Iveco On - Care

Postarajte sa o svojho vodiča na ceste a poskytnite mu správy zamerané na spotrebu paliva, tlak v pneumatikách a na jeho štýl jazdy, aby ste optimalizovali výkon vášho vozidla a bezpečnosť vodiča v kabíne.

Smart Report

Získajte tipy, ako zlepšiť svoj štýl jazdy
SMART REPORT

SMART REPORT

Mesačná správa o výkonnosti vozidla a vodiča s cieľom znížiť spotrebu paliva a vylepšiť optimalizáciu vozidla na základe monitorovania profilu danej úlohy.

Správa o bezpečnej jazde

Buďte na cestách pozorní a opatrní
SAFE DRIVING REPORT

SAFE DRIVING REPORT

Spolu so Smart Report a vďaka vyhodnoteniu štýlu jazdy teraz obdržíte novú správu, ktorá vám umožní merať vašu bezpečnosť v kabíne. Buďte na cestách pozorní a opatrní! Správa o bezpečnej jazde je vytvorená výhradne pre vás a zdarma.

IVECO ON Zákaznicky portál & Aplikácia

Sledujte spotrebu paliva a štýl jazdy svojho vodiča
WEBOVÝ PORTÁL a APLIKÁCIA IVECO ON

WEBOVÝ PORTÁL a APLIKÁCIA IVECO ON

Monitorujte spotrebu paliva a štýl jazdy na optimalizovanie výkonnosti vášho vozového parku. Doprajte si dynamické monitorovanie a možnosť porovnávania rôznych údajov. Stiahnite si aplikáciu IVECO ON z obchodu Google Play alebo App store, aby ste získali viac informácií!

Easy Way Aplikácia

Zjednodušte si pobyt v kabíne vozidla jedným kliknutím
APLIKÁCIA EASY WAY

APLIKÁCIA EASY WAY

Uľahčite si život v kabíne: ovládajte funkcie v kabíne a zavolajte nepretržitú asistenčnú službu jediným kliknutím. Alebo požiadajte o vzdialenú pomoc počas niektorej zastávky. Stiahnite si aplikáciu Easy Way a vychutnajte si zážitok v úplne novej kabíne!

IVECO ON
DAILY

STIAHNUŤ KATALÓG

IVECO ON
WAY RANGE

STIAHNUŤ KATALÓG