IVECO ELEMENTS

​​IVECO araç arıza süresini en aza indirmenin ve mümkün olan en hızlı şekilde çalışmaya döndürmenin ne kadar önemli olduğunu biliyor. Bu amaçla orijinal yedek parçaları için etkin ve gelişmiş bir tedarik etme ve dağıtım sistemi işletiyor. IVECO Avrupa’da, 6 tanesi “Ana” depo olan ve tek devasa depolama tesisi olarak işlev yapan toplam 8 depoya sahip. Olağanüstü performans düzeyleriyle yılda en az 350.000 orijinal yedek parça sağlama ve 7,5 milyon siparişi teslim etme; tüm ağa, hem gece hem de gündüz günlük teslimatları sağlayan bir dağıtım zincirine hizmet eden entegre tedarik sistemi sayesinde acil siparişlerin %98,8’i onaylandıktan sonraki 24 saat içinde teslim ediliyor.

IVECO ELEMENTS ile her bir yedek parçayı depoya varışından atölyeye teslim edilmesine kadar tanımlamak ve izlemek için RFID teknolojisi kullanıyoruz. Böylece sizi ve aracınızı sahte parçaların neden olabileceği risklerden koruyoruz.

Elements, genel modeli oluşturan büyük “elemanlardan” her türlü kombinasyonu seçmeye izin veren bir esneklik sağlar. Paket, operatörlere kendi paketlerini oluşturma teklifi sunmak için Elements herhangi biriyle kombine edilebilir.​

​​