Wybór oryginalnych części Iveco oznacza zaufanie do jakości produkcji i profesjonalizmu fachowych techników i zapewnia stałą pracę pojazdu z optymalną sprawnością. Za wszystkimi wyrobami i usługami Iveco stoi najlepszy w swojej klasie etos Obsługi Klienta Tylko autoryzowane punkty sprzedaży Iveco oferują szeroki asortyment 100% oryginalnych części po konkurencyjnych cenach, co pozwala kupować z ufnością i spokojem umysłu.

100% Wyboru – doskonałość procesu zaopatrzenia w części zaczyna się od surowców użytych do produkcji każdego wyrobu Iveco, wybieranych z godnie z najwyższymi standardami jakości.

100% Niezawodności – Iveco wybiera tylko takich dostawców części, którzy zapewniają najwyższą jakość i certyfikowany proces produkcyjny.

100% Bezpieczeństwa – Certyfikowane i gwarantowane, całkowicie oryginalne części Iveco Origin 100% zapewniają sprawność i utrzymanie wartości pojazdu przez wiele lat.

100% Kontroli – Wszystkie wyroby i usługi Iveco na każdym etapie procesu produkcji przechodzą próby ścisłej kontroli jakości.

100% Zadowolenia klientów – Wysokiej jakości proces nastawiony na jeden cel: 100 % zadowolenie klientów Iveco.

ORYGINALNE CZĘŚCI IVECO – TWOJA GWARANCJA JAKOŚCI