Basın Bülteni

IVECO’DAN HATAY’DA BÜYÜK ORGANİZASYON
IVECO’DAN HATAY’DA BÜYÜK ORGANİZASYON

 

Hatay, 27 Mayıs 2015

 

Iveco Türkiye Gaziantep yetkili satıcısı Üstün-İş Hatay’da gerçekleştirdiği başarılı satışların ardından 27 Mayıs günü tüm Hatay Lojistik firmalarına büyük bir davet verdi.

Iveco ailesine katıldığı 2013 yılından beri 224 satış gerçekleştiren Üstün İş Otomotiv sadece Hatay’da 122 adet Stralis çekici satışı gerçekleştirdi.

 

273 Lojistik firması ve toplam 450 kişinin katıldığı davette Stralis çekici satın alan firmalara plaketleri teslim edilirken yeni ürünler de firmalara tanıtıldı.

 

Davetde konuşma yapan Üstün İş yönetim kurulu başkanı Eyüp Zengin Hatay’da bulunmakdan büyük mutluluk duyduklarını ve Hatay’lı lojitikçiler ile kazan-kazan ilişkisine dayanan bir işbirliği içinde olduklarını ifade etti. Daha sonra sırası ile Iveco Türkiye genel müdürü Maurizio Manera ve Iveco Türkiye ağır vasıta satış direktörü Ömer Bursalıoğlu birer konuşma yaparak Iveco’nun Hatay’daki mevcudiyetinin Üstün İş ile perçinlendiğini ifade ederek müşteriler ile de kazan-kazan ilişkisi içinde olmakdan duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

 

Satış yetkililerinden ürünler hakkında bilgi alan müşteriler Stralis’i çok beğendiklerini ve kullanıcılardan da özellikle yakıt tüketimi ve konforu konusunda olumlu bilgiler aldıklarını ifade ettiler.

 

Plaket alan firmalar, Asil Uluslararası Taşımacılık, Öz Sağlam Uluslararası Taşımacılık, Öz Cemay Uluslararası Taşımacılık, Dönmez Lojistik ve Sultanlar Uluslararası Taşımacılık.

 

Toplantıya Iveco Türkiye genel müdürü Maurizio Manera, ağır vasıta genel müdür yardımcısı Ömer Bursalıoğlu, pazarlama ve üründen sorumlu genel müdür yardımcısı Tansu Giz, satış genel müdür yardımcısı Yusuf Teoman, satış sonrası genel müdür yardımcısı Mustafa Er, pazarlama müdürü Gülden Çubukcu,ürün müdürü Tarkan Özyönüm, satış böge müdürü Murat Aydoğan, Üstün İş onursal başkanı Mehmet Zengin, yönetim kurulu başkanı Eyüp Zengin, servis müdürü İsmail Zengin, Hatay Iveco yetkisi servisi Kamil Sağ ve Hatay Bölge Satış Sorumlusu Casim İntizamoğlu katıldılar.

 

Iveco

CNH Endüstriel şirketinin bir parçası olan Iveco, hafif, orta ve ağır ticarî araçları, off-road kamyonları, şehiriçi ve şehirlerarası otobüs ve de itfaiye ya da off-road görevler gibi özel durumlar için savunma ve sivil koruma araçlarını tasarlıyor, üretiyor ve pazarlıyor. Iveco’nun dünya çapında 26,000’den fazla çalışanı, Avrupa, Asya, Afrika, Okyanusya ve Latin Amerika’da 11’den fazla ülkede en son teknolojileri barındıran araçların üretildiği üretim tesisleri, 160 ülkede, her bir Iveco aracının garantisi ve teknik desteği için 5,000 satış ve servis noktası var.

 

Iveco hakkında daha fazla bilgi için www.iveco.comadresini ziyaret edin.

CNH hakkında daha fazla bilgi için www.cnhindustrial.comadresini ziyaret edin.​​