​​ÜST YAPI

Çoğunlukla özel endüstriyel kullanımları nedeni ile ticari araçlar düzenli olarak müşterilere çok kademeli bir üretim sürecinin sonunda teslim edilirler.

Bu durum genellikle araç üreticisi tarafından üretilen aracın üzerine uzman bir üst yapı imalatçısı tarafından bir üst yapı hatta bir vinç gibi değişik üstyapıların  uygulaması anlamına gelir. Üst apının bu şekilde adapte edilmesi ve aracın tamamının gerekli olan yapısal bir bütünlüğe sahip olması amacı ile IVECO Üst Yapı ve Ekipman Montaj el kitabını oluşturmuştur.

Bu metinde üst yapılar ile ilgili detaylı  bilgiler bulunmaktadır ve ücretsiz olarak, web sayfasından indirilebilecek şekilde kullanıma sunulmaktadır.

Çizimler ile ilgili olarak üst yapı web sayfasına ulaşmak için lütfen http://ibb.iveco.com linkine tıklayınız. Giriş için bir kullanıcı ID'si ve bir parola gerekli olacaktır.  Bu ziyaretinizin ilk ziyaretiniz olması durumunda "Yeni Kullanıcı kaydı" bilgi talebini takip ediniz ve gerekli formları tamamlayınız.  Bir kullanıcı ID'si ve parolanız size 5 iş günü içerisinde gönderilecektir.