Kullanışlı. Kolay. Ücretsiz!

"MY IVECO", MARKA ve müşterileri arasında ücretsiz, doğrudan ve kolay bir bağlantı oluşturması amacıyla tasarlanmış olan yeni IVECO uygulamasıdır.
Bu yeni Uygulama, ürün broşürlerine ve bayilerin konumu, Iveco ile ilgili son haberler ve daha fazla kullanışlı bilgiye erişim sağlamaktadır.

IVECO dünyasıyla iletişime geçmek, "MY IVECO" sayesinde artık hiç olmadığı kadar kolay.
Yeni Uygulama, birçok ilginç işlevi yerine getirebilen oldukça kolay ve kullanıcı dostu bir platformdur.

Daha fazlasını keşfetmek için videoyu izleyin: https://youtu.be/ONobjRfIOdM

Tüm Iveco broşürleri parmaklarınızın ucunda.

Kullanıcılar Kiosk bölümünde piyasalarında mevcut olan farklı Iveco ürün broşürleri arasında gezinebilecekler ve broşürleri Kütüphane'de inceleyebilecekler. Ayrıca, broşürler PDF formatında indirilebilir ve bir bağlantı ile müşteriye e-posta olarak gönderilebilir.
Kütüphane, kullanıcıların tercih ettikleri broşürü çevrimdışı olarak okumasına da izin verir.

Dealer Locator, haberler ve dahası.
Dealer Locator işlevi, tüm ülkelerde en yakın veya yerel Iveco bayisi aramalarını büyük ölçüde basitleştirirken sürekli olarak güncellenen News bölümü, müşterilerin akıllı telefonlarına ve tabletlerine ürünler ve Marka ile ilgili en son haberleri anında ulaştırıyor.
Bilgi talebi ve diğer kullanışlı işlevler, Uygulamanın çok yakın zamanda daha da genişletilecek olan yeteneklerini tamamlıyor.

Şimdi App Store veya Android Market'ten ücretsiz olarak indirin! "MY IVECO" uygulamasının farklı dil sürümleri mevcuttur.

IVECO. Sürdürülebilir Ulaşım Ortağınız.

​​​​