BIZNES BEZ PRZESTOJÓW
IVECO ZOBOWIĄZUJE SIĘ CHRONIĆ WARTOŚĆ, OSIĄGI I PRODUKTYWNOŚĆ TWOJEGO POJAZDU Z UPŁYWEM CZASU. I TWÓJ SPOKÓJ.

Wybierając IVECO, dokonujesz wyboru wysokiej jakości. Nikt nie jest w stanie zagwarantować więcej niż IVECO w kategoriach produktów z gwarancją, rozwiązań i usług skrojonych na miarę Twojego pojazdu i Twojej misji. Z IVECO masz pewność, że polegasz na najodpowiedniejszej konserwacji, częściach o wysokich parametrach, na wysokiej klasy specjalistach, gotowych pomóc Ci zawsze i wszędzie.


Odkryć nasze wartości 5
Wartości, w które wierzymy.
Innowacyjna oferta posprzedażowa Iveco opiera się na pięciu podstawowych wartościach, które są z dumą wspierane przez naszych pracowników na całym świecie. Stałe zaangażowanie w zapewnienie jakości, niezawodności, solidności łańcucha dostaw, wartości pojazdów oraz umiejętności i doświadczenia naszych pracowników przekłada się na zaufanie naszych klientów. Nic dziwnego, że Iveco jest najlepszym partnerem dla milionów właścicieli pojazdów użytkowych w całej Europie.
Zmniejszać
Całkowity koszt posiadania
IVECO gwarantuje zgodność produktów i dostawców ze standardami jakości w kategoriach surowców i procesów produkcyjnych na całej długości łańcucha dostaw części zamiennych.
Certyfikowana niezawodność
Oryginalne części zamienne IVECO są stworzone dla Twojego pojazdu i podlegają najsurowszym badaniom jakości sprawdzającym ich zgodność z normami, trwałość, bezpieczeństwo i wytrzymałość. Starczają na dłużej i wykazują lepsze parametry pracy w miarę upływu czasu.
Zaawansowana logistyka
IVECO gwarantuje stałą dostępność dostawy części zamiennych w 24 godziny jak również ich monitorowanie od magazynu do docelowego centrum serwisowego.
Wykwalifikowany zespół wsparcia
Sieć autoryzowanych serwisów IVECO gwarantuje doskonały poziom serwisów dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągłym szkoleniom, stałej aktualizacji narzędzi diagnostycznych i wysoko wyspecjalizowanym mechanikom. W trasie zaś, dzięki programowi IVECO Assistance Non-Stop, zawsze gotowemu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Kontrolowane procesy
Dzięki optymalizacji warunków planowanej konserwacji oraz ofercie specjalnych pakietów Oryginalnych części zamiennych w ramach programów IVECO Elements można znacznie ograniczyć całkowity koszt posiadania swojego pojazdu, zachowując jednocześnie wysoką wartość rezydualną. Odkryj więcej.