прес майданчик

Стенд компанії IVECO на виставці IAA 2018, спільно з компанією SHELL
​​​​​​​​​
Стенд компанії IVECO на виставці IAA 2018, спільно з компанією SHELL, буде повністю присвячений транспортним засобам з низьким рівнем викидів, які не використовують дизельне паливо. На стенді буде показаний повний асортимент транспортних засобів на електротязі, CNG і LNG, вже сьогодні доступних на ринку і ​покривають широкий спектр місій від пасажирського транспорту до перевезень вантажів на далекі відстані.

Стенд IVECO покликаний розкрити довгострокові екологічні переваги природного газу в транспортному секторі. Даний вид палива може забезпечити скорочення викидів більш ніж на 90% для NO2, 99% для твердих частинок і 95% для CO2 в разі використання біометана, тоді як електрична технологія відмінно підійде для перевезення пасажирів по місту.

На виставці IAA 2018 компанія IVECO співпрацюватиме з компанією Shell, яка розділяє переконання, що для зниження забруднюючих викидів, що генеруються транспортним сектором, необхідно використовувати цілий ряд технологій і видів палива. Також на стенді IVECO будуть присутні ключові клієнти і кузовобудівельні компанії.

Компанія IVECO проведе круглий стіл під назвою «Перехід до сталого майбутнього в енергетиці» і серію семінарів, присвячених конкретним темам, пов'язаним з впровадженням альтернативних технологій в транспортному секторі і можливостям яки із цього випливають,​ для економіки замкнутого циклу.​

Компанія IVECO візьме участь в 67-й Міжнародній виставці комерційного автотранспорту IAA, найважливішій події в індустрії, яке пройде в Ганновері з 20 по 27 вересня 2018 року. Компанія IVECO повністю зосередиться на стійкому транспорті. На стенді, який буде представляти собою зону транспорту з низьким рівнем викидів, вона продемонструє повну модельну лінійку автомобілів і автобусів з альтернативною силовою установкою, доступних на ринку вже сьогодні і відповідають вимогам будь-якої місії: від пасажирського транспорту до вантажних перевезень на далекі відстані. Компанія також запросить галузевих експертів взяти участь в круглому столі та семінарах, щоб обговорити перехід до альтернативних джерел енергії в транспортній галузі та інші пов'язані з цим тем.

Комплексний підхід IVECO до сталого транспорту також включає в себе підтримку розвитку інфраструктури заправних станцій - на виставці IAA 2018 на її стенді буде представлений глобальний постачальник енергії Shell, який розділяє переконання, що для зниження шкідливих викидів, які генеруються транспортним сектором, необхідно використовувати різні технології і види палива.​

П'єр Лаутт, президент бренду IVECO, сказав наступне: «Негативне ставлення до дизельного палива в суспільстві зростає. Інститути ЄС і національні уряди проводять відповідну політику і вводять субсидії для підтримки переходу транспортних парків на екологічно чисті джерела енергії.
На виставці IAA компанія IVECO на своєму стенді без дизельних автомомбілей - зоні з низьким рівнем викидів , у співпраці з компанією SHELL продемонструє, що її повна модельна лінійка транспортних засобів, що працюють на електротязі, стисненому та скрапленому природному газі, представляє собою життєздатну альтернативу дизельним транспортним засобам. Відвідувачі виставки побачать транспортні засоби з альтернативни​ми видами силової установки, розроблені разом з клієнтами і кузовобудівниками і охоплюють повний спектр місій. І жодного дизельного двигуна!».

На виставці IAA 2018 компанія IVECO представить ​​свій підхід до сталого транспорту, який вона реалізує за допомогою декількох джерел енергії, які відповідають вимогам різних місій. Вона вважає, що електрична тяга грає величезну роль в таких важливих сферах, як перевезення людей - особливо на низьких швидкостях в центрах міст. Іншим ключовим джерелом енергії є природний газ, який є готовим рішенням для екологічно чистого перевезення людей і товарів. Компанія IVECO зробить акцент на значній екологічній перевазі природного газу, яка здатна забезпечити істотне зниження викидів забруднюючих речовин: більше 90% для NO2, 99% для твердих частинок і 10% для СО2, які доходять до 95% при використанні біометана.

​18 транспортних засобів, представлених на стенді, продемонструють стійкі рішення IVECO - від міського пасажирського транспорту до перевезення вантажів на далекі відстані.
Що стосується міського громадського транспорту, на стенді будуть показані дві автобусні марки CNH Industrial і їх підхід до досягнення стійкої мобільності.
Компанія HEULIEZ BUS, яка є лідером у Франції в області міського транспорту і займає перше місце в континентальній Європі за гібридами, взяла курс на використання передових акумуляторних технологій. На стенді буде представлена ​​12- метрова 2-дверна модель серії GX для систем швидкісного автобусного сполучення, в якій встановлена ​​потужна акумуляторна батарея, що забезпечує збільшений запас ходу на одній зарядці. Ця серія також включає в себе 18-метрову версію, яка може бути оснащена потужною батареєю і системою швидкої зарядки. Комплексний підхід HEULIEZ BUS поширюється на інструменти та послуги, щоб прискорити прийняття споживачами електричного транспорту: моделювання системи електричного транспорту, що дозволяє запропонувати оптимальне для потреб клієнта рішення; рішення по оренді батарей; вибір модульних і масштабованих типів акумуляторних батарей; зарядні пристрої від провідних європейських постачальників, а також віддалене управління даними і проактивне сервісне обслуговування.

Компанія IVECO BUS вирішила піти по шляху зниження розмірів батареї до мінімуму за допомогою технології In-Motion-Charging, встановленої на новому електричному автобусі IVECO Crealis, представленому на стенді. Crealis поєднує в собі два верхніх струмоприймача з невеликою бортовий акумуляторною батареєю. Це дозволяє прокласти новий тролейбусний маршрут, навіть якщо на ньому є ділянки без повітряних ліній електропередач. Завдяки цьому значно знижується складність і витрати, а також не треба витрачати час на зарядку автобуса. Система Crealis In-Motion-Charging була удостоєна премії за інновації на Паризькому салоні громадського транспорту 2018.

Компанія IVECO також покаже свій електричний мікроавтобус Daily, який разом з електричним фургоном Daily пропонує ідеальне рішення для перевезення людей і вантажів в міських центрах з інтенсивним рухом. Daily Electric є частиною модельної лінійки Daily Blue Power, що отримала титул «Міжнародний фургон року 2018».

Що стосується приміського громадського транспорту, то тут компанія IVECO BUS зробила вибір на користь природного газу і покаже на стенді автобус Crossway Low Entry Natural Power, який виграв премію «Стійкий автобус року 2018». Цей автобус має унікальний дизайн з резервуарами для природного газу, вбудованими в дах і забезпечують запас ходу до 600 км. Він оснащений двигуном Cursor 9 Natural Power, який відрізняється високою продуктивністю і низьким рівнем шкідливих викидів.​​

Для міського та приміського транспорту компанія IVECO покаже п'ять версій Daily Hi- Matic Natural Power, першого газового автомобіля з автоматичною 8-ступеневою коробкою передач, і електричний мікроавтобус Daily. Завдяки широкій різноманітності конфігурацій ці автомобілі в змозі виконувати найрізноманітніші завдання, звільнивши при цьому транспортні компанії від обмежень, пов'язаних з введенням суворих обмежень за рівнем викидів і шуму.

Крім того, компанія IVECO представить свої газові рішення для регіональних та міжміських вантажних перевезень, які також відповідають вимогам, що пред'являються до доставки вантажів по центрам міст і в нічний час. На стенді будуть показані дві газові моделі сімейства Eurocargo, удостоєного титулу «Вантажівка року 2016». Обидві моделі вже відповідають екологічному стандарту Євро 6 Step D вже зараз, тобто за рік до того моменту, коли він вступить в силу. Щоб продемонструвати різноманітність місій, з якими здатні впоратися ці грузовие автомобілі, на стенді будуть представлені самоскид з можливістю трибічного розвантаження і підмітально-прибиральна машина від компанії Johnston, що займається розробкою збиральних машин в складі групи Bucher Municipal. Завдяки низькому рівню викидів і шуму вантажівки Eurocargo NP можуть працювати в зонах обмеженого руху в міських центрах, що є ключовою перевагою для таких місій, як доставка товарів по магазинах і робота в інтересах муніципальних служб.

​Для перевезень на далекі відстані з можливістю доставки вантажів в міські центри і в нічний час компанія IVECO продемонструє 26-тонний Stralis NP 400 з рефрижераторною надбудовою, який вперше оснащений газової технологією Carrier Supra CNG для живлення холодильної установки. Цей вантажний автомобіль є першим авторефрижератором в індустрії, на якому замість двох дизельних силових агрегатів використовуються сучасні газові двигуни. Він забезпечує ультранизькі викиди NO2 і твердих частинок, низький рівень CO2 і низький рівень шуму, що відповідає стандарту Piek. Завдяки цьому даний автомобіль ідеально підійде для доставки вантажів в супермаркети в міських центрах і в нічний час. Його конструкція включає в себе 3 резервуари для CNG, які гарантують запас ходу в 1 000 км.​

Що стосується перевезень на далекі відстані, то тут компанія IVECO також займає лідируючу позицію зі своєю моделлю Stralis NP, першою газовою вантажівкою на ринку, спеціально розробленою для перевезення вантажів на далекі відстані. У число 7 автомобілів, які будуть представлені на стенді, увійшли автомобілі в версіях тягачів і шасі, а також унікальний Stralis X-Way Natural Power з електричним бетонозмішувачем Cifa. Серед них також буде найостанніша новинка, Stralis NP 460, який отримав титул «Екологічна вантажівка року» в Великобританії. Це єдина повна модельна лінійка важких газових вантажівок з роботизованою коробкою передач останнього покоління, створеної для виконання широкого спектру завдань.

Всі представлені на стенді транспортні засоби демонструють прагнення IVECO до досягнення низької сукупної вартості володіння, що дозволить підвищити прибутковість бізнесу клієнтів. В основі цього підходу лежить виняткова паливна ефективність автомобілів, про що свідчать недавні випробування провідних видань, в ході яких Stralis XP 480 виявився одним з кращих автомобілів по паливній ефективності, а Stralis NP 460 продемонстрував ще більш високі результати, показавши при цьому найнижчий витрата палива.

Компанія IVECO також бере участь в різних проектах, спрямованих на створення економіки замкненого циклу в сфері пасажирських і вантажних перевезень. Ці проекти привели до партнерських відносин з французьким містом Лілль, в якому функціонує парк з автобусів IVECO BUS Natural Power, що працюють на біометані, зробленому з побутових відходів міста. Крім цього, компанія IVECO в партнерстві з компаніями Pot au Pin Energie, Air Liquide і Carrefour бере участь у створенні першого реального прикладу економіки замкнутого циклу на основі метану, який об'єднує весь ланцюжок виробництва біогазу в одному місці: біометан, отриманий з проміжних культур, вирощених тут ж, поставляється на заправну станцію, також розташовану в цьому місці, і в газорозподільну мережу GRDF.​