прес майданчик

Компанія IVECO оголошує про свої плани з розвитку газового транспорту в Японії.

Відповідно до меморандуму про співпрацю, підписаним Європейською комісією і Міністерством економіки, торгівлі і промисловості Японії, компанія IVECO оголошує про свої плани підтримати розвиток стійкого газового транспорту для вантажних і пасажирських перевезень в Японії.

Сьогодні природний газ є найдешевшою, екологічно чистою і тихою альтернативою дизельним двигунам, що забезпечує прямий перехід до поновлюваних видів палива за рахунок використання біогазу.

Компанія IVECO планує працювати у співпраці зі всім ланцюжком поставок, що включає в себе транспортні компанії, а також постачальників і дистриб'юторів природного газу, за підтримки місцевих органів влади та урядових організацій.

Першим кроком по реалізації планів IVECO є сьогоднішнє підписання меморандуму про взаєморозуміння з транспортної та логістичної компанією Ryobi Holdings, який передбачає поставку технологій і транспортних засобів IVECO з метою розвитку стійкої транспортної мережі.


Токіо, 6 верес​ня 2017 року


Сьогодні компанія IVECO оголосила про запуск свого плану дій з підтримки розвитку ринку газового транспорту в Японії. Це рішення відображає тверду прихильність бренду до сталого розвитку та глобальній боротьбі з викидами парникових газів.

Першим кроком по реалізації планів IVECO є сьогоднішнє підписання меморандуму про взаєморозуміння з транспортною та логістичною компанією Ryobi Holdings, який відкриває дискусію про співпрацю для поставки вантажівок і автобусів IVECO. Крім надання транспортних засобів, компанія IVECO буде поставляти свої шасі і технології, а також надавати технічну підтримку компанії Ryobi Holdings для установки кузовних надбудов, які вона буде виробляти. Співпраця також передбачає післяпродажне обслуговування і технічну допомогу, які компанія Ryobi Holdings буде надавати своїм клієнтам.

Перша угода передбачає реалізацію загальної стратегії IVECO, в якій використовується комплексний підхід до розширення всього ланцюгу поставок природного газу. Компанія IVECO планує налагодити подальші партнерські відносини з постачальниками природного газу і перевізниками, щоб в умовах розвитку ринку газових транспортних засобів була створена необхідна інфраструктура для підтримки даного процесу.

Сьогоднішня заява з'явилася на тлі Меморандуму про співпрацю, підписаного в липні Європейською комісією і Міністерством економіки, торгівлі і промисловості Японії. В даному документі визнається збільшення попиту на CNG і розглядаються форми співпраці, які включають в себе розробку передових технологій для використання силових агрегатів, що працюють на скрапленому природному газі, в автомобільному і морському транспорті.

Компанія IVECO передбачала ряд рекомендацій, сформульованих за підсумками Саміту G-20 2016 року в цілях розширення доступу до енергії в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. У повідомленні Європейської комісії «Європейська стратегія розвитку мобільності з низьким рівнем викидів» також визнається значна роль, яку природний газ може грати в переході до майбутнього з низьким рівнем викидів парникових газів. Причому комісія пішла далі і визначила цей вид палива як найбільш стійке і швидко доступне рішення.

Завдяки своїй давній прихильності сталого розвитку компанія IVECO на ранньому етапі зрозуміла, що природний газ є зрілим, розумним і доступним рішенням як в рамках ланцюга «від заправної станції до автомобіля», так і в рамках ланцюга «від свердловини до автомобіля» у випадку з біогазом. Компанія вже більше 20 років є першопрохідником в області газового транспорту. Вперше вона впровадила цю технологію в своїх автобусах, після чого адаптувала її для використання в міському транспорті на легкому комерційному автомобілі Daily NP і вантажівці Eurocargo NP. І, нарешті, в 2016 році дане рішення було реалізовано в секторі далекомагістральних перевезень на революційному автомобілі Stralis NP.

Газова технологія IVECO є сьогодні реальним, практичним і бистродоступним рішенням для транспортування людей і вантажів. Поставивши своїм клієнтам 22 000 одиниць техніки, компанія IVECO - абсолютний ринковий і технологічний лідер в секторі газового комерційного транспорту. При цьому вона є єдиним виробником, що пропонує повну лінійку транспортних засобів, що працюють на цьому екологічно чистому виді палива - від легких комерційних автомобілів до важких далекомагістральних вантажівок і автобусів.

Гамма комерційних транспортних засобів IVECO, що працюють на природному газі, включає в себе модель Daily NP, що об'єднала в собі переваги технології Natural Power і зазначеного численними нагородами сімейства автомобілів Daily. Крім цього, сюди входить модель Eurocargo NP, що виводить екологічні якості міської вантажівки на новий рівень завдяки своїй чистій і тихій роботі, а також Stralis NP, яка є першою вантажівкою, що пропонує справжню альтернативу традиційному пальному в області далекомагістральних перевезень.

Передові розробки IVECO в сфері автобусів з альтернативною системою приводу дозволили компанії зайняти лідируючі позиції на ринку. Низькопідлоговий міський автобус Urbanway CNG встановлює високі стандарти в плані комфорту, місткості та сукупній вартості володіння, надаючи при цьому екологічно чисте рішення для мереж громадського транспорту. Модель Crealis CNG була визнана кращим в своєму класі автобусом для муніципалітетів і ідеально підходить для систем швидкісного автобусного транспорту. Великі європейські міста починають переходити на газові автобуси в своїх мережах громадського транспорту. У їх числі французький Лілль, в якому експлуатується 482 газових автобуса IVECO. Одна третина з них працює на біогазі, який місто виробляє безпосередньо на заводі, що виробляє биометан з муніципальних та зелених відходів, завдяки чому владі вдалося домогтися нульового рівня викидів, що генерується парком газових автобусів IVECO.

​​