IVECO ÜSTYAPI HABER BÜLTENİNE HOŞGELDİNİZ !

​​​​​Aralık ayında ilk kez hazırlanan ve siz IVECO iş ortaklarımıza periyodik olarak iletilecek olan IVECO Üstyapı Haber Bülteni'ne hoş geldiniz.

Bu bülten, Daily ve Eurocargo'dan, Stralis, Trakker ve yeni X-way'e kadar tüm IVECO ürünleri ile ilgili en son haberleri ve gelişmeleri size sunacak olup , sizlerle sürekli bir iletişim için en iyi çözümleri sunmayı amaç edinmiştir. Siz iş ortaklarımız ve müşterilerimizin başarısı için işimize değer ve kalite katmak bizim öncelikli işimizdir.

IVECO değerlerinden bir tanesi “İŞ ORTAKLIĞI” dır: Bizim için esas olan , tüm iş ortaklarımızla birlikte, içinde bulunduğumuz ulaştırma sektöründe müşterilerimize en iyi üstyapı çözümlerini sunmaktır.​

Müşterilerimizin sadece bugünkü ihtiyaçları için değil , yarın ihtiyaç duyacakları için de birlikte çalışıyoruz. Ayrıca, bekledikleri kalite ve verimli çözümleri ile ihtiyaçlarını önceden düşünerek hazırlanmamız gerektiğini de vurguluyoruz. Bunu da mümkün kılıyoruz. Teşekkürler.

E-Bültenimizin ilk baskısını okumaktan keyif alacağınızı umuyoruz.

​IVECO dünyasının son haberlerini almak için IVECO Body Builder Portal'ımıza üye olmayı unutmayın! IVECO temsilcinize sorun veya ivecoustyapi@cnhind.com​ ‘ a mail atınız. ​