прес майданчик

Міжнародний союз автомобільного транспорту (МСАТ)

​​​​​​​​​​​​​​​​​Компанія IVECO взяла участь в глобальному заході щодо автомобільних перевезень, мобільності і логістики, що зібрав разом лідерів бізнесу, урядовців і авторитетних експертів для обговорення викликів і можливостей транспортної галузі.

П'єр Лаут, президент бренду IVECO, представив точку зору компанії щодо майбутнього автомобільного транспорту, який переживає зараз революцію, і щодо ключової рол​і альтернативних видів палив у подоланні цих викликів.​


Компанія IVECO взяла участь у Всесвітньому конгресі 2018 року, організованому Міжнародним союзом автомобільного транспорту який проходив 7 і 8 листопада в місті Маскат, Оман. Захід, проведений глобальною галузевою асоціацією автомобільного транспорту МСАТ, зібрав разом ключові фігури індустрії для обміну ідеями, обговорення рішень і визначення майбутнього транспортної галузі. Серед учасників були провідні виробники, транспортні асоціації, міжнародні організації та представники міністерств з країн усього світу.

П'єр Лаут, президент бренду IVECO виступив на першому пленарному засіданні, присвяченому автомобільному транспорту, мобільність і торгівлі в 21 столітті. Його промова була присвячена наступному питанню: «Що означає «новий світопорядок», який постійно змінюється, для автомобільного транспорту?».

До числа доповідачів увійшли відомі постаті з бізнесу і урядові чиновники, наприклад Хосе Мануель​ Дуран Баррозу, президент компанії Goldman Sachs International і колишній президент Європейської комісії; Крістіан Лаброт, президент МСАТ; д-р Ахмед Мухаммед Аль Футаісі, міністр транспорту і комунікацій Оману; і Штеффен Білгер, державний секретар, який представляє Міністерство транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини.

П'єр Лаут виклав те, як компанія IVECO бачить майбутнє транспорту, і акцентував увагу на сталий розвиток, покликаний знизити вплив промисловості на навколишнє середовище. Він наголосив на необхідності знайти альтернативу дизельному паливу, оскільки до нього зростає негативне ставлення в суспільстві і в різних містах вводять заборони на використання дизельних транспортних засобів. Він також вказав на важливість глибокого і комплексного вивчення цього питання при пошуку найкращої відповіді для транспортного сектора: «Це не питання одного рішення для всіх: нам потрібно використовувати цілий ряд технологій, кожна з яких відповідає специфіці кожної місії».

Цей конгрес також надав можливість вступити в діалог з міністрами транспорту і високопоставленими чиновниками з регіону та інших країн, включаючи Європу, і представити їм бачення компанії IVECO щодо сталого транспорту, в якому природний газ розглядається як ключове джерело енергії, особливо для вантажних перевезень і перевезень на далекі відстані. При цьому електропривідні технології також займають певне місце в даній концепції, особливо при виконанні транспортних операцій на низькій швидкості в центрах міст з частими зупинками і прискореннями. Крім того, природний газ дозволяє здійснити плавний перехід на біометан, поновлюване джерело енергії, здатний забезпечити нульові викиди, а при використанні економічного підходу замкнутого циклу - навіть негативний вуглецевий баланс завдяки видаленню двоокису вуглецю з атмосфери.

Погляд на природний газ в якості готового рішення для сталого транспорту поділяють державні установи та уряди ЄС, які підтримують його розвиток різними діями. До таких належать фінансові пільги для високоефективних вантажних автомобілів з низьким рівнем викидів CO2 і звільнення від плати за проїзд по автомагістралях для транспортних засобів на LNG (скраплений природний газ), про що було оголошено в Німеччині; скасування акцизу на LNG і податок на дизельне паливо для фінансування розвитку інфраструктури LNG в Польщі; і укази, прийняті у Франції і Італії з метою сприяти використанню біометана, отриманого з коров'ячого гною і сільськогосподарських відходів, для заправки транспортних засобів.

Бачення компанії IVECO в галузі сталого транспорту дозволило їй стати лідером ринку, який пропонує повну модельну гаму транспортних засобів на альтернативних видах палива - від електричних рішень для міського громадського транспорту і легких комерційних автомобілів для пасажирських і вантажних перевезень в місті до працюючих на CNG автобусів і вантажних автомобілів для міжміських перевезень, а також вантажних автомобілів на LNG для транспортних операцій на далекі відстані.