily, допомагають фахівцям компанії IVECO розробляти нові індивідуальні пропозиції щодо фінансування. Ці плани враховують зміни в діяльності клієнта, якщо автомобіль використовується з меншим навантаженням, ніж очікувалось, і дають змогу відповідним чином коригувати розмір платежів. Крім того, отримувані дані допомагають компанії IVECO робити точні прогнози щодо інтенсивності експлуатації автомобіля та розробляти договори на технічне обслуговування, які найкраще підходять до особливостей роботи клієнта.

Комунікаційні засоби нового Daily дають змогу запропонувати власникам-водіям і керівникам автопарків рішення у сфері телеметрії, що здатні підвищити ефективність їхньої діяльності. Портал MyDaily, доступ до якого також можна отримати через застосунок MyDaily, допомагає власникам контролювати свої автомобілі Daily зі стаціонарного комп'ютера або «на ходу» з мобільного пристрою. Завдяки цьому вони можуть аналізувати параметри ефективності експлуатації автомобіля та рівень витрати пального, а також стиль кермування водія. Крім того, Daily буде періодично надсилати стислі звіти про стан ключових робочих параметрів автомобіля з пропозиціями щодо покращення стилю водіння для забезпечення економії пального. Клієнти також зможуть планувати проведення технічного обслуговування Daily, щоби максимально збільшити ефективність його роботи.

Керівникам автопарків новий Daily пропонує програмне забезпечення IVECO fleet management від Verizon Connect — рішення, яке допоможе знизити витрати на утримання автомобілів завдяки покращеній навігації, контролю робочих параметрів парків, удосконаленій діагностиці двигуна та отримання доступу до інформації щодо пробігу практично в режимі реального часу. Широкий перелік функцій програмного забезпечення допоможе контролювати затримки, враховувати зміни в графіках доставляння та швидше інформувати своїх клієнтів, дасть змогу покращити процес планування технічного обслуговування та підвищити безпеку автопарків, обмежувати тривалість перебування водія за кермом тощо. Клієнти, що вже використовують власні системи управління автопарками, зможуть отримувати всю інформацію про новий Daily через мережевий програмний інтерфейс Web API, який надає бездоганні можливості для забезпечення ефективної взаємодії.

Новий Daily забезпечує максимальну продуктивність та екологічність під час виконання будь-яких завдань

Новий Daily підтримує свою високу репутацію, яку він заслужив завдяки успішній роботі широкої лінійки моделей — це єдиний автомобіль у сегменті, у якому використовуються два двигуни, оптимізовані для забезпечення максимальної продуктивності під час виконання будь-яких робіт.

Двигун F1A об'ємом 2,3 л відтепер доступний у двох версіях, призначених для експлуатації в умовах малого та високого навантаження, потужністю від 116 до 156 к. с.

Двигун F1C об'ємом 3,0 л для експлуатації в умовах високого навантаження доступний у трьох версіях різної потужності — від 160 до 210 к. с. Крім того, також випускається модель, що працює на стисненому природному газі.

Новий Daily у черговий раз продемонстрував найкращі показники екологічності: цей автомобіль першим у своєму сегменті пройшов сертифікацію на відповідність вимогам екологічних стандартів Euro 6D/Temp (за умовами WLTP та RDE) та Euro VI D.

До 10% економії пального під час експлуатації в міських умовах і зниження витрат на технічне обслуговування до 10%

Новий Daily вирізняється неймовірними показниками паливної економічності, що забезпечується завдяки низці особливостей, як-от система Start&Stop, що входить у базову комплектацію всіх моделей з 2,3-літровим двигуном F1A, включно з Daily Hi-Matic. Новий турбонагнітач змінної геометрії з електронним управлінням демонструє підвищену чутливість в умовах експлуатації зі змінним навантаженням і покращену ефективність. Підвищенню паливної економічності додатково сприяють шини класу A Super Eco Low Rolling зі зниженим опором коченню, спеціально розроблені для нового Daily, а також новий генератор на 220 A (12 В).

Завдяки цим особливостям у поєднанні з технічними вдосконаленнями, реалізованими в новому Daily, економія пального може сягати 10%. Крім того, новий Daily оснащений новою системою контролю тиску в шинах, яка в режимі реального часу відстежує значення тиску задля постійного підтримання цього параметра на оптимальному рівні, що також позитивно впливає на витрату пального та рівень безпеки. Це єдиний автомобіль у своєму класі, що оснащується такою системою у версіях з одинарними та здвоєними колесами.

Новий Daily також забезпечує значне зниження витрат на технічне обслуговування, що під час роботи в міських умовах може сягати 10%. Це стало можливим завдяки технічному вдосконаленню автомобіля та збільшенню інтервалів заміни оливи.

Крім того, новий картер збільшеного розміру, призначений для здійснення поїздок на великі відстані, дав змогу збільшити інтервали проведення обслуговування до 60 000 км.

Кращі в класі рівень комфорту в салоні та враження від кермування

Систему рульового управління було повністю оновлено, завдяки чому водій має змогу регулювати кут нахилу і винос керма, щоб оптимально налаштувати його положення. На оббитому шкірою багатофункціональному кермі меншого розміру розташовані численні елементи управління, а нова конструкція допомогла збільшити простір для ніг, що позитивно вплинуло на загальний рівень комфорту. Крім того, у Daily використовується новий електромеханічний підсилювач рульового управління, що вирізняється підвищеною точністю й чутливістю, а також поглинає вібрації та компенсує зміщення та розбалансованість коліс, забезпечуючи плавне водіння та неперевершене відчуття стабільності й контролю.

Нова панель приладів оснащена кольоровим рідкокристалічним дисплеєм високої роздільної здатності з інтуїтивно зрозумілим і зручним для користувача інтерфейсом, який забезпечує доступ до всіх основних налаштувань і функцій автомобіля.

Новий Daily гарантує високий рівень комфорту в салоні та керованість на рівні легкового автомобіля. Нова мультимедійна система Hi-Connect із голосовим керуванням дає змогу виводити на екран зображення з мобільного пристрою водія з підтримкою опцій Apple Car Play та Android Auto™, а також безпечно користуватися мобільними застосунками під час руху. Система має екран із діагоналлю 7 дюймів, дає змогу приймати цифровий радіосигнал у форматі DAB і відображати зображення з камери заднього виду. Крім того, автомобіль оснащений навігаційною системою TOM TOM для легкових автомобілів і вантажівок, а також розробленою компанією IVECO системою оцінювання стилю водіння, яка надає корисні рекомендації в режимі реального часу.

Функціональний дизайн забезпечує комфорт, безпеку та економію коштів

Daily вирізняється миттєво упізнаваним дизайном, який став невід'ємною частиною неперевершеного стилю автомобіля. Але найголовніше полягає в тому, що кожен елемент дизайну Daily має чітке призначення: до їхнього переліку, зокрема, належать нові легкосплавні колісні диски, що дали змогу оптимізувати корисне навантаження, і світлодіодні освітлювальні прилади, що не лише підвищують рівень безпеки, але й сприяють економії коштів, адже вони розраховані на весь термін експлуатації автомобіля та не потребують заміни. Нова решітка радіатора збільшеної ширини забезпечує покращену вентиляцію та захист двигуна й радіатора. Крім того, завдяки виготовленню методом гарячого штампування, вона вирізняється підвищеною міцністю та витривалістю.

Елементи дизайну нового Daily також сприяють зниженню експлуатаційних витрат — новий бампер складається з трьох секцій, тож у разі незначних зіткнень, які часто трапляються під час експлуатації в міських умовах, можна буде замінити не весь бампер, а лише його пошкоджену частину. Це дало змогу суттєво знизити витрати на ремонт, адже за статистикою IVECO саме такі пошкодження трапляються в 90% випадків.

Новий Daily: кампанія «Змініть перспективи вашого бізнесу»

Упродовж успішної 40-річної історії експлуатації Daily заслужив солідну репутацію автомобіля, що славиться інноваціями, міцністю та високим рівнем задоволення клієнтів. Нова версія в черговий раз піднімає планку та відкриває доступ до нового світу послуг, що дають змогу створювати цілісні персоналізовані рішення, які ідеально відповідають особливостям експлуатації автомобіля та комерційної діяльності клієнтів, а також допомагають змінити підхід до придбання автомобіля, адже вони отримують не просто машину, а комплексний пакет рішень.

Новий Daily також змінить повсякденне життя водія — цей автомобіль оснащений цілою низкою технологій, спрямованих на зниження рівня стресу та підвищення безпеки, він пропонує кращий у своєму класі рівень комфорту в салоні та враження від кермування, тож водії зможуть по-новому поглянути на свою роботу. Саме так новий Daily обіцяє «Змінити перспективи вашого бізнесу» у повній відповідності до рекламної кампанії, у межах якої автомобіль показаний із незвичних точок зору.

Виробництво світового рівня та проектування за найвищими стандартами

Новий Daily випускається на заводах IVECO у містах Суццара (Італія) та Вальядолід (Іспанія), що орієнтовані виключно на виготовлення цієї лінійки продукції. На обох підприємствах використовується методологія виробництва світового рівня (WCM) за найвищими стандартами — 3 квітня 2019 року завод у м. Вальядолід отримав золоту медаль на знак визнання найвищих стандартів виробництва з використанням інтегрованої системи управління підрозділами та технологічними процесами, тоді як підприємство у м. Суццара одним із перших заводів CNH Industrial пройшло сертифікацію для отримання срібної медалі у 2012 році.

Використовувана методологія виробництва світового рівня спрямована на організацію надійних технологічних процесів, що забезпечують нульові показники виробничих дефектів, рівня відходів і нещасних випадків. На підприємствах відбувається безперервний процес удосконалення роботи, зосереджений на залученні до нього всіх операторів, що працюють на виробництві.

Цей підхід поширили і на процеси проектування й розроблення Daily завдяки впровадженню методології виробництва світового рівня, реалізація якої починається з визначення вимог клієнта щодо розроблення продукту, що найкраще відповідає його потребам.

Зусилля конструкторсько-виробничих груп заводу впродовж останніх 3 років були зосереджені на роботі над проектом нового Daily. Для створення моделі знадобилося понад 900 000 годин проектування, 800 віртуальних і фізичних випробувань і виготовлення 200 прототипів, а пробіг автомобілів під час проведення випробувань на витривалість і надійність перевищив 3,5 млн кілометрів. Проект мав стати наступним кроком на шляху покращення характеристик продукції та підвищення ефективності процесів. Ключовою сферою докладання зусиль у межах проекту стало зниження рівня складності продукту й процесів водночас із подальшим розширенням лінійки моделей та переліку характерних особливостей Daily.

IVECO є торговою маркою CNH Industrial N.V. — світового лідера у сфері виготовлення товарів промислового призначення, зареєстрованого на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: CNHI) та на ринку Mercato Telematico Azionario Borsa Italiana (MI: CNHI). Компанія IVECO розробляє, виготовляє та продає широкий асортимент мало-, середньотонажних і важких комерційних транспортних засобів, позашляхових вантажних автомобілів, а також машин, призначених для експлуатації на бездоріжжі.

У широкий асортимент фірмової продукції входять автомобіль Daily (представлений у ваговому сегменті 3,3–7,2 тонн), Eurocargo (6–19 тонн), Trakker (призначений для експлуатації на бездоріжжі) та Stralis — обидві останні моделі відносяться до класу вантажівок вагою понад 16 тонн. Крім того, бренд IVECO Astra випускає позашляхові вантажівки, жорсткі та шарнірні самоскиди, а також спеціальні транспортні засоби.

На підприємствах IVECO в усьому світі працює приблизно 21 000 робітників. На своїх виробничих об'єктах, розташованих у 7 країнах Європи, Азії, Африки, Океанії та Латинської Америки, компанія виготовляє автомобілі за новітніми передовими технологіями. 4200 пунктів продажу та обслуговування у понад 160 країнах гарантують надання технічної підтримки в будь-якій точці світу, де експлуатується автомобіль IVECO.