Tlacove Spravy

Spoločnosť SWEETY ICE, s.r.o., si prevzala 7 nových vozidiel IVECO Daily na distribúciu mrazených výrobkov.

​Medzi prvých slovenských zákazníkov, ktorí si prevzali vozidlá IVECO Daily modelového radu MY2019, patrí aj SWEETY ICE, s.r.o., Prešov. Kontrakt zrealizovala spoločnosť DaM – díler značky IVECO na východnom Slovensku. Slávnostného odovzdávania 7 vozidiel IVECO Daily s mraziarenskými nadstavbami, ktoré sa uskutočnilo koncom mája 2020, sa za SWEETY ICE, s.r.o., zúčastnil konateľ spoločnosti Ing. Marián Horváth, značku IVECO reprezentovali Pavol Majirský a Martin Ondrušík – obchodný tím dílera DaM z Prešova.


Novú flotilu spoločnosti SWEETY ICE tvorí sedem identických vozidiel IVECO Daily 35S14H s 2,3-litrovým motorom F1A s maximálnym výkonom 136 k, ktoré sú vybavené mraziarenskými boxami od spoločnosti Cofi Europe S.R.L. Na všetky dodané vozidlá sa vzťahujú aktívne servisné služby IVECO pokrývajúce predpísanú údržbu na celých 7 rokov.

Spoločnosť SWEETY ICE, s.r.o., Prešov vznikla v roku 2010 so zámerom produkovať kvalitné, chutné, cenovo prijateľné mrazené výrobky a priamo ich distribuovať zmluvným obchodným partnerom. Rozvozom tovarov pokrýva nielen Slovensko, ale svoje vlastné výrobky dodáva aj v rámci celej EÚ.
Ako objasnil Ing. Marián Horváth: „Značku IVECO sme si zvolili preto, že vozidlá Daily považujeme historicky za spoľahlivého partnera pri našich denných rozvozoch tovaru a tiež z dôvodu, že ako jediný podvozok spĺňa svojou robustnosťou požiadavky pre naše mraziarenské boxy. Pre vozidlá sme pripravili inovovanú grafiku, ktorá, verím, bude dobrou a viditeľnou reklamou našich výrobkov na cestách.“

NOVÉ IVECO DAILY modelového radu MY2019:

VOZIDLO, KTORÉ ZMENÍ PERSPEKTÍVU VÁŠHO PODNIKANIA

Je oveľa viac ako úžitkové vozidlo. Nový podvozok Daily sme navrhli tak, aby vám pomohol podnikať udržateľne a so ziskom.

Technológia New Daily slúži vodičom: keď väčšinu pracovného dňa strávite za volantom, chcete, aby vaše pohodlie a zážitok z jazdy boli na špičkovej úrovni. Počas svojej 40-ročnej histórie Daily neustále predlžuje svoju životnosť a poskytuje potešenie z jazdy na najvyššej úrovni.
Kabína podvozku New Daily ponúka pripojenie do úplne nového sveta vysoko flexibilných služieb prispôsobených používaniu vášho vozidla a vašim potrebám.

PERFEKTNÉ VOZIDLO PRE VAŠE PODNIKANIE

Podvozok Daily je najuniverzálnejšie úžitkové vozidlo vo svojej triede. Nech už podnikáte v akomkoľvek odvetví – či už ide o mestskú distribúciu tovarov alebo náročnejšie dopravné úlohy, môžete si vybrať a prispôsobiť takú konfiguráciu podvozka Daily, aby dokonale spĺňal vaše prevádzkové a obchodné požiadavky.

STAVANÉ PRE VÝDRŽ

  • Denno-denne, rok čo rok sa môžete spoľahnúť, že každú úlohu splníte efektívne.
  • Profitujte zo všetkých silných stránok jediného ľahkého úžitkového vozidla, ktoré má – podobne ako trucky – masívne oceľové šasi s pozdĺžnymi nosníkmi hrubými až 5 mm.
  • S užitočným zaťažením do 4900 kg prácu zvládnete rýchlejšie a efektívnejšie.

Je to vaše kompletné dopravné riešenie šité na mieru pre vaše podnikanie.

ĽAHKO OVLÁDATEĽNÉ

Nový elektrický posilňovač riadenia je veľmi presný a precízne reaguje na pohyby volantom, uľahčuje ovládanie vozidla a poskytuje zážitok z jazdy. Taktiež tlmí vibrácie a vyvažuje drift a nevyváženosť kolies, čo zabezpečuje pocit vysokej stability a kontroly. Zapnutím tlačidla pre funkciu City Mode znižujete úsilie potrebné na otáčanie volantom až o 70 % a vychutnáte si dokonalý zážitok z jazdy aj v hustej premávke v centre mesta.

Vykonávajte svoju prácu maximálne bezpečne. ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) znižuje riziko nehôd na diaľniciach a v rušných uliciach mesta, pomáha vám v zložitých situáciách a zmierňuje stres v hustej premávke – v prospech pohody za volantom.

V novom Daily je konektivita oveľa viac než pomocník na palube. Je to nástroj, ktorý nám umožňuje aktívne a efektívne podporovať vaše podnikanie, minimalizovať prestoje a maximalizovať produktivitu. Rozširuje prevádzkyschopnosť tým, že vozidlo bude v priamom kontakte s odborníkmi z tímu IVECO, ktorí dostávajú údaje v reálnom čase, aby prostredníctvom proaktívnych opatrení mohli diagnostikovať a identifikovať potenciálne problémy skôr, ako sa vyskytnú.

Personalizované služby, ktoré presne spĺňajú každodenné potreby. Optimalizujte efektivitu vozidla pomocou svojho portálu MYDAILY – analýzou jeho výkonu a spotreby paliva.

Riešenia pre spravovanie vozidlového parku vám umožňujú znížiť náklady vďaka lepšiemu sledovaniu vozidiel, efektívnejšiemu využívaniu vozidlového parku, kontrole činností vodiča, vyspelej diagnostike motora a nahlasovaniu najazdených kilometrov v reálnom čase.