Компанія IVECO є Офіційним партнером з вантажних перевезень команди Alfa Romeo Racing та постачальником парку транспортних засобів для логістичних потреб команди
20 березня компанія офіційно передала 12 вантажівок Stralis та мікроавтобус Daily на церемонії, що пройшла в комуні Хінвіль (Швейцарія).

​​​​​​​​​​​​​​​​Компанія IVECO є Офіційним партнером з вантажних перевезень команди Alfa Romeo Racing та постачальником парку транспортних засобів для логістичних потреб команди.

​​​​​​​​​​​​​​Турин, 25 березня 2019 року

Компанія IVECO є Офіційним вантажним партнером з вантажних перевезень команди Alfa Romeo Racing. 20 березня компанія офіційно передала 12 вантажівок Stralis та мікроавтобус Daily на церемонії, що пройшла в комуні Хінвіль (Швейцарія). Церемонію провели Аксель Крузе (Axel Kruse), операційний директор Sauber Motorsport AG та Томас Рюкер (Thomas Rücker), комерційний директор компанії (IVECO Schweiz).​​

Транспортні засоби забезпечуватимуть надійне та ефективне перевезення обладнання команди до всіх місць проведення Гран-прі Європи «Формули-1» протягом наступного сезону. Підтверджений досвід роботи транспортних засобів IVECO, їхня надійність під час експлуатації за будь-яких екстремальних умов, а також їхня виняткова паливна економічність та низька Сукупна вартість володіння були ключовими факторами під час вибору командою Alfa Romeo Racing партнера з вантажних перевезень.

Томас Рюкер, комерційний директор компанії IVECO Schweiz, прокоментував: «Ми пишаємося тим, що започатковуємо партнерство з командою Alfa Romeo Racing та забезпечуємо транспортування обладнання команди. Компанія IVECO має давню традицію партнерства та участі у світі спорту і, зокрема, у гонках, де можна побачити, як наші вантажівки змагаються в Ралі «Дакар» та Чемпіонаті Європи з перегонів на вантажівках FIA. Ми з нетерпінням чекаємо нового сезону перегонів та бажаємо успіху команді Alfa Romeo Racing».

Фредерік Вассер (Frédéric Vasseur), керівник команди Alfa Romeo Racing та генеральний директор Sauber Motorsport AGАТ, додав: «Я з задоволенням вітаю компанію IVECO в якості Офіційного партнера з вантажних перевезень команди Alfa Romeo Racing. Наявність надійних та безпечних засобів для перевезення нашого обладнання є важливим аспектом наших логістичних операцій у «Формулі-1». У особі компанії IVECO наша команда має поруч досвідченого партнера, і ми з нетерпінням чекаємо на цю співпрацю».