прес майданчик

IVECO отримує нагороду «NGV Global Industry Champion» за внесок в розробку газових транспортних засобів

​​​​​​23 березня 2017 року в Роттердамі (Голландія) в рамках конференції NGV GLOBAL 2017, яка спонсорується асоціацією NGV Global, IVECO отримала довгоочікувану нагороду.

20-річна робота IVECO з розвитку ринків стиснутого (CNG) і скрапленого природного газу (LNG) і розробці повної лінійки газових машин від легких комерційних автомобілів до важких вантажівок і автобусів була відзначена Міжнародною асоціацією газового транспорту NGV Global. Асоціація представляє дану індустрію по всьому світу і покликана сприяти використанню природного газу і биометана в транспортній сфері з метою підвищення ефективності та безпеки транспортних засобів у всіх областях. NGV Global представляє інтереси понад 350 членів по всьому світу. З моменту створення організації в 1986 році число транспортних засобів, що працюють на природному газі (NGV), зросла майже з нуля до більш ніж 23 мільйонів по всьому світу. Протягом декількох наступних років NGV Global прогнозує подальше зростання парку газових автомобілів до 65 мільйонів до 2030 року.

 

Премії вручаються компаніям раз в два роки за внесок в розвиток і вдосконалення газових технологій по всьому світу. Рада NGV Global удостоїла нагороди компанію IVECO, грунтуючись на різноманітних параметрах, серед яких прогрес, досягнутий у використанні природного газу в якості альтернативного палива, внесок в розвиток ринку газових машин по всьому світу. Журі враховувало вплив діяльності бренду на національному, регіональному та глобальному рівнях.​

«Ми з гордістю приймаємо цю нагороду, яка відзначає наші заслуги в розвитку природного газу як палива для сталого розвитку в транспортній галузі. У той час, коли багато хто шукає альтернативи дизельному паливу і намагаються створити економічно вигідні електричні або навіть водневі системи приводу, чого поки не відбувається, природний газ є зрілим, розумним і доступним рішенням як в рамках ланцюга «від заправної станції до автомобіля», так і в рамках ланцюга «від свердловини до автомобіля». Газова технологія - це не мрія майбутнього. Це реальність сьогоднішнього дня: сьогодення, практичне і готове до використання рішення. На сьогоднішній день ми поставили своїм клієнтам 16 000 автомобілів, що працюють або на природному газі, або на біогазі», - зазначив бренд-президент IVECO П'єр Лаут на церемонії нагородження.

Ключова продуктова стратегія IVECO - надання клієнтам транспортних засобів, які зроблять їх бізнес більш рентабельним і екологічно чистим. Технологія Natural Power займає лідируючі позиції в індустрії, пропонуючи найсучасніше рішення, яке зменшує кількість шкідливих викидів при одночасному зниженні сукупної вартості володіння і рівня шумового забруднення, що є ще однією ключовою перевагою для міських зон. Завдяки зростаючій доступності біогазу в Європі перевізники і компанії, що працюють в області громадського транспорту, тепер можуть експлуатувати машини, які не генерують викиди CO2, роблячи свій внесок в боротьбу зі зміною клімату та використання відновлюваних видів енергії.

​Починаючи з 1996 року, двигуни IVECO, що працюють на стехиометрическом складі горючої суміші, є еталоном надійності, економії палива і низьких викидів. У порівнянні з новітніми дизельними двигунами Євро 6 газові моделі IVECO викидають в атмосферу на 30% менше оксидів азоту і на 99% менше твердих частинок, а також створюють на 50% менше шуму. І все це при більш низькій сукупній вартості володіння.

Нагорода «NGV Global Industry Champion», яка присуджена компанії IVECO і її газовим моделям, поповнила велику колекцію національних і міжнародних премій, виграних в цьому році вантажівкою Stralis NP, першим газовим автомобілем, розробленим для далекомагістральних вантажоперевезень. У їх числі премії «Проект року 2017», отримана на конкурсі «European Gas Awards of Excellence» у Відні, іспанська премія «Vehículo Industrial Ecologico del Año» ( «Екологічно чистий промисловий автомобіль року»), яка була присуджена в 2017 році, премія на торішньому конкурсі «Green Fleet Awards», що пройшов у Великобританії в 2016 році. IVECO також здобула подвійну перемогу на церемонії вручення премій «Sustainable Truck of the Year 2017» ( «Екологічно чиста вантажівка року»), що проводиться журналом Vado e Torno у співпраці з організацією Lifegate: Eurocargo CNG завоював цей престижний приз в категорії автомобілі для дистриб'юторських мереж, а Новий Daily Electric - в категорії фургонів. Всі ці нагороди підтверджують важливість сталого розвитку для бренду IVECO.

IVECO є лідером в області газових транспортних засобів: завдяки більш ніж 20-річному досвіду їй вдалося розробити перспективні рішення, що сприяють подальшому зниженню шкідливого впливу транспортного сектора на навколишнє середовище, що робить IVECO ідеальним партнером у світі сталого транспорту. Адже саме так і звучить слоган бренду: «IVECO: Ваш партнер у світі сталого транспорту». Компанія IVECO стала першим виробником в світі, що по достоїнству оцінив потенціал природного газу в сфері комерційного транспорту.

IVECO і IVECO BUS пропонують повний спектр газових транспортних засобів, що включає в себе легкі, середні і важкі комерційні автомобілі і автобуси. Ці транспортні засоби, мають підвищену екологічну безпеку завдяки використанню метану, оснащуються надійної і при цьому передовою технологією з двигунами, які на 100% сумісні з біометаном, отриманим в результаті біологічного розщеплення різної біомаси, сільськогосподарських відходів і фракцій органічних відходів. Наприклад, в місті Лілль (Франція) експлуатується 428 міських автобусів IVECO BUS, з яких більше однієї третини працює на біометані, отриманому шляхом Метанізація зібраних в місті органічних відходів на спеціальному заводі, що примикає до автобусної базі: абсолютно чистий циркуляційний процес.