IVECO YETKİLİ BAYİ VE SERVİS : SATIŞ VE YARDIM

IVECO YETKİLİ BAYİLERİ VE SERVİSLERİ
Yurt çapında yaygınlık

Türkiye'nin neresinde bulunursanız bulunun bir Iveco yetkili satış noktası ya da yetkili servisinden asla çok uzakta değilsiniz.

Bütün satış ve servis noktalarımız Iveco ile uzun süreli ilişki içerisinde olup müşterilerine rakipsiz bir hizmet ve kaliteli işçilik sunmaktadırlar.

IVECO YETKİLİ BAYİLERİ VE SERVİSLERİ


20

Yetkili Satıcı

23

Satış Noktası

47

Yetkili Servis

48

Servis Noktası

IVECO YETKİLİ BAYİLER VE SERVİSLER

Bayi ağı Iveco'nun en büyük gücüdür. Bayilerimiz işlerinde ve alanlarında geniş kapsamlı deneyimlere sahip olan kişilerden oluşur; taşıma dünyasını herhangi birinden çok daha iyi anlarlar ve müşterilerinin ihtiyaçlarını nasıl karşılayacaklarını ve sorularına ne şekilde çözüm getirebileceklerini çok iyi bilirler.

Bayiler izole şekilde çalışmazlar. Faaliyetleri günün her saatinde, yılın 365 günü hazırda bulunan ve aracın çalışma süresini artırıp çalışmama süresini minimum seviyede tutan Iveco çalışanları "ekibi" tarafından denetlenir ve desteklenir; bu destek her yerde geçerlidir; ister Avrupa'nın diğer ucunda beklenilmeyen bir arızanın giderilmesi sırasında teknik desteğin sağlanması veya isterse bir parçanın hava yolu ile gönderilmesi olsun.​

IVECO <span style="color: #69aad0;">YETKİLİ BAYİLER VE SERVİSLER</span>

SİZE EN UYGUN YETKİLİ NOKTAYI SEÇİN