Wyprodukowany w Suzzarze, mateczniku pojazdów Daily

​​​​Nowy Daily Euro 6 jest wytwarzany w zakładzie produkcyjnym IVECO we włoskiej Suzzarze, gdzie produkowane są wyłącznie pojazdy należące do tej rodziny. Wszystkie procesy w zakładzie są zgodne ze standardem WCM (World Class Manufacturing), co pozwala na odpowiednie zarządzanie niezwykle złożoną produkcją bardzo szerokiej gamy pojazdów Daily - dostępnych w 11 000 wersji. WCM to metodyka, której celem jest opracowanie bezbłędnie działających procesów, ograniczających do zera liczbę usterek, wypadków oraz ilość odpadów. To proces oparty na ciągłym doskonaleniu, wymagający zaangażowania ze strony wszystkich osób odpowiadających za produkcję. Zakład w Suzzarze wdrożył WCM w roku 2007 i po upływie zaledwie pięciu lat został wyróżniony srebrnym medalem potwierdzającym wysoką jakość produkcji.
Przygotowując się do wprowadzenia nowego Daily Euro 6, Iveco zainwestowała znaczne środki w zakład w Suzzarze, aby jeszcze bardziej poprawić jego zdolność reagowania na zapotrzebowanie rynkowe.

Więcej niż produkt

Instynkt biznesowy Nowego Daily Euro 6 nie ogranicza się do samego produktu: pomyślano również o wspieraniu klientów w sprawnym i efektywnym prowadzeniu działalności dzięki zapewnieniu odpowiednich akcesoriów, finansowania, pomocy technicznej, obsługi posprzedażowej i całodobowej pomocy drogowej, która jest obecnie łatwiej dostępna za pośrednictwem aplikacji DAILY BUSINESS UP.

IVECO jest w stanie pomóc klientom w rozwoju, oferując programy finansowania Daily Euro 6 dostosowane do ich potrzeb. Przykładem może być Daylease, pakiet obejmujący pojazd, umowę na serwisowanie i naprawę oraz pakiet finansowania z miesięczną ratą.

Nowy Daily Euro 6: instynkt biznesowy dla branży transportowej

Daily Euro 6 to najnowszy członek rodziny, która od lat jest liderem rynku pojazdów dostawczych i cieszy się doskonałą opinią dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, solidności i zadowoleniu klientów. Dzięki instynktowi biznesowemu wie, w jaki sposób spełnić potrzeby branży transportowej. Pierre Lahutte: „Od momentu, gdy pierwszy Daily zjechał z linii montażowej, sprzedaliśmy ponad 2,8 miliona tych pojazdów. Wprowadziliśmy na rynek Nowy Daily Euro 6 z myślą o istotnym zwiększeniu tej liczby. Najlepszy Daily w historii jest teraz jeszcze doskonalszy”.