прес майданчик

АВТОМОБІЛІ IVECO ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В НАЙСКЛАДНІШИХ РАЛІ В СВІТІ - «АФРИКА ЕКО РЕЙС» І «Дакар 2018»

​​IVECO випробовує продуктивність і надійність своїх вантажівок - автомобілі компанії беруть участь в найскладніших ралі-рейдах в світі, що проходять на різних континентах. В результаті минулих змагань вони здобули перемогу в гонці «Африка Еко Рейс 2018» і потрапили в десятку кращих ралі «Дакар 2018»​​​.

Голландський пілот Тон Ван Генугтен перетинає першим фінішну лінію останнього етапу ралі «Дакар», завоювавши для IVECO шосту перемогу за два тижні і, подолавши ряд випробувань, з якими він зіткнувся на деяких етапах, завершує гонку на восьмому місці.

Пілот з Казахстану Артур Ардавичус, керуючи IVECO Powerstar, поступово піднімався в загальному заліку і завершив гонку на четвертому місці.

Компанія IVECO в черговий раз піддала свої вантажівки важким випробуванням і взяла участь в найскладніших ралі-рейдах в світі, домігшись вражаючих результатів - перше місце в гонці «Африка Еко Рейс» і присутність двох вантажівок в десятці кращих за підсумками ралі «Дакар 2018». В американському ралі цього року компанія IVECO, переможець ралі «Дакар» 2012 і 2016 років разом з Жераром де Роєм, виграла найбільшу кількість етапів.

Тон Ван Генугтен і Артур Ардавичус з команди PETRONAS De Rooy IVECO увійшли в десятку кращих гонщиків. Голландський пілот Ван Генугтен виграв три етапи, включаючи останній спецділянку, і в підсумку посів 8-е місце в загальному заліку.

Його напарник по команді Артур Ардавичус продемонстрував стабільні результати протягом усього ралі, завдяки чому він від етапу до етапу піднімався в загальній класифікації і в кінцевому рахунку завершив ралі «Дакар 2018» на четвертому місці. Це вже другий успішний результат гонщика після свого дебюту в команді PETRONAS De Rooy IVECO на ралі «Шовковий шлях 2017», де він також зайняв четверте місце.

Федеріко Вільягра провів відмінну гонку з перемогами на двох етапах і в цілому 8 місцями на подіумі і до певного моменту лідирував в ралі, але, на жаль, він був змушений покинути гонку на передостанньому етапі.

П'єр Лаут, бренд-президент Iveco, зазначив: «Автомобілі IVECO знову підтвердили свої вражаючі позашляхові характеристики у двох найскладніших ралі в світі:«Африка Еко Рейс 2018» та «Дакар 2018». Результати цих перегонів в черговий раз довели високу якість і надійність позашляхових автомобілів IVECO, які відмінно проявляють себе в екстремальних умовах ралі. Я хотів би подякувати нашим пілотам і командамза рішучість і сміливість, з якою вони билися, щоб привезти додому ці важливі досягнення».

Результати, продемонстровані вантажівками IVECO Powerstar в двох гонках, ще раз підтвердили якість і надійність, що лежать в основі позашляхових автомобілів компанії: модельна гамма Trakker для будівельних і кар'єрних робіт, спеціальні важкі позашляхові автомобілі ASTRA і новинка Stralis X-WAY, призначена для будівельної логістики і муніципальних служб. Цей автомобіль поєднує легендарні позашляхові характеристики IVECO з інноваційними технологіями компанії в сфері паливної ефективності і безпеки, завдяки чому він демонструє високу продуктивність при виконанні робіт на легкому бездоріжжі в поєднанні з низькою сукупною вартістю володіння.

Команда Team PETRONAS De Rooy IVECO досягла таких видатних результатів за підтримки спонсорів, в числі яких:

Компанія PETRONAS Lubricants International, будучи спонсором і технічним партнером команди PETRONAS De Rooy IVECO, поставляла мастильні матеріали і робочі рідини для гоночних автомобілів і автомобілів підтримки. Команда використовувала моторне масло преміум-класу PETRONAS Urania з передовим пакетом присадок, спеціально розробленим для комплексного захисту двигуна і підвищення ефективності і продуктивності.

Італійський виробник кранів-навантажувачів Fassi Gru, який дебютував в цих двох ралі- рейдах. Компанія Fassi Gru, лідер ринку серед італійських виробників, експортує, продає і підтримує широкий спектр кранів по всьому світу.

Компанія FPT Industrial, яка розробляє і виробляє в складі CNH Industrial двигуни для автомобілів, позашляхової техніки, морських суден і генераторів, мости і елементи трансмісії, є технічним спонсором команди.

Компанія Sparco розробляє, виробляє і продає автомобільну і мотоциклетний спортивний одяг та взуття по всьому світу. Вона надала спортивний одяг та аксесуари для пілотів команди.

Етап 14 - Ралі «Дакар 2018»
1. ТОН ВАН ГЕНУГТЕН (IVECO) 1 година 39 хвилин 47 секунд
2. Мартін Масик (Liaz) +11 секунд
3. Дмитро Сотников (Камаз) +3 хвилини 35 секунд / span>
4. Едуард Ніколаєв (Камаз) +4 хвилини 17 секунд / span>
5. Герт Хузінк (Renault) +4 хвилини 55 секунд

------------
7. АРТУР Ардавічуса (IVECO) +6 хвилин 02 секунди

Загальний залік - Ралі «Дакар 2018»
1. Едуард Ніколаєв (Камаз) 54 години 57 хвилин 37 секунд
2. Сергій В'язович (Маз) +3 години 57 хвилин 17 секунд
3. Айрат Мардеев (Камаз) +5 годин 22 хвилини 34 секунди
4. АРТУР Ардавічуса (IVECO) +6 годин 38 хвилини 22 секунди
5. Мартін Масик (Liaz) +7 годин 58 хвилин 45 секунд

------------
8. ТОН ВАН ГЕНУГТЕН (IVECO) +9 годин 24 хвилини 54 секунди