EXKLUZÍVNA ALL-INCLUSIVE PONUKA,
KTORÚ SA NEVYPLATÍ PREMEŠKAŤ!

EURO 6 STRALIS SCR ONLY

VOZIDLÁ Z OPERATÍVNEHO LÍZINGU​​​


Od 849€ /mes.*​​


EXKLUZÍVNE PONÚKAME:

  • 1 až 3 roky záruka na hnacie ústrojenstvo a technológiu SCR ONLY EURO 6 (krytie bez akejkoľvek spoluúčasti)
  • Voliteľne služba Mobility Care len za 49 € mesačne s krytím až do sumy 5 000 € na každú poruchu vr. asistencie na ceste a odťahovej služby
  • Bezkonkurenčná flexibilná lízingová ponuka na 12, 24 a 36 mesiacov pre vozidlá s nájazdom do 450 000 km


Ponúkame Vám vozidlá, s ktorými jazdíte bezstarostne:​​​

TECHNOLÓGIA SCR ONLY ZNAČKY IVECO

Jedna z najlepších a najúčinnejších technológií dodatočnej úpravy spalín Euro 6 na trhu.
NEDOCHÁDZA KU KRYŠTALIZÁCII ADBLUE®

V potrubí vďaka funkcii samočistenia pri vypnutí motora ako aj prostredníctvom vysokej účinnosti miešania AdBlue® pri prietoku výfukových plynov.
NIE JE POTREBNÉ ZASTAVIŤ VOZIDLO

Ani žiadny dodatočný zásah vodiča pre regeneráciu filtra pevných častíc (DPF), keďže počas jazdy dochádza k automatickej pasívnej regenerácii.
NAJLEPŠÍ INTARDÉR V TRIEDE

Intardér (brzdná sila do 600 kW a brzdný moment cez 3.000 Nm) plne integrovaný do systémov asistencie pre vodiča a vysoko výkonná motorová brzda (468 kW) určená aj na dlhšie vzdialenosti.

Všetky naše vozidlá sú starostlivo kontrolované a následne rozdelené do troch rôznych kategórií: BASIC, COMFORT a PREMIUM. Pri samotnom rozdeľovaní sa orientujeme na vek, kilometrový nájazd a opatrenia týkajúce sa opráv a renovácií. V súlade s požiadavkami našich zákazníkov ponúkame financovanie na mieru a rôzne možnosti lízingu. Pre viac informácií o našej ponuke, vozidlách a našich doplnkových službách kontaktujte alebo navštívte prosím naše strediská OK TRUCKS.​​*​Nezáväzná ponuka financovania pre jazdený ťahač Iveco Stralis Hi-Way AS 440S48 T/P Euro 6, mesačná splátka je bez DPH, na dobu 36 mesiacov, s 10% akontáciou a pre ročný nájazd 120 000 km. Cena neobsahuje poistenie a servisný kontrakt. Individuálnu ponuku podľa ceny a technických údajov vozidla obdržíte od zmluvných partnerov Iveco. Obrázok je iba ilustratívny.

​​​