IVECO, FPT Industrial та Nikola Corporation заснували партнерство з метою забезпечення перевезень з нульовим рівнем викидів

прес майданчик

IVECO, FPT Industrial та Nikola Corporation заснували партнерство з метою забезпечення перевезень з нульовим рівнем викидів

У Турині компанії IVECO, FPT Industrial та Nikola провели спільний захід для представників європейської преси та промисловості, щоб розповісти про масштаби своєї співпраці та рішучу мету, яка полягає у досягненні нульового рівня викидів.

Усього через три місяці після анонсування співпраці спільне підприємство представило модель NIKOLA TRE.

Турин, 3 грудня 2019 р.

Сьогодні компанії IVECO, FPT Industrial та Nikola Corporation представили сферу діяльності і плани спільного підприємства, визначені угодою про співпрацю, укладеною з метою прискорення трансформації галузі у бік нейтралізації викидів важких вантажівок класу 8 у Північній Америці та Європі шляхом впровадження технології паливних елементів.

Подія відбулась усього через три місяці після того, як у вересні компанія CNH Industrial оголосила про стратегічне партнерство з компанією Nikola, в якому беруть участь бренд комерційних автомобілів IVECO та підрозділ силових агрегатів FPT Industrial.
Основна мета угоди полягає у використанні відповідного досвіду партнерів для успішного впровадження великовагових вантажівок з нульовим рівнем викидів та стимулюванні революційних перетворень у галузі за допомогою нової бізнес-моделі.

Партнерство передбачає створення європейського спільного підприємства для розробки і дистрибуції призначених для європейського ринку вантажівок з кабіною над двигуном, що працюють на паливних елементах та акумуляторних батареях. Nikola поділиться кращим у класі досвідом у сфері паливних елементів та передовими технологіями, а також продемонструє свою революційну бізнес-модель, яка передбачає першу в галузі ставку оренди за системою «все включено». IVECO спільно з FPT Industrial представить свій інженерний та виробничий досвід з метою індустріалізації вантажних автомобілів на паливних елементах та акумуляторних батареях.

IVECO, FPT Industrial і Nikola почали розробку першої вантажівки спільного підприємства: електромобіля на акумуляторних батареях Nikola TRE, що побудований на основі нової платформи IVECO S-WAY і передбачає використання технології вантажівок Nikola, елементів керування та інформаційно-розважальної системи. Очікується, що випробування розпочнуться у середині 2020 року, а публічна європейська презентація відбудеться у межах виставки комерційних автомобілів IAA 2020. Продажі та післяпродажне обслуговування Nikola TRE забезпечуватиме широка європейська дилерська мережа IVECO.

Партнерство було анонсовано на заході, який пройшов у Турині під головуванням генерального директора CNH Industrial Губертуса М. Мюльгаузера (Hubertus M. Mühlhauser), президента CNH Industrial з комерційної і спеціальної техніки Герріта Маркса (Gerrit Marx), президента CNH Industrial з силових агрегатів Анналізи Ступененго (Annalisa Stupenengo), генерального директора компанії Nikola Тревора Мілтона (Trevor Milton) та президента компанії Nikola Марка Рассела (Mark Russell).

Губертус М. Мюльгаузер, генеральний директор CNH Industrial, зазначив: «Посилення уваги до визнання потреби у фундаментальному зниженні автомобільних викидів змушує нашу галузь швидко шукати досконалі технологічні рішення. Це спільне підприємство з Nikola є визнанням технічного досвіду обох партнерів, що принесе відчутні переваги у сфері екології магістральним перевізникам Європи».

Герріт Маркс, президент з комерційної та спеціальної техніки, додав: «Наша індустрія швидко змінюється під впливом дедалі жорсткіших регламентів щодо рівня викидів та запитів молодого покоління, яке потребує створення циркулярної економіки, щоб зберегти довкілля для їхнього майбутнього. Єдиними життєздатними джерелами «зеленої» енергії, залежно від призначення, є водень та акумуляторні батареї, і саме вони нададуть країнам більшу незалежність від викопних видів пального. Настав час діяти і створити рішення з нульовим рівнем викидів, у основі якого лежатиме електрична технологія паливних елементів. Ми обмірковано і заздалегідь обираємо цю технологію, вбачаючи можливість скористатися перевагами наближення до моменту різкої зміни технологій та розпочати активну трансформацію автомобільного сектору».

Тревор Мілтон, генеральний директор Nikola Motors, підсумував: «Це партнерство є взаємовигідним для всіх сторін. Відтоді, як у 2016 році ми розпочали виробництво Nikola ONE, водії вантажівок та представники органів влади зверталися до нас із проханням розпочати продажі Nikola у Європі. Nikola TRE — неймовірний інноваційний автомобіль, не схожий на жодну вантажівку у світі. Для виходу на європейський ринок нам потрібен був придатний партнер. На цю роль чудово підійшла компанія CNH Industrial. Тимчасом як інші виробники звільняють десятки тисяч робітників, Nikola створює тисячі робочих місць і змушує індустрію вантажних автоперевезень реагувати та ставати на шлях до нульових викидів. Подивіться на наші досягнення протягом трьох місяців і просто уявіть, що ми зможемо зробити за три роки з CNH Industrial у ролі партнера».

«3, 2, 1, 0» — відкрийте наступний рівень: тема події — знайомство з майбутнім з нульовими викидами

Тема присвяченої запуску проєкту події («3, 2, 1, 0») є сконцентрованим вираженням спільного підприємства: трійка символізує собою Nikola TRE — перший інноваційний продукт спільного підприємства; двійка — дві компанії, Nikola та CNH Industrial, що об’єднались для створення одного партнерства зі спільною метою — нуль викидів.
Провівши цей захід, партнери призначили зустріч з майбутнім і надали гостям код доступу для розблокування наступного рівня, на якому вони виявлять вантажівку майбутнього з нульовим рівнем викидів.

Захід, організований у співпраці з продюсерською компанією Filmmaster Events, пройшов на території розташованого в Турині показного індустріального комплексу Officine Grandi Riparazioni (OGR). Кульмінацією заходу стала ефектна презентація вантажного автомобіля нового покоління з нульовими викидами у формі архітектурної інсталяції: за гранями хромованої призми, що розкрились автоматично, приховувався макет Nikola TRE.

Захід транслювався наживо для глядачів з Північної Америки, а його запис доступний на каналі IVECO на YouTube:

https://www.youtube.com/iveco?hl=it