Alfa Romeo Racing
Alfa Romeo Racing

прес майданчик

Alfa Romeo Racing

Компанія IVECO є Офіційним партнером з вантажних перевезень команди Alfa Romeo Racing та постачальником парку транспортних засобів для логістичних потреб команди

 

Турин, 25 березня 2019 року

 

Компанія IVECO є Офіційним вантажним партнером з вантажних перевезень команди Alfa Romeo Racing. 20 березня компанія офіційно передала 12 вантажівок Stralis та мікроавтобус Daily на церемонії, що пройшла в комуні Хінвіль (Швейцарія). Церемонію провели Аксель Крузе (Axel Kruse), операційний директор Sauber Motorsport AG та Томас Рюкер (Thomas Rücker), комерційний директор компанії IVECO Schweiz.

 

Транспортні засоби забезпечуватимуть надійне та ефективне перевезення обладнання команди до всіх місць проведення Гран-прі Європи «Формули-1» протягом наступного сезону. Підтверджений досвід роботи транспортних засобів IVECO, їхня надійність у широкому діапазоні екстремальних умов, а також їхня виняткова паливна економічність та низька Сукупна вартість володіння були ключовими факторами під час вибору командою Alfa Romeo Racing партнера з вантажних перевезень.

 

Томас Рюкер, комерційний директор компанії IVECO Schweiz, прокоментував: «Ми пишаємося тим, що започатковуємо партнерство з командою Alfa Romeo Racing та забезпечуємо транспортування обладнання команди. Компанія IVECO має давню традицію партнерства та участі у світі спорту і, зокрема, у гонках, де можна побачити, як наші вантажівки змагаються в Ралі «Дакар» та Чемпіонаті Європи з перегонів на вантажівках FIA. Ми з нетерпінням чекаємо нового сезону перегонів та бажаємо успіху команді Alfa Romeo Racing ».

 

Фредерік Вассер (Frédéric Vasseur), керівник команди Alfa Romeo Racing та генеральний директор Sauber Motorsport AG, додали: «Із задоволенням вітаємо компанію IVECO в якості Офіційного партнера з вантажних перевезень команди Alfa Romeo Racing. Наявність надійних та безпечних засобів для перевезення нашого обладнання є важливим аспектом наших логістичних операцій у «Формулі-1». У особі компанії IVECO наша команда має поруч досвідченого партнера, і ми з нетерпінням чекаємо на цю співпрацю».