Komunikaty

Spółka CNH Industrial zaprezentuje swoje globalne silne strony na targach Expo Milano 2015

Jako globalny partner targów Expo Milano 2015, firma zaprezentuje podczas tego powszechnie cenionego wydarzenia organizowanego w Mediolanie swoje marki oraz realizowane przez siebie w kontekście globalnym działania. W pawilonie firmy New Holland Agriculture poświęconym tematyce gospodarstwa zrównoważonego ekologicznie zaprezentowane zostaną produkty, aspekty logistyczne, pojazdy transportowe i kwestie związane z patronatem sprawowanym nad innymi ważnymi inicjatywami: w ten sposób firma CNH Industrial będzie z dumą uczestniczyć w trwającym sześć miesięcy wydarzeniu.

Firma CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI / MI: CNHI) skorzysta z pełnionej przez siebie roli Globalnego partnera organizatorów targów Expo Milano 2015 w okresie trwania organizowanej w Mediolanie od 1 maja do 31 października imprezy. Prezentując swe różne walory i wartości marki na jednym wspólnym tle, jedna z największych na świecie firm z sektora dóbr kapitałowych ma nadzieję zwiększyć świadomość w zakresie jej globalnej obecności i obszarów doskonałości.

To słynne, odbywające się co pięć lat wydarzenie, stanowiące wyjątkową okazję dla wszystkich podmiotów biorących w nim udział, zostanie zorganizowane w północno-zachodnim Mediolanie, na obszarze o powierzchni przekraczającej milion metrów kwadratowych. Oczekuje się, że przez sześć miesięcy targi Expo Milan o 2015 przyciągną blisko 20 milionów odwiedzających, którzy przybędą, aby być świadkiem lub uczestnikiem pokazów, spotkań, konferencji i zgromadzeń, dla których wspólnym hasłem przewodnim będzie „Wyżywić świat – energia życia”.

Ten temat ma szczególne znaczenie dla firmy CNH Industrial. Maszyny rolnicze stanowią jeden z podstawowych filarów działalności firmy, związany w kontekście handlowym z markami Case IH, Steyr i New Holland Agriculture.

Marka New Holland Agriculture zajmie ważne miejsce na targach Expo jako jedyna marka maszyn rolniczych, która będzie mieć własny pawilon na terenie targów. W pawilonie New Holland poświęconym tematyce gospodarstwa zrównoważonego ekologicznie będzie można zobaczyć najważniejsze innowacje i udoskonalenia rolnicze – pozostające w pełnej zgodności ze strategią Clean Energy Leader. Wysłuchując historii opowiadanych przez członków zespołu, odwiedzający poznają cały proces od zasiania nasion do produkcji żywności. Od przyjaznej dla środowiska konstrukcji pawilonu aż po centrum wewnętrznych wrażeń – wszystko to pozwoli gościom lepiej zrozumieć rolę mechanizacji rolnictwa w zakresie łańcucha dostaw żywności. Celowi temu posłużą interaktywne aplikacje, rzeczywistość rozszerzona, filmy wideo i prezentacje produktów.

FPT Industrial, potężna marka firmy CNH Industrial, zaprezentuje w pawilonie New Holland swój najlepszy silnik Cursor 16. Silniki FPT Industrial będą napędzać także rozwiązania transportowe i logistyczne dostarczone przez inne marki CNH Industrial na potrzeby targów Expo 2015. Iveco Bus, marka CNH Industrial specjalizująca się w transporcie zbiorowym osób oraz europejski lider w sektorze autobusów na gaz ziemny, dostarczy na targi Expo 7 autobusów miejskich Urbanway zasilanych przyjaznymi dla środowiska silnikami na sprężony gaz ziemny (CNG). Pojazdy te umożliwiają niezwykle skuteczną redukcję ilości emitowanych zanieczyszczeń oraz hałasu. Będą one wykorzystywane do transportu gości po terenie targów Expo oraz jako transport wahadłowy na parkingi.

9 samochodów dostawczych Iveco Nowy Daily (nagrodzonych tytułem Międzynarodowego Samochodu Dostawczego roku 2015) i samochód ciężarowy Iveco Eurocargo zaprezentowane przez należącą do firmy CNH Industrial markę Iveco będą świadczyć usługi transportowe i logistyczne za pośrednictwem klienta Iveco, firmy DB Schenker. Poza tym 18 zamiatarek Eurocargo i 7 samochodów ciężarowych typu bramowiec Stralis Hi-Way zapewnią wsparcie dla zewnętrznych terenów połączonych z Expo. Pojazdy te zostaną dostarczone przez firmę AMSA, zajmującą się wywozem odpadów miejskich w Mediolanie, świadczącej także usługi z zakresu zamiatania ulic i zadań związanych z higieną.

Sprzęt budowlany zaprezentowany przez należącą do firmy CNH Industrial markę New Holland Construction jest już w użyciu na terenie Expo, zapewniając pomoc w budowie różnych obiektów. Maszyny te zostały także wykorzystane do budowy pawilonu New Holland Agriculture poświęconego zrównoważonej ekologicznie gospodarce.

Dodatkowo firma CNH Industrial jest także sponsorem amerykańskiego pawilonu „Amerykańska żywność 2.0”, na którym prezentowane są maszyny rolnicze marki Case IH i sprzęt budowlany marki CASE.

Na targach zostanie zaprezentowana także inicjatywa TechPro2 napędzana przez firmę CNH Industrial i jej firmę siostrzaną, Fiat Chrysler Automobiles. Ten profesjonalny program rozwoju został opracowany pod kątem rekrutacji młodych ludzi pochodzących nierzadko z mniej uprzywilejowanych środowisk oraz mniej rozwiniętych obszarów i zapewnienia im wysoce technicznego szkolenia, które zapewni kwalifikacje potrzebne do znalezienia zatrudnienia w sektorach związanych z branżą motoryzacji, pojazdów przemysłowych i sprzętu rolniczego. Dziś w ramach tej inicjatywy prowadzona jest współpraca z 55 szkołami we Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Afryce, Indiach, Brazylii, Argentynie, Chinach oraz w innych krajach.