JEZDITE BEZSTAROSTNE
S OK TRUCKS

EURO 6 STRALIS SCR ONLY

VOZIDLÁ Z OPERATÍVNEHO LÍZINGU​​​


Od 680€ /mes.*

VOLITEĽNE: ZÁRUČNÝ BALÍČEK SERVISNÁ ZMLUVA​
Ponúkame Vám vozidlá, s ktorými jazdíte bezstarostne:​​​

EXKLUZÍVNA TECHNOLÓGIA SCR ONLY

Značky IVECO: jedna z najlepších a najúčinnejších technológií dodatočnej úpravy spalín Euro 6 na trhu.
NEDOCHÁDZA KU KRYŠTALIZÁCII ADBLUE®

V potrubí vďaka funkcii samočistenia pri vypnutí motora ako aj prostredníctvom vysokej účinnosti miešania AdBlue® pri prietoku výfukových plynov.
NIE JE POTREBNÉ ZASTAVIŤ VOZIDLO

Ani žiadny dodatočný zásah vodiča pre regeneráciu filtra pevných častíc (DPF), keďže počas jazdy dochádza k automatickej pasívnej regenerácii.
NAJLEPŠÍ INTARDÉR V TRIEDE

Intardér (brzdná sila do 600 kW a brzdný moment cez 3.000 Nm) plne integrovaný do systémov asistencie pre vodiča a vysoko výkonná motorová brzda (468 kW) určená aj na dlhšie vzdialenosti.

Všetky naše vozidlá sú starostlivo kontrolované a následne rozdelené do troch rôznych kategórií: BASIC, COMFORT a PREMIUM. Pri samotnom rozdeľovaní sa orientujeme na vek, kilometrový nájazd a opatrenia týkajúce sa opráv a renovácií. V súlade s požiadavkami našich zákazníkov ponúkame financovanie na mieru a rôzne možnosti lízingu. Pre viac informácií o našej ponuke, vozidlách a našich doplnkových službách kontaktujte alebo navštívte prosím naše strediská OK TRUCKS.​​*​Nezáväzná ponuka financovania pre jazdený ťahač Iveco Stralis Hi-Way AS 440S48 T/P Euro 6, mesačná splátka je bez DPH, na dobu 36 mesiacov, s 10% akontáciou a pre ročný nájazd 120 000 km. Cena neobsahuje poistenie a servisný kontrakt. Individuálnu ponuku podľa ceny a technických údajov vozidla obdržíte od zmluvných partnerov Iveco. Obrázok je iba ilustratívny.​​​

​​​