прес майданчик

Компанія IVECO BUS поставить 900 автобусів бразильському штату Мінас-Жерайс

Ці автобуси призначені для перевезення учнів державних навчальних закладів і оснащені спеціальним пересувним кріслом, створеним для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями. Компанія IVECO BUS вже почала постачання 900 автобусів, серед яких різні моделі, такі як CityClass, WayClass, SoulClass і SeniorClass. Це одна з найбільших в світі поставок шкільних автобусів, обладнаних для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Ця угода є ще однією важливою віхою в успішній історії розвитку компанії IVECO BUS в Латинській Америці і, зокрема, в Бразилії. Компанія IVECO BUS вийшла на цей ринок в 2014 році і пропонує повний спектр комплектних транспортних засобів та шасі, спеціально призначених для потреб регіону. У 2016 році компанія IVECO BUS, що є брендом CNH Industrial, N.V. (NYSE: CNHI / MI: CNHI) вивела на ринок Бразилії систему для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями. Дана система дозволяє висувати спеціальне сидіння за межі автобуса, полегшуючи тим самим підсадку і висадку людей з обмеженими фізичними можливостями.

Після виграшу державного тендеру перша партія автобусів була доставлена ​​в місто Патус-ді-Міна в регіоні Тріангуло-Мінейро (Бразилія), де вони будуть інтегровані в існуючий муніципальний парк і будуть використовуватися для перевезення учнів громадських навчальних закладів. «Основним завданням проекту є забезпечення легкої доступності до транспорту для людей з обмеженим фізичними можливостями при мінімальній допомозі з боку водія. Дана мета була досягнута завдяки інноваційній системі з висувним кріслом», - сказав Умберто Спінетті, директор по бізнесу IVECO BUS в Латинській Америці. «Наші транспортні засоби надають учням можливість переміщатися до місця навчання в комфортній і ексклюзивної атмосфері. Це дозволить збільшити транспортну пропускну здатність міст. Крім того, наша техніка є економічно ефективним рішенням. У нас є технології і перш за все бажання співпрацювати з метою створення зручного і більш ефективного транспорту», - підсумував Спінетті.

Автобуси, поставлені штату Мінас-Жерайс, працюватимуть як в міській, так і в сільській місцевості. Вони покликані здійснювати високоякісні пасажироперевезення в інтересах освітньої мережі штату з максимальним рівнем комфорту і безпеки.​