Nové Daily - teraz ešte výhodnejšie

Teraz môžete mať Daily ešte výhodnejšie! Časovo obmedzená ponuka výhodného financovania so zvýhodnenou úrokovou sadzbou 2,99 % p.a.
Obmedzená ponuka platí len do konca marca 2012.

Pre viac informácií vyplňte vedlajší formulár.

Techniku truckov sme preniesli do kategórie vanov a individuálnych ľahkých dodávkových áut. Silné stránky vozidiel Daily sme ešte viac posilnili novým Daily MY2012, a sme teda stále na poprednej pozícii na trhu.

Nové IVECO DAILY
Zdokonalili sme poslušnosť vozidla na ceste v sólo prevedení a v súprave s vlekom – dôraz kladieme na tuhosť podvozka, presné radenie, zavesenie predných kolies a geometriu zadnej hnacej nápravy. Používame 9. generáciu systému ESP so stabilizáciou súpravy, adaptáciou na polohu nákladu a programom proti prevráteniu. Nezabudli sme ani na známych brzdových asistentov, asistenta rozjazdu do kopca, asistenta brzdenia motorom a ASR.
Doplnili sme rad polopresklených furgonov, čo ocenia najmä montážne tímy.
Do mesta je ideálna kombinácia veľkých prepravných objemov a malých obrysových polomerov otáčania.

Komfort a ovládanie
Zlepšili sme tiež ergonomiku ovládania vozidla a komfort sedadiel. Výhľad cez veľké zrkadlá a cez zadnú kameru uľahčuje manévrovanie pri vykladaní tovaru. Voliteľné vzduchové odpruženie uľahčuje manipuláciu s nákladom, vďaka možnosti prispôsobenia výšky podlahy.

Parametre motora
Motory s výkonom až 205 k, vybavené novými prevodovkami, kombinujú úsporu paliva a dodržiavanie ekologických limitov Euro 5, rovnako ako EEV. Na špecifi cké prepravné úlohy vám dodáme ten najlepší stály prevod.

Hmotnosť a nosnosť
Nárastu prepravných nárokov fi riem vychádzame v ústrety celkovou hmotnosťou vozidla až 7 ton a nosnosťou až 4,2 t. Hmotnosť súpravy 7 až 10,5 t umožňuje vozidlám Daily nahradiť nákladné vozidlá stredných hmotností.

Zvýhodnená úroková sadzba
Pri príležitosti uvedenia na slovenský trh máte skvelú možnosť získať Daily prostredníctvom financovania so zvýhodnenou úrokovou mierou 2,99 % p. a. Zvýhodnená úroková sadzba platí pre Iveco Daily podvozky a vany v prípade financovania formou finančného leasingu na dobu 36 mesiacov záväzne objednané do 31.3. 2012. S výberom individuálnej nadstavby vám poradí náš
kvalifi kovaný tím.
Príďte si vyskúšať nové Daily priamo k dílerom a informujte sa o možnostiach výhodného financovania.

IVECO Slovakia, s.r.o.
Dúbravská cesta 2
841 04 Bratislava
Tel. + 421 2 59 41 84 40
Fax + 421 2 59 41 84 51
E-mail: iveco.slovakia@iveco.com

leták Nové Daily