IVECO, IAA TİCARİ ARAÇLAR FUARI’NA KATILACAK!

​​​​​​IVECO'nun sürdürülebilir taşımacılığa karşı 360 derece yaklaşımı, yakıt istasyonu altyapısını geliştirmeye destek vermeyi de kapsıyor. IAA 2018'de, IVECO stantlarında ayrıca uluslararası enerji tedarikçisi Shell de bulunacaktır. Shell, taşımacılık sektöründe karbon seviyelerinin düşürülmesi için çeşitli yakıt ve teknolojiler gerektiği konusunda IVECO ile aynı fikirde.

IVECO Marka Başkanı Pierre Lahutte: "Dizel üzerindeki baskı artıyor, kamuoyu görüşü artık bu teknolojiye karşı. AB kurumları ve hükümetler, filoların çevre dostu teknolojilere dönüştürülmesini desteklemek için yeni kurallar ve teşvikler getiriyor. IAA'da Düşük Emisyon Alanını resmeden Sıfır Dizel standında IVECO, SHELL ile işbirliği yaparak günümüzde mevcut olan kapsamlı Elektrikli, CNG'li ve LNG'li modellerinin dizel araçlara iyi bir alternatif olduğunu gösterecek. Fuar ziyaretçileri; müşteriler ve kasa üreticisi ortaklar ile birlikte geliştirilen ve her türlü uygulamayı kapsayan alternatif çekişli araçlar ile dolu bir stant bulacak. Etrafta tek bir dizel motor göremeyeceksiniz!"

IVECO'nun IAA 2018'deki standında sürdürülebilir taşımacılığa olan yaklaşımı gösterilecek ve farklı uygulamaların ihtiyaçlarını karşılayan farklı enerji kaynakları ile çalışan modeller olacaktır. IVECO olarak elektrikle çalışan araçların özellikle yolcu taşımacılığı gibi yüksek değer katan uygulamalarda ve şehir merkezlerinde düşük hızlı uygulamalarda önemli bir görevi olduğunu düşünüyoruz. Diğer önemli enerji kaynağı ise doğal gazdır. Yolcu ve yükleri sürdürülebilir bir şekilde taşımak için köklü bir çözüm sağlar. IVECO doğal gazın ne kadar çevreci olduğunu gösterecektir. Bu teknoloji çoğu kirletici emisyonu çok büyük oranda azaltır: NO2 için %90'dan fazla, partiküller için %99 ve biyometan ile %95'e kadar çıkan doğalgaz için %10.