прес майданчик

Церемонія на честь Нового China Daily: перший автомобіль сходить зі складального конвеєра

​Новий China Daily, побудований на базі останнього покоління IVECO Daily, відмічений чисельними нагородами по всьому світу, поєднує в собі всі сильні сторони, які забезпечили успіх сімейства Daily.

Новий China Daily, який виготовляється на заводі в Цяоліне (Нанкін), ефективно впорається з будь-якими завданнями завдяки своїй універсальності і маневреності. Високі стандарти комфорту, безпеки і якості роблять Новий China Daily еталоном на китайському ринку.

NAVECO, спільне підприємство IVECO і SAIC з частками 50:50, займається виробництвом комерційних автомобілів і двигунів, продемонструвало Новий China Daily на честь сходження першої машини зі складального конвеєра нового заводу в Цяоліне (Нанкін).

Новий China Daily взяв найкраще від попередніх поколінь сімейства Daily, перші з яких з'явилися в Китаї в 1986 році. Turbo Daily, що демонструє кращі якості легкого комерційного транспорту Європи, з'явився на ринку в 1996 році і швидко набрав популярність. Power Daily, що випускається з 2004 року, відомий своєю потужністю. Новий China Daily, в який було інвестовано 2,1 мільярда юанів, - це автомобіль нового покоління, що поєднує в собі переваги китайських версій Daily з найпередовішими європейськими стандартами.

​Завдяки повній і великої модельній гаммі, Новий China Daily ефективно впорається з будь-якими завданнями: від транспортування товарів і пасажирських перевезень, до вузькоспеціалізованих завдань. Він ідеально підійде для клієнтів, яким потрібна гнучкість для подвійного застосування автомобіля з метою транспортування людей і товарів, а також для клієнтів, яким необхідний високопрофесійний автомобіль. Останнє, наприклад, актуально для логістичних компаній.

Виняткова універсальність і маневреність забезпечуються завдяки абсолютно новій конструкції автомобіля з 4 різними шасі і 27 типами кузова, що зберегли ексклюзивну конструкцію IVECO.

Нова 7-тонна ве​рсія має достатню міцність, щоб перевозити більше важкий груз, ніж будь-яка вантажівка середньої гами з повною масою  7,5 тонн. Модельна лінійка також включає в себе унікальну в своєму сегменті модель з вантажним об'ємом 16,7 кубічних метра.

Новий China Daily оснащений новітньою силовою установкою в Європі з двигуном F1 (2,3 л і 3,0 л), який в поєднанні з інтелектуальними енергоз​берігаючими функціями і поліпшеною аеродинамікою оптимізує споживання палива і продуктивність.

Новий China Daily також відрізняється високими стандартами комфорту і безпеки. Посадка водія, схожа з легковим автомобілем, і повністю перероблена приладова панель гарантують поліпшену ергономіку для комфортного і безпечного водіння. Свій внесок в забезпечення безпеки також вносить нова передня і задня підвіска, в якій використовуються останні європейські технології і завдяки якій автомобіль веде себе на дорозі передбачувано і зрозуміло. Все це робить Новий China Daily еталоном на китайському ринку.

Крім цього, він встановлює нові стандарти в області інтелектуальних онлайн-сервісів, інтегруючи мобільні пристрої в інформаційно-розважальну систему автомобіля, що дозволяє повноцінно управляти мобільними додатками. Крім того, постійний обмін даними між автомобілем і водієм через новий рідкокристалічний TFT-дисплей робить перебування на борту автомобіля легким і безпечним.

Новий China Daily також має наступні переваги: для його виробництва застосовуються стандарти CNH Industrial в рамках програми «Виробництво світового класу» (WCM), а сам процес випуску автомобілів здійснюється на новому заводі NAVECO в Цяоліне, Нанкін, який в змозі забезпечити високий рівень якості. Результат - постійно висока якість кожного автомобіля, який покинув складальну лінію.

Новий China Daily буде продаватися на китайському ринку починаючи з четвертого кварталу 2017 року, а на експортних ринках він з'явиться в 2018 році.

За словами віце-президента IVECO Asia Pacific Мішеля Ломбарді, компанія IVECO вже четверте десятиліття працює в Китаї. «Ми добре зміцнилися на цьому ринку і будемо продовжувати підтримувати перехід до використання стійкого транспорту. З виходом Нового China Daily компанія IVECO пропонує своїм клієнтам автомобіль, який вигідно відрізняється від своїх конкурентів в області технологій, сталого розвитку та виробничих процесів. Новий China Daily зберігає всі сильні сторони сімейства Daily, які стали дуже популярними в Китаї за останні 30 років, про що свідчать понад 560 000 проданих автомобілів».