Consegne medio raggio

1

Performans
Tüm yaşam döngüsü boyunca sınıfının en iyisi

2

Çok Yönlülük
Her zaman gelişmeye, işinizi takip etmeye hazır

3

AIR-PRO adaptif pnömatik süspansiyon
Yeni süspansiyon sayesinde benzersiz sürüş konforu ve daha fazla güvenlik

4

Güç ve dayanıklılık
En zorlu görevler için

Performans

Sürüş Deneyimi

Teknoloji ve Güvenlik

Sürüş Destek Özellikleri

Size sakin ve düşüncesiz bir sürüş deneyimi yaşatmak için güvenliğinizi gözeten teknoloji.

Sıralama

TEKERLEK TABANI
(mm)
MAKSİMUM GÖVDE UZUNLUKLARI (mm)
AZAMİ YÜKLÜ AĞIRLIK (TON)
TEK TEKERLEK ÇİFT TEKERLEK Şasi Kabin Çift Kabin Şasi
  MIN. MAKS. MIN. MAKS. MIN. MAKS. MIN. MAKS.
3.000 2.510 3.390 2.830
3.390 3,5 5,2    
3.450 3.395 4.110 3.395
4.110 3,5
7 3,5 7
3.750 4.005 4.590 4.005 4.590 3,5 7,2 3,5 7
4.100 4.005 5.150 4.005 5.150 3,5 7,2 3,5 7
4.350     4.830 5.550 5,2
7,2 5,2 7
4.750     5.690 6.190 5,2 7,2 6
7
5.100     5.690 6.750 6 7,2 6
7


Göreviniz için ideal ortak

Daily'nin çok yönlülüğü, göreviniz ne olursa olsun yanınızda: tek veya çift tekerlek, 7,2 tona kadar GVW, 10 metreden fazla toplam araç uzunluğu için 7 dingil mesafesi.

Bölgesel Teslimat

Daily şasi kabin versiyonu, 4,9 tona kadar yük kapasitesi, 207 bg'ye kadar 3 litrelik motor gücü, kolay kurulumu ve çok yönlülüğü ile bölgesel teslimat için ideal bir araçtır. Akıllı havalı süspansiyon AIR-PRO sayesinde yükleme ve boşaltma işlemleri daha kolaydır, süspansiyonları kaldırmak veya indirmek ve farklı yüksekliklere ulaşmak için kabinde bir düğmeye dokunmak yeterlidir ve malların taşınmasını kolaylaştırır

A.Y.A

3,5 - 7,2 t

Çekiş (Akslar)

4x2

Motor yakıt tipi

Dizel / CNG

Şanzıman

Manuel ve Otomatik Hi-Matic

Versiyonlar

Panelvan/Çift Kabin Panelvan
Daha az göster

Belediye ve Uzmanlık Alanları

Daily'nin C şasisi, atık toplamadan yol temizliğine, yol bakım çalışmalarına kadar belediye görevinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için son derece çok yönlülük sunarak sağlamlık sağlar, Daily Şasi Kabin ile işiniz için ideal ortağa sahip olursunuz.

A.Y.A

3,5 - 7,2 t

Çekiş (Akslar)

4x2

Motor yakıt tipi

Dizel / CNG / Elektrikli

Şanzıman

Manuel ve Otomatik Hi-Matic

Versiyonlar

Panelvan/Çift Kabin Panelvan
Daha az göster

İnşaat

Kamyonun aktarma organları ve 2,7 ton ön ve 5,35 ton arka dingil kapasiteleri, özel C-kesitli çelik şasi ile birleşerek Daily'yi her zaman farklı kılan efsanevi gücü sunmakta ve daha yüksek taşıma yüklerini kolaylıkla taşıyarak yolculukları optimize etmektedir. Buna ek olarak, Çift Kabin Şasi versiyonu ekibin ve yükün güvenli, konforlu ve verimli bir şekilde taşınmasını sağlar. 8 vitesli otomatik şanzıman, hiçbir manevrayı çok zorlu hale getirmeden kolaylığı ve sürüş konforunu garanti eder.

A.Y.A

3,5 - 7,2 t

Çekiş (Akslar)

4x2

Motor yakıt tipi

Dizel / CNG / Elektrikli

Şanzıman

Manuel ve Otomatik Hi-Matic

Kabin

Şasi Kabin / Çift Kabin Şasi / Çıplak Şasi
Daha az göster

DAILY'nin tüm detayları için broşürlere bakınız

Broşürlere bakın

Hizmetler & Çözümler

 • Parçalar ve aksesuarlar

  Sürüş deneyiminizi benzersiz kılın
  Orijinal parçalardan yeniden üretilmiş parçalara, ikinci hat parçalardan aksesuarlara kadar IVECO ağı, üretkenliği artırmak, çok yönlülüğü geliştirmek, karlılığı optimize etmek ve aracınızın bakım maliyetlerini kontrol altında tutmak, dijital yaşamınızı kabine taşımak ve konforunuzu artırmak için size geniş bir bileşen yelpazesi sunar.


  Daha fazlasını keşfedin
 • Çalışma Süresi

  IVECO'da amacımız kamyonunuzu yolda ve ihtiyaç duyduğunuz her an kullanılabilir durumda tutmaktır
  Öngörülemeyen arıza süreleri müşteri taahhütlerini yerine getirmenizi engeller ve pahalıdır.
  IVECO'da kamyonunuzu ihtiyaç duyduğunuz her an yolda ve hazır tutmak için her şeyi yaparız.
  Bu amaçla, çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için beklenmedik arıza sürelerini azaltmaya odaklanan mükemmel bir Uptime hizmetleri seti geliştirdik.

  Daha fazlasını keşfedin
 • Üretkenlik ve verimlilik

  IVECO ile iş hedeflerinize ulaşın
  Taşımacılık ve lojistik işinde karşılaşılan en büyük zorluklar; nakliye maliyetlerini düşürmek, artan yakıt maliyetleri, sürücü eksikliği, karmaşık düzenlemeler ve müşterilerinizi memnun ederken daha sürdürülebilir operasyonlara duyulan ihtiyaçtır.
  IVECO bunu biliyor ve sizinle birlikte bu zorlukların üstesinden başarıyla gelmek için sürekli büyüyen bir çözüm portföyü geliştirdi.

  Filo verimliliğini artırmanıza, işletme maliyetlerini azaltmanıza ve sürücülerinizin performansını ve güvenliğini artırmanıza yardımcı olmak için bağlanabilirlik, dijitalleşme ve veri analitiğine güveniyoruz.

  Daha fazlasını keşfedin
 • Sürücü bakımı

  Değerli varlığınızı desteklemek ve onunla ilgilenmek için
  Sürücünün ilgisini çekmek, işini basitleştirmek Taşımacılık Sektöründe kilit alanlardır. Bağlı bir Sürücü, işin gerektirdiğinin ötesine geçmek için motive olur ve aynı zamanda akranları üzerinde olumlu bir etki yaratır. Konforunun iyileştirilmesi, filonuzun genel üretkenliği ve güvenliği üzerinde doğrudan etkisi olan Sürüş davranışı üzerinde de büyük fayda sağlar.
  IVECO, Sürücü Uygulamaları Easy Way Uygulaması ve Easy Daily Uygulamasından, Amazon Alexa özelliklerine sahip Amazon Web Hizmetleri üzerine inşa edilmiş sınıfının en iyisi IVECO DRIVER PAL öncü araç içi sesli sürücü arkadaşına kadar Sürücü bakımı için bir dizi hizmet sunmaktadır.

  Daha fazlasını keşfedin

Kampanyalar

IVECO'nun sizin için ön plana çıkardığı kampanyaları şimdi keşfedin.

Bize Ulaşin

Hizmetinizdeyiz. Bize iletişim bilgilerinizi bırakın: IVECO, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmak için sizinle iletişime geçecektir. Teşekkür ederiz!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında sunulan <a href="https://www.iveco.com/-/media/IVECOdotcom/Turkey/KVKK/Gercek_Kisi_Tedarikci_Aydinlatma_Metni_Iveco_Arac.pdf" target="_blank"> Aydınlatma Metni’ni</a> okudum ve anladım. *
Aydınlatma Metni’nde bilgilendirildiği üzere, kimlik ve iletişim verilerimin pazarlama amacıyla işlenmesine rıza gösteriyorum.
Ayrıca, 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca, Iveco Araç San. ve Tic. A.Ş.’nin aşağıda işaretlediğim kanallar üzerinden; ticari iletişim, bülten gönderimi ve ürünler ve hizmetler ile ilgili reklam ve tanıtım amaçlı olarak tarafımla iletişime geçmesine onay veriyorum.
SMS
E-posta
Arama
Paylaşmış olduğum kişisel verilerimin, internet sitesi sunucularının yurt dışında bulunuyor olması nedeniyle yurt dışına aktarılmasına izin veriyorum *

*Tüm alanların doldurulması zorunludur