Nové Eurocargo: kompletná ponuka náhradných dielov a služieb

​​​​​Na podporu zákazníkov, ktorí si kúpia nové Eurocargo, kladie divízia náhradných dielov a služieb značky Iveco osobitý dôraz na vypracovanie plnohodnotného online katalógu a dostupnosť originálnych náhradných dielov pre nové Eurocargo so 100 % zárukou už pri uvedení na trh. Táto nová generácia vozidiel je preto prevádzkyschopná už od prvého dňa.

S uvedením nového modelu Eurocargo na trh je veľký dôraz kladený aj na zvýšenie záruky pôvodu náhradných dielov s cieľom zaručiť, aby zákazníci mohli využívať tie najlepšie popredajné služby. V skutočnosti bola väčšina častí karosérie nového modelu Eurocargo, zrkadlá a štýl osvetlenia prepracované a upravené tak, aby posilňovali značku Iveco a aby jeho nasadenie bolo zjavnejšie. Originálne náhradné diely Iveco sú zárukou kvality vďaka prísnemu procesu výberu tých najlepších dodávateľov a surovín, vyčerpávajúcim skúškam zhody a kontrolám spoľahlivosti naprieč celým výrobným a distribučným reťazcom. Osem skladov v Európe využíva inovatívnu technológiu, vďaka ktorej funguje ako jedno virtuálne distribučné centrum, ktoré dokáže riadiť viac ako 350 000 artiklov s výkonnosťou najvyššej úrovne.

Ponuka príslušenstva pre Eurocargo je prispôsobená potrebám vodiča a obsahuje materiály tej najvyššej kvality a dobre zavedené výrobné procesy. Na prispôsobenie modelu Eurocargo je súčasťou ponuky príslušenstva Iveco rad produktov, ktoré sú ušité na mieru tak, aby vylepšovali estetiku, komfort, bezpečnosť a technológie vozidla.

Spomedzi rôznych ponúkaných riešení sú systémy na cúvanie ideálne na zaistenie lepšieho výhľadu vodiča pri manévrovaní a na zvýšenie bezpečnosti. Šesť ponúkaných kompletných riešení pokryje všetky potreby – farebné monitory s technológiou TFT LCD a vodotesné kamery s vynikajúcou ochranou proti prachu a vode.
Do nového modelu Eurocargo si môžete namontovať kompaktný a všestranný kávovar Lavazza. Pre tých, ktorí potrebujú mať stály prístup online, je k dispozícii aj zariadenie, ktoré poskytuje pripojenie v sieti 3G na cestách. Pracuje na princípe SIM karty, ponúka výdrž na batériu až 10 hodín a môže sa dobíjať aj cez pripojenie USB.

V ponuke príslušenstva pre nové Eurocargo je aj systém kompletnej ochrany: systém proti odcudzeniu s číselnou klávesnicou na zabezpečenie motorového priestoru, kabíny a batožinového priestoru. Obsahuje aj volumetrický obvodový alarm s upozornením cez SMS a po telefóne plus ochranu proti naštartovaniu.