прес майданчик

Компанія Jost Group підписує угоду на поставку 500 вантажівок IVECO Stralis NP, плануючи перевести 35% свого парку на скраплений природний газ до 2020 року.

​​

Одна з найбільших в Європі транспортно-логістичних компаній укладає велику угоду на поставку важких газових вантажівок IVECO, тим самим підтверджуючи, що скраплений природний газ (LNG) може замінити дизельне пальне.


Брюссель, 20 жовтня 2017 року

Компанія IVECO уклала найбільшу на даний момент угоду на поставку вантажівок Stralis NP, в рамках якої європейська транспортно-логістична компанія Jost Group поповнить свій парк 500 новими вантажівками. Автомобіль, що поставляється є самим екологічним далекомагістральним важким автомобілем в історії. При цьому версія, що працює на скрапленому природному газі (LNG), в даний час розглядається багатьма фахівцями як єдина альтернатива дизельному паливу на масовому ринку.

500 вантажівок Stralis NP, що працюють на LNG, пропонують відмінне співвідношення потужності і маси, вражаючу енергоозброєність і низький рівень шуму. Перші 150 автомобілів приступлять до роботи протягом 2018 року, а весь парк буде введений в експлуатацію до 2020 року.

Вони замінять дизельні автомобілі у віці 4-5 років в парку бельгійської компанії з 1 400 вантажівок і 3 000 причепів, який виріс до таких значних розмірів в результаті ряду успішних придбань. Компанія вже експлуатує 132 автомобіля Stralis, в тому числі дві вантажівки на стиснутому природному газі (CNG).

Коментуючи угоду, Роланд Йост, власник Jost Group, заявив: «Це знаменує собою важливий поворотний момент для нашого бізнесу, оскільки ми починаємо стратегічний перехід від дизельного палива до екологічно чистої логістики, як того вимагають наші клієнти, які бажають здійснювати перевезення зі зниженим впливом на навколишнє середу. Наш успішний досвід роботи з дизельними автомобілями Stralis Євро-5 EEV показав, що ми встановили міцні відносини з компанією IVECO, підкріплені добре розвиненою сервісною мережею в Бельгії.

Це зіграло ключову роль, коли ми приймали рішення зробити наступний крок на шляху до сталого розвитку, вибравши для цього IVECO Stralis NP як кращу пропозицію. Ми пишаємося тим, що є одними з перших, хто почав використовувати цю нову технологію: в найближчі три роки ми хочемо перевести 35% нашого парку на скраплений природний газ. Наша компанія підтримує цей перехід, інвестуючи у власну інфраструктуру для заправки LNG. Ми плануємо відкрити до трьох заправних станцій в наших основних операційних центрах в Бельгії».

 

П'єр Лаут, бренд-президент IVECO, прокоментував угоду таким чином: «Газ пропонує найширший спектр можливостей для заміни дизельного пального на ринку комерційних автомобілів - він вже є реальністю сьогоднішнього дня, а не паливом майбутнього, як це було раніше. Це наочно продемонстровано однією з найбільших в Європі транспортних компаній, що зробила вибір на користь вантажівок Stralis NP, що працюють на LNG, в рамках оновлення свого парку. Компанія Jost Group має чіткі цілі в галузі сталого розвитку та розуміє, які переваги вона зможе отримати завдяки нашому передового досвіду в секторі газових транспортних засобів. Ми надзвичайно раді, що частка наших автомобілів в парку цієї компанії збільшилася, після того як вони вирішили вибрати Stralis NP і LNG».

У дослідженні, нещодавно опублікованому Міністерством транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини (BMVI), скраплений природний газ (LNG) називається найкращим рішенням для далекомагістральних перевезень в короткостроковій перспективі і на найближчі 10-15 років. Stralis NP, працюючи на природному газі, викидає в атмосферу на 10% менше СО2, ніж його дизельний аналог. А при використанні биометана зниження шкідливих викидів може доходити до 95%. Завдяки газової технології IVECO при поїздках на далекі відстані автомобіль генерує лише невелика кількість твердих частинок і на 50% оксидів азоту менше, в порівнянні з дизельною версією. Газовий автомобіль також набагато тихіше: створюваний його двигуном рівень шуму знижений приблизно на 50%, що вкрай актуально для роботи в міських районах.

 

Компанія IVECO стала першим виробником комерційних транспортних засобів в світі, яка визнала в 1991 році потенціал природного газу - в результаті цього далекоглядного рішення на світ з'явилася повна модельна лінійка газових вантажівок, фургонів і автобусів. На сьогоднішній день продано більше 22 000 транспортних засобів IVECO, що працюють на газі.

 

Компанія Jost Group - це сімейний бізнес зі штатом співробітників більше 2 800 чоловік і офісами в 10 країнах Європи та Північної Африки. Вона пропонує послуги з перевезення з повним і частковим завантаженням, послуги з транспортування насипних вантажів, включаючи сухі, послуги з перевезення з температурним режимом, а також послуги з транспортування контейнерів, небезпечних вантажів та відходів.

Щоб дізнатися більше про компанію Jost Group, відвідайте сайт www.jostgroup.com​

​​