прес майданчик

Спільне підприємство NAVECO, в якому бере участь компанія IVECO, відкриває новий завод в Нанкіні, Китай

У Цяоліне (Нанкін, Китай) був відкритий новий завод з виробництва легких комерційних автомобілів, трансмісій і двигунів.

Новий завод в Цяоліне, в який було інвестовано 1,8 мільярда юанів на передислокацію і нові виробничі установки, є одним з найбільш передових автомобільних підприємств в Китаї.

​Новий завод відповідає правилам і процесам CNH Industrial по стандартам «Виробництво світового класу» (WCM).

 

NAVECO, спільне підприємство IVECO і SAIC з частками 50:50, створене для виробництва і продажу легких комерційних автомобілів, трансмісій і двигунів, відкрило сьогодні новий завод в Цяоліне, Нанкін, провінція Цзянсу (Китай). Під час церемонії відкриття компанія NAVECO також відсвяткувала сходження з конвеєра першого екземпляра Нового China Daily.

​Захід відбувся в присутності П'єра Лаутта, бренд-президента IVECO, Стефано Пампалоне, директора з виробництва CNH Industrial APAC, Ю Цзяньвей, віце-президента компанії SAIC Motor і члена ради директорів NAVECO, і Фен Юаня, заступника генерального директора підрозділу комерційних автомобілів компанії SAIC Motor . Церемонію також відвідав Стефано Белтраме, генеральний консул Італії в Шанхаї.

Завод, що розмістився на території більше 843 000 квадратних метрів, 250 000 з яких припадають на криті приміщення, збільшить виробничі потужності NAVECO до 100 000 автомобілів в рік, підтримуючи тим самим стратегію розвитку спільного підприємства. Завод в Цяоліне відповідає екологічним стандартам за методикою «Виробництво світового класу». Він здійснює регенерацію енергії за допомогою таких рішень, як сонячна фотогальванічна система і система рециркуляції дощової і технічної води. Він зменшує вплив на навколишнє середовище від своєї діяльності завдяки таким методам, як термічна очищення газів, що відходять TNV, відведення опадів і стічних вод і очищення відпрацьованих вод. Завдяки використанню стійких технологій і процесів на цьому підприємстві компанія NAVECO прагне знизити споживання енергії на 30% і збільшити обсяг випуску на душу населення на 25%.

Новий завод відповідає правилам і процесам CNH Industrial по стандартам «Виробництво світового класу» (WCM). Система виробництва WCM спрямована на усунення відходів і втрат будь-якого типу, досягнення нульового рівня якісних дефектів, збоїв і аварій, скорочення товарних запасів і впровадження системи доставки точно в строк. Система WCM призначена для управління високоефективними промисловими процесами і забезпечення високої гнучкості з метою швидкого реагування на зміну попиту.

На заводі в Цяоліне були оптимізовані всі логістичні потоки і організація робочого місця. Виробництво основних компонентів, в числі яких двигун, підвіска і коробка передач, зосереджено в одному місці, щоб домогтися максимальної ефективності. Велика площа виділена під розробку продуктів і установку різного устаткування на раму. Широка автоматизація процесів сприяє тому, що завод забезпечує високу якість, продуктивність і безпеку. Виробництво двигунів майже повністю автоматизовано: в сучасному зварювальному цеху працюють понад 130 роботів. Новий роботизований прес, сучасна лакофарбова лінія з системою попередньої обробки, іммерсійне покриття, тришарове роботизовані нанесення фарби і сучасний складальний цех завершують виробничий процес.

​П'єр Лаутт, бренд-президент IVECO зазначив: «Сьогодні - важлива віха для компанії IVECO і нашого партнера NAVECO, з яким ми вступаємо вже в четвертий десятиліття співпраці. Даний завод - це 1,8 мільярда юанів, інвестованих в інноваційне виробниче обладнання. Це вклад в майбутнє, які ми створюємо разом з нашим партнером. Виробництво тепер здатне задовольнити зростаючі потреби цього швидко зростаючого ринку. Завдяки використанню методики «Виробництво світового класу» даний завод ставить якість і сталий розвиток в основу своєї роботи, і, що особливо важливо, грає ключову роль в нашій стратегії щодо підтримки переходу Китаю на стійкий транспорт і стійке виробництво».

 

IVECO в Китаї: тривала історія успіху

Компанія IVECO з'явилася в Китаї в 1986 році, коли нанкинська автомобільна корпорація (NAC) придбала ліцензію на виробництво IVECO Daily. Компанія IVECO стала першим європейським оригінальним виробником, що встановила партнерство з місцевим виробником комерційних автомобілів. З тих пір компанія IVECO асоціюється в Китаї з безпечними і ефективними комерційними автомобілями, доповнюючи модельну гаму NAVECO Daily європейськими версіями Daily і автомобілями з більш високою вантажопідйомністю, які так цінуються високопрофесійними клієнтами. Компанія NAVECO, яка знаходиться в Нанкіні і штат якої налічує близько 3 200 чоловік, має мережу з 8 регіональних центрів, що підтримують 119 дилерських підприємств і 349 пунктів обслуговування, що охоплюють всю територію країни.

​Компанія NAVECO продає техніку в сегменті легких автобусів і фургонів із загальним обсягом ринку 365 000 одиниць, проданих в Китаї в 2016 році. У так званому європейському сегменті, який, як очікується, буде рости завдяки тому, що у клієнтів з'являються  потреби в більш високій ефективності і комфорті, компанія NAVECO займає 25,9% ринку.​​