YENİ MY IVECO UYGULAMASI, ARAÇ SAHİPLERİ VE SÜRÜCÜLER İÇİN YENİ HİZMETLER SUNUYOR

​​​​​​IVECO, geliştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunmak için modern ve kullanımı kolay bir tasarıma sahip yeni MY IVECO’yu tanıtıyor. Sürücüler ve araç sahipleri için ana sayfasından yeni hizmetlere anında erişim sunan uygulama, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda yeniden özelleştirildi.

İlgili hizmetler ile IVECO’ya doğrudan iletişim sağlayacak.
​​​Nerede olurlarsa olsunlar müşterilerin en yakın IVECO yetkili satıcısı veya servis noktasını bulmalarını sağlayacak “Bayi Bul” özelliği, sürücüleri oldukça memnun edecek. MY IVECO uygulamasında bir hesap oluşturarak tercih ettikleri yetkili serviste kolayca “Servis Rezervasyonu” yapabilecekler.

IVECO Dünyası Müşterilerin Ellerinin Altında

Kapsamlı içeriği ile IVECO dünyası her zaman ve her yerde müşterilerin ellerinin altında . Uygulama ile müşteriler markanın katılacağı etkinlik ve fuarlarla ilgili en son haberlere ulaşabiliyor. Ayrıca uygulama ürün ve hizmetler ile ilgili kapsamlı bilgiler sağlıyor: Kullanıcılar ürün kataloğu bölümünden tüm IVECO ürünlerini keşfedebilir, videoları ve resimleri görüntüleyebilir ve tüm araç broşürlerini indirebilirler. “Son Görüntülenen” özelliği, önceki girişlerde erişilen bilgilerin kolayca yeniden ziyaret edilmesini sağlar.

IVECO APAC Başkan Yardımcısı Federico Bullo: “MY IVECO, IVECO araç sahipleri ve sürücüleri için ideal bir uygulamadır. Bu uygulamayla en son haber ve kampanyalarımıza erişimin yanı sıra ihtiyaçları olan yetkili satıcı ve servis ile iletişime geçebilir, araçlarının bakımını yönetebilirler. Daha da önemlisi, MY IVECO​ müşterilerimizin değişen gereksinimlerinin gelişimi için tasarlanan dinamik bir araçtır. Zaman içersinde yeni hizmetler eklemeyi planlıyoruz.”

IVECO. Sürdürülebilir Ulaşım Ortağınız.

​​​​

​​