Basın Bülteni

Iveco, Asya/Pasifik piyasalarındaki müşterilerine özel yeni uygulama çıkarıyor

Iveco, yeni ve özel olarak geliştirilmiş "MY IVECO" uygulamasıyla Asya/Pasifik piyasalarındaki müşteriyle yeni, doğrudan bir iletişim kanalı açıyor.

Iveco, Asya/Pasifik bölgesindeki geniş müşteri tabanıyla daha da yakın ilişkiler kurma amacıyla yeni "MY IVECO" uygulamasını yayınladı. Ücretsiz olan uygulama, güncel içeriğe ve kullanışlı özellikleriyle kolay ve kullanıcı dostu bir platform.

Iveco ile iletişimde kalmak daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı

Yeni "MY IVECO" uygulaması, Asya/Pasifik piyasalarındaki müşterilerin markayla iletişim halinde olması için ücretsiz, doğrudan ve kolay bir yol sunmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Tüm içerik günceldir ve bireysel kullanıcının konumuna özeldir.

Dealer Locator işlevi, müşterilerin yerlerinde veya iş için uzakta olmaları fark etmeksizin konumlarına en yakın bayiyi veya atölyeyi kolayca bulmalarını sağlar.

News bölümü, müşterilerin akıllı telefonlarına ve tabletlerine Iveco, ürünleri ve hizmetleriyle ilgili en son haberleri anında getirerek sürekli güncellenir.

Müşterilerin uygulamada Iveco ile iletişim kurmalarını sağlayan Contact Us gibi kullanışlı işlevleri, ileride müşterilerin en yakın Iveco bayisiyle veya servis merkeziyle iletişime geçmelerini sağlayacak "Product Support" bölümü, ürün videoları, artırılmış gerçeklik, 360 derece ürün görünümleri ve daha fazla yeni özellikle daha da çok geliştirilecek olan "MY IVECO"nun özelliklerini tamamlar.

Tüm broşürler tek bir yerde

Kiosk bölümü, kullanıcı piyasasında mevcut olan tüm Iveco ürünleri broşürlerinden oluşan bir kitaplık içerir. Örneğin, birçok ödül kazanmış Daily, 2015 Yılının Kamyoneti, Eurocargo, 2016 Yılının Kamyonu ve Stralis, 2013 Yılının Kamyonu. Müşteriler mevcut olan bütün belgeler arasında gezinebilir, çevrimiçi ve çevrimdışı olarak mobil cihazlarındaki broşürleri okuyabilirler. Ayrıca, uygulamanın e-posta adreslerine gönderecekleri bir bağlantı aracılığıyla broşürleri PDF biçiminde indirebilirler.

Yerel dilde piyasaya özel içerik

"MY IVECO", kullanıcı piyasasına özgü içeriği göstermesi için özelleştirilmiştir. Bölgede İngilizce dilinde mevcut olurken Çin, Rusya ve Türkiye müşterileri uygulamayı yerel dillerinde kullanabilirler.

"MY IVECO"yu App Store ve Android Market'ten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

​​​​