прес майданчик

IVECO Daily другий рік поспіль виграє нагороду «Стійкиа вантажівка року»

IVECO Daily другий рік поспіль виграє нагороду «Стійка вантажівка року», якою була удостоєна нова модель Daily Hi-Matic Natural Power, абсолютний чемпіон у сфері сталого розвитку в своєму класі.

Лише через декілька днів після свого офіційного запуску IVECO Daily Hi-Matic Natural Power отримала титул «Стійка вантажівка року 2018» в категорії фургонів. Премія, організована журналом Vado e Torno спільно з компанією LifeGate, була вручена переможцю на торговому ярмарку Ecomondo 2017, що зібрав ключових гравців з сектора еко-економіки: від відновлення матеріалів і енергії до сталого розвитку.

Модель Daily Hi-Matic Natural Power відноситься до зовсім нового сімейства Daily Blue Power, що дозволяє транспортним компаніям працювати в міських центрах з обмеженим рухом. Це нове сімейство автомобілів пропонує вибір з трьох технологій, кожна з яких забезпечує високий рівень продуктивності і ефективності:

  • Daily Hi-Matic Natural Power: перший в даному сегменті автомобіль на стиснутому природному газі з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач - ідеальне поєднання екологічно чистого палива і маневреності для міських районів. При використанні біометана викиди CO2 можуть бути знижені на 95%, що дуже близько до нуля.
  • Daily Euro 6 RDE 2020 Ready: перший легкий комерційний автомобіль, готовий виконати Вимоги щодо викидів при реальному водінні, які вступлять в силу в 2020 році. Даний факт був підтверджений Нідерландської організацією прикладних наукових досліджень (TNO). Унікальна пропозиція на ринку.
  • ​Daily Electric: автомобіль з нульовим рівнем викидів, який може пересуватися в містах з найсуворішими обмеженнями дорожнього руху.


Турин, 13 листопада 2017 року


Daily Hi-Matic Natural Power завоював престижну нагороду «Стійка вантажівка року 2018» в категорії фургонів. Дана премія організована італійським журналом Vado and Torno у співпраці з Міланським університетом з метою звернути увагу на нові технології, доступні в секторі комерційних автомобілів за станом на 2017 рік.

Суддівство проводиться на основі рейтингу вантажних автомобілів Mobility Revolution, розробленого в партнерстві з компанією LifeGate. Він являє собою цифрову систему класифікації, яка може використовуватися для оцінки впливу на навколишнє середовище будь-якого вантажного транспортного засобу. Премія, яка проводиться вже другий рік, присуджується в трьох категоріях: категорія «Тягачі» для шарнірно- зчленованих вантажівок, категорія «вантажівки що розвозять автомобілі» для автомобілів, що виконують операції з доставки, і категорія «Фургони».

Daily Hi-Matic Natural Power входить в нове сімейство продуктів Daily Blue Power, яке 4 жовтня була офіційно запущено компанією IVECO в Суццарі в рамках церемонії відкриття комплексу New Daily Center, нового заводського центру продажів, що відкриває ворота в світ автомобілів Daily.

Цей новий торговий центр був створений для того, щоб у всій красі показати сімейство продуктів Daily, відзначене численними нагородами, і познайомити клієнтів з унікальним світом Daily. Відвідувачі дізнаються про довгу історію успіху та інновацій Daily, а також про новітні системи і технології, які роблять це сімейство продуктів єдиним у своєму роді. Крім того, клієнти зможуть побачити процес складання автомобілів Daily на заводі і в живу познайомитися з передовими технологіями виробництва і процесами, які гарантують незмінно високу якість автомобілів, що виходять зі складальної лінії.

Нове сімейство Daily Blue Power, яке випускається в Суццарі, покликане стати стійким діловим партнером для операторів міського транспорту, відкриваючи їм шлях до нової транспортної концепції, яка дозволить їм обійти обмеження на пересування, що діють в містах.

Лауреат премії «Стійка вантажівка року», Daily Hi-Matic Natural Power, поєднує в собі стійкість газової технології IVECO і абсолютне задоволення від водіння завдяки ексклюзивній 8-ступінчастою коробці передач Hi-Matic, що робить його ідеальним вибором для міського транспорту. Цей автомобіль має міцність, продуктивність і надійність, якими славиться сімейство Daily, об'єднуючи ці якості з підвищеним комфортом і економією палива, наднизьким шкідливим впливом і викидами CO2, а також кращої в своєму класі керованістю.

В Daily Hi-Matic Natural Power використаний великий досвід компанії IVECO, який вона накопичила за більш ніж 20 років новаторською роботи в області технологій природного газу. Даний автомобіль оснащений 3-літровим двигуном F1C, який розвиває 136 к.с. потужності і максимальний крутний момент в 350 Нм, що є кращим показникам в даному класі. Цей надійніший промисловий двигун пропонує поліпшені робочі характеристики і підвищений крутний момент у порівнянні зі звичайними автомобільними двигунами на CNG, забезпечуючи високу продуктивність без компромісів.

Екологічні характеристики Daily Hi-Matic Natural Power також викликають захоплення: силовий агрегат відповідає стандарту Євро 6 / D, генеруючи на 76% менше твердих часток і на 12% менше NOx, ніж 3-літровий дизельний двигун IVECO Євро 6, який вже відрізняється вкрай низькими шкідливими викидами. В реальних умовах руху в міському середовищі викиди CO2 двигуна на CNG на 3% нижче, ніж у аналогічної дизельної версії. Застосування коробки передач Hi-Matic в поєднанні з двигуном на CNG додатково покращує показники, доводячи цей розрив до 5%. При роботі газового двигуна на біометані викиди CO2 можуть бути знижені на 95%, що дуже близько до нуля.

​Використання біометану також забезпечує інші переваги, в числі яких подальше різке скорочення викидів CO2, пов'язаних з транспортуванням палива, оскільки біометан можна виробляти на місці.

При цьому Daily Hi-Matic Natural Power забезпечує поліпшену економію: він споживає на 2,5% менше палива (в порівнянні з версією з механічною коробкою передач), а більш низька ціна CNG в порівнянні з дизельним паливом призводить до вельми привабливої вартості кілометра. Якщо враховувати такі фактори, як ефективність двигуна та енергетична цінність, то природний газ може знизити витрати на 35% в порівнянні з дизельним паливом.

Daily Hi-Matic Natural Power - це дуже тихий автомобіль в порівнянні з дизельним аналогом, що робить його ідеальним вибором для нічних доставок в міських районах.

​В автомобіль інтегровані різні технології, в тому числі ексклюзивний додаток BUSINESS UP, який перетворює автомобіль в справжній професійний робочий інструмент, який виконує функції помічника водія і помічника в бізнесі.

Журі присудило дану премію Daily Hi-Matic Natural Power, тому що «незважаючи на те, що четверте покоління автомобіля було випущено тільки в минулому році, Daily продовжує прагнути до більшої стійкості, постійно оновлюючись і поліпшуючись.

Модель з 3-літровим газовим двигуном, що входить в сімейство Blue Power, оснащується 8-ступінчастою коробкою передач з електронним управлінням, розробленої компанією ZF і носить назву Hi-Matic. Цей якісний стрибок не тільки значно покращує комфорт водіння, але і оптимізує загальні характеристики автомобіля, включаючи продуктивність і витрати палива.

Дане поліпшення робить Daily Hi-Matic Natural Power ще більш відповідним кандидатом для заміни дизельних транспортних засобів в міських центрах завдяки зниженим шкідливих викидів (більш низьку витрату палива) в порівнянні з версією з механічною коробкою передач, а також зниженим рівнем шуму (функція Eco) і відсутності компромісів в плані продуктивності. При цьому автомобіль має адекватний запас ходу».

Премія була вручена Мауро Деллі Фратте, бренд-менеджером Італійської виставкової групи, в руки Міхаю Дадерлату, бізнес-директору IVECO в Італії, в рамках 21-ї виставки Ecomondo 2017, провідної європейської торгової ярмарки, присвяченої зеленій і безвідходноій економіці. Вона проходила в Ріміні з 7 по 10 листопада цього року.

Мауріціо Черветто, головний редактор журналу Vado e Torno, сказав наступне з приводу премії, виграної Daily Hi-Matic Natural Power: «Представивши Daily Hi-Matic Natural Power, компанія IVECO зробила ще один рішучий крок у напрямку сталого розвитку. Двигун, який видає такий же крутний момент, що і його дизельний аналог, об'єднаний з чудовою трансмісією, що забезпечує максимальну плавність ходу, що підвищує комфорт і розширює переваги газового Daily. Дана модель на 4 децибела тихіше дизельної версії, вона генерує менше шкідливих викидів і практично не викидає в атмосферу твердих часток, маючи при цьому більшу потужність. Більш того, цей автомобіль може вільно пересуватися по зонам з обмеженим трафіком і виконувати нічні місії в міських центрах. Модельна лінійка в змозі покрити будь-які потреби клієнтів».

Дана нагорода була отримана в кінці важливого року для компанії IVECO, протягом якого її продукція отримала широке визнання за внесок в розвиток стійких транспортних рішень. Тільки в цьому році компанія була удостоєна численних премій як на національному, так і на міжнародному рівні в знак визнання її заслуг в секторі природного газу (CNG і LNG) і за її зусилля, спрямовані на розвиток і поліпшення цього ринку. Ця остання нагорода, вручена компанії, також покращує профіль бренду IVECO: 80% продукції планується експортувати в 91 країну. Daily є ідеальним послом бренду.

Компанія IVECO прагне стати «Вашим партнером в галузі сталого транспорту». Завдяки постійній розробці нових технологій з низьким екологічним і економічним впливом, компанія заслужила визнання в якості ключового гравця в процесі просування і підтримки енергетичного переходу, який все більше набирає силу в Європі.

​Продуктова стратегія IVECO спрямована на надання клієнтам транспортних засобів, що стимулюють сталий розвиток, що заохочують більш глибоку екологічну обізнаність і сприяють більш усвідомленому підходу до економічних аспектів. Компанія IVECO є єдиним виробником, що пропонує повний спектр газових моделей -від легких комерційних автомобілів до важких далекомагістральних вантажівок і автобусів.​