Finansal hizmetler

IVECO CAPITAL ürünleri ile ilgileniyor musunuz?
IVECO CAPITAL
Daha az göster
Devam eden IVECO CAPITAL promosyonları hakkında bilgi edinmek ister misiniz?
Devam eden promosyonlar hakkında bilgi edinmek için lütfen web sitesindeki "PROMOSYONLAR" sayfasını kontrol edin.
Daha az göster
IVECO CAPITAL Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmek ister misiniz?
IVECO CAPITAL Müşteri Hizmetlerine yalnızca www.capitalclick.it bağlantısından çevrimiçi olarak ulaşabilirsiniz. Geri ödeme, hırsızlık, kişisel verilerin veya IBAN'ın değiştirilmesi gibi her türlü yardım için, CAPITALCLICK'teki ayrılmış alanınıza erişmeli ve talebi yönlendirilmiş bir şekilde girmelisiniz.

Bu şekilde, istediğiniz zaman ilerlemesini de izleyebilirsiniz.
CAPITALCLICK üzerinden ayrıca faturaları, bilgi formlarını, vergi ve sözleşme belgelerini indirebilir ve aktif promosyonlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Ayrıca, sohbet yoluyla size hızlı yanıtlar verecek olan dijital asistan LEASY de mevcuttur. Bu videoda yer alan önerileriyle kendinize rehberlik edin. Bu video .
Daha az göster
​Size özel müşteri portalı CAPITALCLICK'e nasıl kayıt olacağınızı öğrenmek ister misiniz?
CAPITALCLICK'e kaydolmak için www.capitalclick.it web sitesine gitmeniz ve IVECO CAPITAL sözleşmesinin etkinleştirilmesi üzerine alınan Hoş Geldiniz Mektubunda verilen kimlik bilgilerini kullanarak kaydolmanız gerekir. Kimlik bilgilerinizi kaybetmeniz durumunda, "Müşteri Kodunu mu Unuttunuz?" veya "Şifrenizi mi Unuttunuz?" seçeneklerine tıklayarak Giriş Yap sayfasında bulunan yönlendirmeli prosedürü takip edebilirsiniz. ”

Dijital asistan LEASY'nin video eğitimlerine göz atın:

LEASY CAPITALCLICK'İN HABERLERİNİ SUNAR!
LEASY VE CAPITALCLICK'TE ŞIFRE SIFIRLAMA!
LEASY VE CAPITALCLICK'E KAYIT!
Daha az göster
CAPITALCLICK UYGULAMASINI nasıl indireceğinizi bilmek ister misiniz?
CAPITALCLICK UYGULAMASINI indirmek için CAPITALCLICK portalına erişmeniz ve "İndir" seçeneğine tıklamanız yeterlidir.

Bir ANDROID cihazınız (örneğin Samsung) veya bir MASAÜSTÜ bilgisayarınız varsa, uygulama doğrudan ANA ekranda görünecektir.
Eğer bir IOS cihazınız varsa (örn. iPhone, iPad), yeni uygulamanın diğerleri arasında görünmesi için birkaç basit ek adım gereklidir.

"Paylaş" üzerine tıklayın
"Ana Ekrana Ekle" üzerine tıklayın
"Ekle" üzerine tıklayın
Uygulama diğer yüklü uygulamalar arasında görünecektir
Ayrıca, destek tarafından sağlanan "Şifreyi kaydet" seçeneğini kullanırsanız, oturum açma kimlik bilgileri bellekte kalacaktır.
İstediğiniz zaman ve her türlü yardım için, hem portala erişimde hem de portalı kullanırken size rehberlik edecek olan LEASY sanal asistanına başvurabilirsiniz. LEASY sohbette her zaman yanıtı hazır olacaktır!

Daha az göster