IVECO zależy na Twojej mobilności!

Sieć IVECO oferuje ekskluzywną usługę dla pojazdów IVECO Stralis.

W przypadku unieruchomienia pojazdu IVECO objętego umową Gwarancji Mobilności Up-Time, IVECO zobowiązuje się naprawić usterkę w ciągu maksymalnie 48 godzin.  W przypadku dłuższej naprawy, IVECO udzieli rekompensaty finansowej w postaci Bonu Up-Time z tytułu unieruchomienia pojazdu, o ile usterka objęta gwarancją pojazdu lub Kontraktem Serwisowym 3XL-Life.

Niezawodność naszych pojazdów, sprawność IVECO ANS24h oraz profesjonalizm sieci dealerskiej stanowią podstawę Gwarancji Mobilności Up-Time. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić mobilność Państwa pojazdów IVECO Stralis.               

Usługa Up-Time to gwarancja ekskluzywnego serwisu: Począwszy od powiadomienia IVECOANS24h o usterce, Twój pojazd będzie zawsze priorytetowo naprawiany w autoryzowanych serwisach IVECO! W przypadku awarii najbliższy serwis IVECO zobowiązany jest do naprawy Twojego pojazdu w najkrótszym możliwie czasie. W przypadku naprawy dłuższej niż 48h, jeśli awaria występuje w jednym z wymienionych krajów Europy*, IVECO zobowiązuje się zapłacić odszkodowanie w postaci Bonu Up-Time o wartości 200 euro na każdą rozpoczętą dobę.          

* Usługa ważna na terenie następujących państw Unii Europejskiej oprócz Grecji i Cypru oraz w następujących krajach: Szwajcaria, Norwegia, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Czarnogóra, Macedonia i Ukraina.