Новий IVECO S-WAY

прес майданчик

Компанія IVECO виводить на ринок новий IVECO S-WAY

Компанія IVECO виводить на ринок новий IVECO S-WAY — сідельний тягач, на 100% орієнтований на потреби водія. Крім технічних та аеродинамічних удосконалень, нова модель оснащена повним пакетом сучасних Інтернет-технологій інтелектуальної обробки даних, які забезпечують новий рівень економічності та ефективності володіння цим транспортним засобом.

Автомобіль IVECO S-WAY є першим транспортним засобом у новій гамі дорожніх вантажних автомобілів сімейства  IVECO WAY, що надає повний комплект, налаштованих під  індивідуального користувача, інноваційних Інтернету-функцій інтелектуального управління даними, що забезпечує ще вищий рівень  комфорту водія.

Сідловий тягач IVECO S-WAY був вперше представлений ринку на офіційному міжнародному заході, що проводився у Мадриді за участю провідних глобальних партнерів, таких як  Amazon, Shell та Microsoft.

м. Мадрид, 3 липня 2019 р.

Учора ввечері, на знаковій міжнародній конференції, що відбулася у виставковому центрі IFEMA (Мадрид, Іспанія), компанія IVECO представила дилерській мережі, фахівцям із продажу, потенційним клієнтам та представникам міжнародної преси, свій новий дорожній автомобіль підвищеної вантажності -  IVECO S-WAY.

На цій конференції, яку відкрив Президент із комерційної та спеціальної техніки Ґерріт Маркс (Gerrit Marx), президентом компанії CNH Industrial Хубертус Мюльхойзер (Hubertus Mühlhäuser) було представлено стратегічну перспективу та довгострокову концепцію розвитку компанії CNH Industrial.
Також,  до виступу було запрошено представників глобальних провідних партнерів бренду – компанії Amazon, Shell та Microsoft. Як відомо, при створенні своїх інновацій ці компанії використовують таку технологію, як «творче руйнування».

На цьому заході генеральний директор компанії CNH Industrial Хубертус Мюльхойзер зазначив: «У складі корпорації CNH Industrial компанія IVECO, будучи частиною чогось більшого, користається з групової синергії. Цей новий флагманський важкий вантажний автомобіль є не тільки досягненням власне бренду IVECO, а й важливою віхою для всієї групи CNH Industrial».

Цим запуском торгова марка IVECO виводить на ринок  нову гаму автомобілів підвищеної вантажності - IVECO WAY, що знаменує суттєву зміну в напрямку надання клієнтам, економічно та екологічно сталих комплексних транспортних рішень, в  яких пов'язані з продуктом послуги частіше стають важливішими за сам продукт.

У своїй промові Ґерріт Маркс пояснив: «Пристосовуючи наші машини до життя Водія, ми хочемо стати для наших постачальників та покупців виробником найзручнішого для роботи та інновацій вантажного автомобіля, що нині означає набагато більше, ніж просто маршрут, за яким цей автомобіль прямує. Концепція екологічної раціональності також передбачає нашу відповідальність за перетворення цієї, критично важливої для нашого суспільства, професії на більш привабливу та приємну...

І це дещо більше, ніж оздоблення салону шкірою та деревом».

IVECO S-WAY: важкий вантажний автомобіль IVECO наступного десятиліття.
Сідловий тягач IVECO S-WAY є наступником усіх інновацій, впроваджених в попередніх поколіннях моделей. На додачу до них він одержав нову кабіну, повністю перепроектовану під потреби водія та власника. В умовах жорсткої конкуренції логістичні оператори потребують від своїх автопарків максимальної ефективності, продуктивності та тривалості безперервної корисної роботи. Новий IVECO S-WAY ідеально відповідає всім цим вимогам - він забезпечує неперевершений комплекс функцій та послуг, спрямованих на забезпечення потреб водія, дотримання принципів екологічної раціональності та нового рівня використання Інтернет технологій, метою яких є зниження загальної вартості володіння.

Це більше ніж продукт: він пропонує бізнес-модель, яка охоплює повний життєвий цикл автомобіля і допомагає клієнтам IVECO задовольняти будь-які потреби своїх замовників.

Дизайн нової кабіни, орієнтований на максимальну зручність, забезпечує найвищий рівень робочого та житлового комфорту водія завдяки просторому робочому місцю, унікальній ергономічності органів керування та добре спланованому розташуванню компонентів, яке поєднує функціональність та зручність. Завдяки посиленій конструкції (відповідає вимогам програми іспитів аварійної стійкості кабін ECE R29.03) та істотно покращеній круговій оглядовості при будь-яких дорожніх умовах, новий дизайн також відповідає всім вимогам до безпеки водія.

Повністю реконструювавши кабіну, компанія IVECO використала кожну можливість щоб збільшити прибутковість автомобіля для власника та підвищення показника продуктивності та економії витрат. Новий дизайн покращує аеродинамічні характеристики, досягаючи підвищення показника паливної економічності майже на 4 %. Окрім того, низькій загальній вартості володіння сприяють такі конструктивні особливості, як складений із кількох деталей бампер, що радикально знижує витрати на ремонт. Адже, у разі пошкодження, заміни потребує лише пошкоджена частина.

IVECO S-WAY: вантажівка зі 100 % підключенням через Інтернет.
Новий інноваційний модуль IVECO S-WAY для Інтернет-підключення та роботи з додатками Connectivity Box — потужний засіб, що радикально змінює орієнтири розвитку цієї галузі. Модуль збирає, обробляє дані й обмінюється ними в режимі реального часу. Він працює на основі розробленої у партнерстві з компанією Microsoft сервісної платформи, яка підтримує безпечне зберігання даних та управління ними, а також численні послуги з доданою вартістю. Власники та водії мають постійне з'єднання з автомобілем, встановлене на мобільному пристрої або ПК через портал та додаток із «дружнім» до користувача інтерфейсом MyIVECO.

Автомобіль IVECO S-WAY використовує Інтернет функції для покращення умов роботи водія, забезпечуючи завдяки доступним через додаток із «дружнім» інтерфейсом MyIVECO EASY Way App інноваційним функціям допомоги та адаптації манери керування, найвищий рівень комфорту їзди, що допомагає ефективному управлінню автомобілем без докладання надмірних зусиль.

Інноваційні функції підключення та обміну даними через Інтернет для IVECO S-WAY були створені також для того, щоб допомогти логістичним операторам забезпечити прибутковість бізнесу шляхом максимізації часу корисної роботи транспортного засобу завдяки наданню постійного і заздалегідь спланованого, за допомогою рішень My IVECO Way Solutions, обслуговування.
Це також сприяє забезпеченню низької загальної вартості володіння. Ця функціональність передбачає новий набір послуг з індивідуальним налаштуванням параметрів, що включає професійні рекомендації, направлені на оптимізацію використання палива, ефективності та результативності обслуговування і управління автопарком.

IVECO S-WAY: сідловий тягач, дружній до довкілля
Новий автомобіль IVECO S-WAY продовжує вдосконалювати виняткові екологічні характеристики лінії важких вантажних автомобілів бренду, досягаючи іще більш значного зниження викидів твердих часток, оксидів азоту й вуглецю. Вірний традиціям, він поєднує низьку вартість володіння з низьким рівнем викидів. Це досягається завдяки унікальній системі високоефективної селективної каталітичної нейтралізації відпрацьованих газів та винятковій паливній ефективності високотехнологічних двигунів у поєднанні з  системою передач Hi-Tronix, а також численним рішенням економії палива (інтелектуальна система рециркуляції відпрацьованих газів Smart EGR).

Для логістичних операторів, що бажають експлуатувати «зелені» автопарки, автомобіль IVECO S-WAY Natural Power залишається єдиним сідловим тягачем на скрапленому газі з потужністю двигуна 460 к. с. що є придатним для далекомагістральних рейсів, та забезпечує до 1 600 км пробігу без дозаправки. Завдяки цьому автомобілю логістичні оператори можуть скористатися усіма перевагами природного газу, єдиної легкодоступної альтернативи дизельному паливу у сегменті важких автомобілів, яка забезпечує на 99 %, нижчі показники викидів твердих часток та  на 90 % нижчі показники викидів оксиду азоту.
А в разі використання біометану - на 95 % (тобто близько нуля) нижчі показники викидів вуглекислого газу.

Гама автомобілів IVECO WAY: шлях «орієнтації на клієнта»
Назва гами моделей IVECO WAY символізує філософію торгової марки, яка повністю використовує можливості підключення до Інтернет та інтелектуальної обробки даних — новий шлях до врахування потреб клієнта через створення набору рішень для підтримки кожної дії клієнта, в межах життєвого циклу автомобіля та поза ним. Орієнтація бренду на врахування потреб клієнта поширюється також і на водія, піднімаючи рівень стандартів для умов перебування на борту. Завдяки цьому впроваджується новий спосіб експлуатації автомобіля, коли засоби інтелектуальної обробки даних через Інтернет дозволяють водію, власнику та самій компанії IVECO керувати тягачем разом, спільно забезпечуючи комерційну ефективність автомобіля та його прибутковість.

IVECO НОВИЙ ШЛЯХ.
Нова гама моделей IVECO WAY — кульмінація циклу оновлення продукту, протягом якого раніше було впроваджено модель-попередника IVECO S-WAY (в якій витрати палива скорочено на 11 %).
Було знайдено перше в галузі реальне рішення для дальніх перевезень на природному газі і створено родину легких вантажівок X-WAY для використання в умовах бездоріжжя. Застосовані рішення враховують усі ключові тенденції транспортної галузі: розмивання межі між автомобілем та пов'язаними з ним послугами, інноваційні підключення до Інтернет та оброблення даних у режимі реального часу, потреба в залученні та утриманні висококваліфікованих професійних водіїв та все більше зростання вимог до забезпечення екологічної сталості.

Знакова подія для відзначення інноваційного комерційного запуску.

Щоб привернути увагу до проблем водія в дорозі, IVECO було організовано естафетні перегони під назвою «Наша історія, ваші історії» — ініціативу, яка зібрала водіїв далекомагістральних вантажних автомобілів для участі у чотириетапному заїзді через усю Європу, із зупинками у визначних для групи CNH Industrial місцях. Учасники заїзду стартували з демонстраційного полігону групи CNH Industrial в Турині (Італія) та мали декілька зупинок на тракторному заводі в Сент-Валентині (Австрія), в проектно-випробувальному центрі важких вантажних автомобілів в Ульмі (Німеччина), на механоскладальному заводі в Бурбон-Лансі (Франція), щоб нарешті досягти пункту призначення в м.Мадрид (Іспанія).

Під час подорожі водії ділилися відгуками про враження від керування своїм автомобілем IVECO, які розповсюджувалися у соціальних мережах, а потім демонструвалися на конференції.

Метою цього проекту було висвітлення повсякденних труднощів водіїв далекомагістральних вантажних автомобілів, а також ролі яку відіграють автомобілі в їхньому житті у дорозі.

На кожній зупинці водій автомобіля передавав по естафеті водієві, що повинен був брати участь у наступному етапі перегонів, секретну скриньку. Кульмінація перегонів відбулася під час  конференції з комерційного запуску, коли на сцену вийшов водій останнього етапу перегонів із «Секретною скринькою» в руках.

Ґерріт Маркс відкрив її, щоб показати вміст — символічну літеру «S», що означала комерційний запуск нового автомобіля IVECO S-WAY.

В організації події знайшла відображення ключова цінність IVECO — сталий розвиток. Торгова марка скористалася нагодою для поширення важливих ідей охорони довкілля, сприяючи усвідомленню проблеми забруднення океану пластиком. Усі учасники одержали по пляшці з водою, виробленої з поліетилену PETG, що на 100 % піддається повторній переробці і їм було запропоновано повторно наповнювати її з кулерів, встановлених у зоні проведення конференції, щоб допомогти врятувати океани.

Дотримуючись принципів корпоративної відповідальності, компанія IVECO залучила до співробітництва неприбутковий фонд Equoevento Spain, цілями якого є зменшення кількості харчових відходів та допомога малозабезпеченим, пропаганда більш ефективного використання ресурсів та сприяння зменшенню негативного впливу на довкілля через надлишкове виробництво продуктів харчування. Фонд зібрав усю їжу, що залишилася після закінчення заходу і надав її у найближчі безкоштовні їдальні для малозабезпечених.