прес майданчик

Завод IVECO в Мадриді отримує Золотий рівень по системі управління «Виробництво світового класу»

Завод IVECO в Мадриді є першим з 64 підприємств CNH Industrial по всьому світу, якому вдалося досягти найвищого рівня в області якості виробництва.

Досягнення Золотого рівня WCM вимагало глибокої трансформації виробничих систем, а також істотних поліпшень в області охорони навколишнього середовища і безпеки - процес, в якому важлива участь всіх співробітників заводу.

​Завод в Мадриді виробляє для глобальних ринків важку гаму автомобілів IVECO, серед яких Новий Stralis NP і XP, а також моделі Trakker.

Завод IVECO в Мадриді (Іспанія) став першим підприємством групи CNH Industrial, які досягли Золотого рівня за програмою «Виробництво світового класу» (WCM), що представляє собою один з найвищих стандартів світової промисловості для комплексного управління виробничими підприємствами і процесами. Завдяки цьому успіху тепер завод має найвищий рейтинг за якістю виробництва серед 64 підприємств групи по всьому світу.

​П'єр Лаут, бренд-президент Iveco, сказав наступне: «Ми пишаємося присвоєнням Золотого рівня WCM нашому заводу в Мадриді. Це величезне досягнення, яке стало можливим завдяки колективній роботі, цілеспрямованості і рішучості всіх співробітників заводу. Ми зробили важливі інвестиції в завод, а завдяки постійним зусиллям всіх людей, залучених у виробництво, нам вдалося повністю переглянути виробничі процеси. Результат - краща в класі якість кожного автомобіля, що сходить з конвеєра заводу».

Том Вербатім, технічний директор CNH Industrial по виробництву, додав: «Ми почали роботу над реорганізацією всіх процесів на нашому заводі 10 років тому, і це зажадало від нас невпинних зусиль по постійному вдосконаленню. Сьогодні завод займає перше місце за якістю виробництва. Ми досягли найкращого в своєму класі рівня, але це не кінцева точка нашого шляху, а тільки початок нашої наступної епохи переваги. Ми будемо докладати максимальних зусиль в цьому безперервному процесі вдосконалення, щоб поставляти нашим клієнтам вантажівки IVECO найкращої якості».

За підсумками аудиту WCM завод в Мадриді показав найкращі результати в своїй історії завдяки вдосконаленням, які привели до постійного підвищення безпеки, високій якості процесів і продуктів і максимального рівня сервісу, який в процентному вираженні дорівнює 100%. Крім того, ексклюзивні поліпшення в області захисту навколишнього середовища дозволили знизити викиди CO2 на 53% на кожен вироблений автомобіль і утилізувати 99% відходів заводу.

Більшість з цих поліпшень стало можливим завдяки участі співробітників заводу в програмі пропозицій, в якій завод в Мадриді є світовим еталоном в складі групи: щорічно кожен співробітник підприємства вносить 28 пропозицій.

Завод в Мадриді: з Іспанії по всьому світу

На заводі IVECO в Мадриді розташовуються виробничі лінії і науково-дослідний центр з важкої гамі автомобілів, серед яких Trakker і Новий Stralis як в дизельному варіанті Stralis XP, так і в газових версіях Stralis NP CNG і LNG. Гнучкий і складний виробничий процес, запроваджений на заводі, дозволяє випускати до 300 000 різних версій даних автомобілів. 87% цієї продукції призначено для експорту, в основному на європейські ринки, а також в Африку, Азію і Південну Америку. На заводі працюють понад 2 500 чоловік, при цьому тут зайнятий найвищий відсоток співробітників жіночої статі в іспанській автомобільній промисловості: 21%. У минулому році завод отримав премію Кайзенского інституту за видатні досягнення в категорії «Система безперервного вдосконалення».

Мадрид: завод з багатою історією

Компанія IVECO придбала завод в Мадриді в 1990 році з покупкою історичної іспанської вантажний марки Pegaso. У 2016 році завод відсвяткував 70-річний ювілей Pegaso і віддав данину поваги імені, яке багато років було рушійною силою індустріалізації в Іспанії, представивши обмежену версію Stralis. Марка Pegaso з'явилася в 1946 році в складі компанії Empresa Nacional de Autocamiones (ENASA). Відразу ж був запущений проект зі зведення великого заводу в Мадриді, і перший етап будівництва був завершений в 1955 році. Загальний обсяг виробництва Pegaso в Мадриді в період з 1946 року по 1990 рік склав 405 000 транспортних засобів. У 2008 році під назвою IVECO Pegaso виробничий майданчик досягла рубежу в один мільйон проданих автомобілів.

​Компанія IVECO і її внесок в розвиток іспанської промисловості

Другий завод IVECO в Іспанії, розташований в Вальядоліді, також входить в число найкращих підприємств з 64 виробничих майданчиків CNH Industrial по всьому світу. При цьому від золотого рівня його відділяє лише один пункт. У 2012 році компанія IVECO вирішила сконцентрувати виробництво своєї важкої гами в Іспанії, що означало дворазове збільшення випуску транспортних засобів в цій країні. З тих пір компанія інвестувала 500 мільйонів євро в іспанські заводи і має намір продовжувати нарощувати виробничі потужності своїх двох виробничих підприємств в Мадриді і Вальядоліді.​​​