прес майданчик

Чемпіон в області сталого розвитку: IVECO Daily Blue Power отримав титул «Міжнародний фургон року 2018»

Daily Blue Power був названий Міжнародним фургоном року 2018 авторитетним журі, куди входить 25 провідних журналістів з усієї Європи, які займаються тематикою комерційних автомобілів; Daily Blue Power - це нова модельна лінійка екологічно чистих автомобілів для цілодобових перевезень в міських районах.

  • Daily Electric - 100% чистий автомобіль.
  • Daily Euro 6 RDE 2020 Ready є першим легким комерційним автомобілем,​ готовим виконати вимоги щодо викидів при реальному водінні, які вступлять в силу в 2020 році.
  • Daily Hi-Matic Natural Power - це перший в індустрії легкий комерційний автомобіль на стиснутому природному газі з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Престижна нагорода демонструє прагнення компанії IVECO до сталого розвитку, яка перша в світі визнала потенціал природного газу і розробила повну модельну лінійку газових фургонів, вантажівок і автобусів на цьому паливі.


Вчора ввечері новий IVECO Daily Blue Power був удостоєний нагороди «Міжнародний фургон року 2018» на міжнародній автотранспортної виставці Solutrans у французькому Ліоні.

Новий легкий фургон і шасі з кабіною IVECO взяли верх над сильними конкурентами в боротьбі за цей титул. У 2015 році моделі Daily вдалося також отримати перемогу в цій номінації. Ця престижна нагорода визнає прагнення бренду до використання високих технологій, що стимулюють сталий розвиток. При цьому судді зійшлися на думці, що Daily Blue Power, «об'єднує в собі основні та життєздатні рішення для зниження впливу легких комерційних автомобілів на навколишнє середовище при виконанні операцій в міських та приміських районах». Вони підкреслили той факт, що завдяки появі даної модельної лінійки «компанія IVECO включила в свій асортимент стійкі транспортні засоби, які необхідні ринку», і що «електропривід, природний газ і SCR є перевіреними і надійними технологіями, розробленими компанією IVECO». Журі особливо вразили технічні інновації нової модельної гами IVECO і «появою унікального дизельного двигуна Real Driving Emission на три роки раніше, ніж вступить в силу регламент RDE, який буде обов'язковим для фургонів - набагато раніше будь-якого конкурента». Журналісти також зазначили неперевершений комфорт і зручність водія при водінні, яке в змозі забезпечити Daily Hi-Matic Natural Power.

Ярлат Суїні, голова журі, підвів підсумки голосування: «Вітаємо компанію IVECO з вражаючими результатами, яких їй вдалося домогтися при розробці Daily Blue Power.

Компанія IVECO завжди займала лідируючі позиції в галузі сталого розвитку в сегменті легких комерційних автомобілів. Нова модельна лінійка Daily Blue Power підтверджує це лідерство».

Приймаючи нагороду, П'єр Лаут, бренд-президент IVECO, сказав: «У рік свого 40-річного ювілею Daily втретє був названий« Міжнародним фургоном року». Крім знаменитого і успішного продукту, ця нагорода також підкреслює величезні зусилля, зроблені компанією IVECO в боротьбі за чисте повітря в наших містах і скорочення викидів CO2. Daily Blue Power в електричній, газовій і найсучаснішій дизельній версії є першим і єдиним автомобілем, який пропонує на вибір три типи приводу, що передбачають регулюючі норми для проїзду в міські центри. Це захищає інвестиції наших клієнтів і надає їм конкурентну перевагу, необхіду їм для розвитку сталого бізнесу».

​​Модельна лінійка Daily Blue Power, що з'явилася на міжнародних ринках в жовтні 2017 року, - це унікальна пропозиція, яка надає клієнтам можливість вільного вибору між трьома різними технологіями у відповідності зі специфічними вимогами виконуваних місій і бізнесу. Модельна лінійка включає в себе наступні версії:

​ 

Daily Electric: екологічно чистий автомобіль, створений для роботи в містах з найсуворішими обмеженнями руху. Він має запас ходу до 200 км в умовах реального міського руху і батарею, оптимізовану для будь-яких погодних умов. Функція швидкої зарядки всього за 2 години доповнена режимом Eco-Power і функцією рекуперації енергії гальмування, що дозволяє черговий раз підвищити ефективність.

 

Daily Euro 6 RDE 2020 Ready: найсучасніший дизельний легкий комерційний автомобіль на ринку і перший транспортний засіб, протестоване і перевірене на відповідність Вимогам щодо викидів при реальному водінні (RDE). Ця модель передбачає суворі екологічні стандарти, які вступлять в силу в 2020 році. Дане рішення перевірено незалежною Нідерландською організацією прикладних наукових досліджень (TNO) і доступно для покупки вже сьогодні.

Автомобіль приводиться в рух двигуном IVECO F1A об'ємом 2,3 літра, який був повністю перероблений в 2016 році і володіє збільшеним робочим об'ємом в порівнянні з іншими виробниками, забезпечуючи підвищену довговічність і низький рівень викидів NOx в умовах реального руху. Daily Euro 6 RDE 2020 Ready також надзвичайно економічний: він споживає на 7% менше палива в порівнянні з поточною версією завдяки системі Start & Stop і Екошинам Michelin Agilis +.

 

Daily Hi-Matic Natural Power: перший в індустрії легкий комерційний автомобіль на стиснутому природному газі з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, що забезпечує абсолютне задоволення від водіння. Даний міський автомобіль, з вкрай низьким рівнем шуму, пропонує довговічність, продуктивність і надійність, якими славиться сімейство Daily, об'єднуючи ці якості з підвищеним комфортом і поліпшеною на 2,5% паливною економічністю в порівнянні з версією, оснащеною механічною коробкою передач. При цьому не варто забувати про зниження викидів і кращою в своєму класі керованість.

Його 3-літровий двигун F1C розвиває 136 к.с. потужності і видає найвищий у своєму класі крутний момент в 350 Нм, генеруючи при цьому на 76% менше твердих часток (PM) і на 12% менше викидів NOx, ніж його дизельний трилітровий аналог Євро 6.

В умовах реального міського руху викиди CO2 зазвичай на 3% нижче, ніж у дизельного двигуна - а завдяки просунутій коробці передач Hi-Matic даний розрив збільшується до 5%. При використанні биометана викиди CO2 можуть бути знижені на 95%, що дуже близько до нуля.

 

Ваш партнер у світі сталого транспорту

 

Продуктова стратегія IVECO спрямована на надання клієнтам транспортних засобів, які зроблять їх бізнес більш стійким як для навколишнього середовища, так і для їх кінцевого результату. Компанія IVECO стала першим виробником комерційних транспортних засобів в світі, яка визнала потенціал природного газу - в результаті цього далекоглядного рішення на світ з'явилася повна модельна лінійка газових вантажівок, фургонів і автобусів. Компанія IVECO як і раніше є єдиним виробником, що пропонує повний спектр газових моделей. На даний момент було продано більше 22 000 одиниць техніки IVECO, що працює на газі.

Раніше в цьому році компанія IVECO отримала нагороду «Глобальний чемпіон індустрії NGV 2017», присуджену їй Міжнародною асоціацією виробників газових автомобілів в знак визнання її прихильності природному газу і за свої зусилля в розвитку ринків CNG і LNG. Компанія IVECO також стала єдиним виробником вантажних автомобілів, номінованим на премію на 6-й щорічній церемонії European Gas Awards of Excellence 2017, де бренд був відзначений в категорії «Проект року» за своє бачення екологічно чистих важких транспортних засобів, що призвело до розробки першого далекомагістрального автомобіля, що працює на природному газі.

​Крім того, компанія IVECO отримала дві медалі з трьох в конкурсі «Стійка вантажівка року 2017». Одна нагорода дісталася Daily Electric в категорії фургонів, а інша - Eurocargo CNG в категорії розвізних автомобілів. Другий рік поспіль сімейство Daily удостоюється титулу «Стійка вантажівка року 2018» в категорії фургонів. Цього разу нагороду завоював новий Daily Hi-Matic Natural Power завдяки «прагненню до більшої стійкості за рахунок постійних оновлень і поліпшень».

Бренд IVECO BUS нещодавно також був відзначений у сфері сталого розвитку: Crossway LE Natural Power отримав нагороду «Sustainable Bus Award» в категорії міжміських автобусів.​

​​