​Teknik eğitim

Teknik eğitimin misyonu Iveco Yetkili Servis ağının teknik, teşhis ve bakım kabiliyetlerinin analiz edilmesi, denetlenmesi ve geliştirilmesidir.

Eğitim kursları ve teknik materyaller, hem geleneksel yöntemler (okumalar ve mekanik bileşenler ile komple araçlar ile ilgili pratik çalışmalar) hem de ileri multimedya sistemleri (WEB eğitim kursları) kullanılarak yüksek eğitimli profesyoneller tarafından hazırlanır. Teknik Eğitim Unetversity'nin gururu ise bütün eğitim merkezlerinde mevcut olan, Iveco araçlarındaki teşhis ve bakım süreçlerinin tümünü bir bilgisayarda simüle edebilen uygun alanlarda teknisyenlerin gerçek bir araç üzerinde çalışır gibi aracın bir parçası üzerinde çalışabilecekleri ortamın yaratılmasında etkin olan Sanal Simülatör dür.

Verilen kurslar 40'tan fazla seçenek ile bütün araç, temel elektronikten ileri düzeyde arıza teşhise kadar, "yeni" teknisyenler için açılan kurslardan uzmanlara kadar geniş kapsamlıdır.

Iveco, Unetversity eğitim kurslarının geniş seçeneklerini müşterilerine global bir üreticinin tecrübelerini, aracın bütün ömrü boyunca sunabilmek amacı ile kullanmaktadır.