IVECO STRALIS NP 460 “2019 YILININ SÜRDÜRÜLEBİİRR KAMYONU” ÖDÜLÜNÜ KAZANDI!

​​​​​​​Temiz taşımacılığın en önemli yenilikleri tanıyan Politecnico di Milano ile ortaklaşa Vado e Torno Dergisi’nin sponsorluğunda verilen bu ödül, teknik şartnameleri bakımından bugüne kadar IVECO'nun en sürdürülebilir ağır vasıta aracı Stralis NP 460’a verildi.

​IVECO Marka Başkanı Pierre Lahutte, “Alternatif sürüş teknolojileri için bize çok önemli bir zamanda sunulan bu saygın ödülü almaktan gurur duyuyoruz. Bu vizyon, organik veya tarımsal atık kullanarak enerji üretimine dayanan biyometan sirküler ekonomisi ile birleştirilebilir. Avrupa ticari araç sektöründeki en önemli yayınlardan biri olan Vado e Torno, Stralis NP 460’ı yol testine tabi tutarak olağanüstü yakıt verimliliği ve CO2 emisyonlarında önemli bir azalma sağladığını onayladı.”

STRALIS NP​

​​​​​Temiz taşımacılığın en önemli yenilikleri tanıyan Politecnico di Milano ile ortaklaşa Vado e Torno Dergisi’nin sponsorluğunda verilen bu ödül, teknik şartnameleri bakımından bugüne kadar IVECO'nun en sürdürülebilir ağır vasıta aracı Stralis NP 460’a verildi.

​IVECO Marka Başkanı Pierre Lahutte, “Alternatif sürüş teknolojileri için bize çok önemli bir zamanda sunulan bu saygın ödülü almaktan gurur duyuyoruz. Bu vizyon, organik veya tarımsal atık kullanarak enerji üretimine dayanan biyometan sirküler ekonomisi ile birleştirilebilir. Avrupa ticari araç sektöründeki en önemli yayınlardan biri olan Vado e Torno, Stralis NP 460’ı yol testine tabi tutarak olağanüstü yakıt verimliliği ve CO2​ emisyonlarında önemli bir azalma sağladığını onayladı.”

STRALIS NP​

 ​