Tlacove Spravy

Iveco zvíťazilo v New Yorku v súťaži Interactive Media Awards
Internetové stránky Iveco Off Road zvíťazili v nominácii na Best in Class v súťaži Interactive Media Awards v New Yorku. Medzi webovou komunitou je toto ocenenie vysoko hodnotené. Internetové stránky Iveco venované modelovým radom off road vozidiel zvíťazili s ohromujúcim počtom 490 bodov z 500 možných v triede Automobily (Automotive Class), obsahujúcu internetovú prezentáciu s vysoko inovatívnym obsahom.

Kreativita, interakcia a multimediálny obsah, to sú hlavné charakteristiky stránok Offroad.iveco.com, ktoré boli vytvorené v spolupráci s významnou agentúrou DGTmedia, známou príklonom k elegantným riešeniam stránok s pozoruhodným multimediálnym obsahom. Vozidlá Iveco sú prezentované spoločne vedľa svetovo známeho rugbyového tímu, legendárnych All Blacks z Nového Zélandu. Prezentácia evokuje schopnosť prijať každú výzvu a zvíťaziť, a to za každých podmienok, v každej situácii.

Projekt podpory tímu All Blacks spoločnosťou Iveco je zdôraznený heslom „Built the same way“ (Spájajú nás rovnaké hodnoty), ktorý bol po prvý krát použitý v roku 2007. Videosekvencie, 3D modely a interaktívne nástroje robia stránky unikátne príťažlivými.

Newyorská súťaž Interactive Media Awards je pre sektor webových dizajnérov a komunikačných spoločností vysoko prestížna záležitostí. Porota zostavená z uznávaných predstaviteľov komunikačných médií rozhoduje o udelení cien na základe rôznorodých kritérií medzi ktoré patrí kreativita, kvalita obsahu, inovácia a jednoduchá obsluha a komfort pre návštevníka.

Vytvorte si vlastný názor kliknutím na www.offroad.iveco.com