​​Yurt çapında mevcudiyet

Türkiye'nin neresinde bulunursanız bulunun bir Iveco yetkili satış noktası ya da yetkili servisinden asla çok uzakta olmayacaksınız.

Iveco, 20 yetkili satıcı, toplam 32 satış noktası ve 53 yetkili servis ile birlikte Türkiye’yi kapsamaktadır.  Bütün bu profesyoneller Iveco ile uzun süreli ilişki içerisinde olup müşterilerine rakipsiz bir hizmet ve kaliteli bir ustalık sunmaktadırlar.

Bayii ağı Iveco'nun en büyük gücüdür. Bayilerimiz işlerinde ve alanlarında geniş kapsamlı deneyimlere sahip olan kişilerden oluşur; taşıma dünyasını herhangi birinden çok daha iyi anlarlar ve müşterilerinin ihtiyaçlarını nasıl karşılayacaklarını ve sorularına ne şekilde çözüm getirebileceklerini çok iyi bilirler.

Bayiiler izole şekilde çalışmazlar. Faaliyetleri günün her saatinde, yılın 365 günü hazırda bulunan ve aracın çalışma süresini artırıp çalışmama süresini minimum seviyede tutan Iveco çalışanları "ekibi" tarafından denetlenir ve desteklenir; bu destek her yerde geçerlidir; ister Avrupa'nın diğer ucunda beklenilmeyen bir arızanın giderilmesi sırasında teknik desteğin sağlanması veya isterse bir parçanın hava yolu ile gönderilmesi olsun.