прес майданчик

IVECO Stralis NP отримав нагороду Екологічна Вантажівка Року - 2018
Базілдон, 20 грудня 2017 р

Серія IVECO Stralis NP виграла в конкурентній боротьбі за право стати вантажним автомобілем року з низьким рівнем викидів на церемонії Commercial Fleet Awards 2017. Цей титул підтверджує прихильність компанії IVECO до використання технологій, що сприяють сталому розвитку, і її сильні позиції на ринку як постачальника важких вантажівок на природному газі.

Оголосивши про перемогу на церемонії Commercial Fleet Awards, експертне журі прокоментувало: "IVECO була готова піти своїм шляхом і досягла успіху в створенні транспортного засобу, який значно знижує викиди як CO2, так і NOx. Використання стисненого природного газу CNG і скрапленого природного газу LNG - це прорив у вантажних перевезеннях на далекі відстані, який знаменує собою важливий крок вперед у використанні цього альтернативного палива в даному сегменті перевезень."

П'єр Лаут, президент бренду IVECO сказав: "Приємно бачити, що технологічне і ринкове лідерство IVECO в області розробок, що базуються на природному газі, отримує своє заслужене визнання. Ця перемога є ще одним підтвердженням того, що природний газ - це майбутнє сталого транспорту, і перевірена технологія, яка доступна до замовлення вже сьогодні. Stralis NP - дуже потужна вантажівка, на який недавно був встановлений наш новий двигун Cursor 13 потужністю 460 к.с., тепер він ідеально підійде навіть для самих складних далекомагістральних перевезень. "

Новий Stralis NP 460 к.с. був представлений міжнародній громадськості в жовтні 2017 року. Він розвиває крутний момент - до 2,000 Нм, оснащений 12-швидкісною автоматичною коробкою передач Hi-Tronix, яка забезпечує неперевершений комфорт і продуктивність. Ця модель доповнила вже існуючу пропозицію на ринку - Stralis NP 400 к.с. На обох моделях доступні три версії: для роботи на СПГ (CNG), комбінація СПГ (CNG) і скрапленого природного газу (LNG), або двома баками для LNG - до 1 600 км без дозаправки.

Обидві моделі Stralis NP спроектовані з використанням енергозберігаючих технологій IVECO, що забезпечують економію палива до - 15% і зниження загальної вартості володіння на 9% в порівнянні з аналогічними транспортними засобами, що працюють на дизельному паливі.

Завдяки унікальним технологіям IVECO, якими оснащені двигуни, що працюють на природному газі, рівень викидів NOx на 60% нижче, ніж норми викидів на Euro VI при далекомагістральних перевезеннях. Stralis NP також набагато тихіше, ніж дизельна вантажівка, де рівень шуму знижений майже на 50%, що є великою перевагою при доставці вантажів в міста. IVECO був першим виробником комерційного транспорту, який побачив великий потенціал в природному газі в 1991 році - це дозволило компанії розробити повний спектр вантажівок, фургонів і автобусів на природному газі. За цей час було продано понад 23 000 автомобілів з газовими двигунами, включаючи Eurocargo NP і Daily NP, які особливо користуються попитом у логістичних компаній.

Stralis NP здобув ще кілька гучних перемог: у листопаді IVECO була названа в Великобританії Виробником року в сегменті великовантажних автомобілів Large Goods Vehicle Manufacturer of the Year на церемонії GreenFleet Awards, а також стала переможцем в номінації Лідер серед автомобілів з низьким рівнем викидів (Leader in Low Emissions Vehicle) на національній церемонії за якість повітря National Air Quality Awards. Разом ці титули говорять про унікальну позиції IVECO як єдиного виробника, готового запропонувати повну гаму сталого комерційного транспорту.