Komunikaty

Nowy obiekt Iveco na mapie Polski

Iveco Poland stale rozwija sieć dealerską,  na mapie Polski przybył kolejny punkt Iveco. REMO-CAR Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, która dołączyła do sieci dealerskiej Iveco w Polsce. Obejmuje swoim zasięgiem województwo mazowieckie.

Firma spod Warszawy (Święcice k. Błonia) może się pochwalić ponad 20-letnim doświadczeniem kompleksowych usług serwisowych i naprawczych pojazdów ciężarowych, dostawczych, autobusów, przyczep oraz naczep, a także sprzedażą części zamiennych i akcesoriów .

Serwis Remo-Car w siedzibie Święcice został uruchomiony w 2006 roku i charakteryzuje się wielomarkowymi autoryzacjami m.in. Koegel, Cobo, Nooteboom, BAR, BPW, SAF, JOST. Z początkiem października 2012 roku firma Remo-Car uzyskała również autoryzację Iveco jako Punkt Serwisowy w zakresie: serwis oraz sprzedaż części zamiennych.

Wykwalifikowany personel, nowoczesny obiekt, a w nim specjalistyczne maszyny i urządzenia spełniające najnowsze standardy Iveco wpływają bezpośrednio na wysoką jakość i terminowość świadczonych usług.

Zatrudniający ponad 80 pracowników Remo-Car został uznany za profesjonalnego partnera biznesowego, stając się  od 1 stycznia 2013 roku także autoryzowanym dealerem pojazdów użytkowych marki IVECO gamy lekkiej.

Obiekt o powierzchni 5000 m2, wyposażony jest w 26 stanowisk naprawczych, w tym 5 przelotowych  o długości 26 m ( dwa kanały, stanowisko z kolumnowymi podnośnikami marki Stertil-KONI do podnoszenia pełnych zestawów i pojazdów przegubowych, stanowiska z podnośnikami do obsługi pojazdów lekkich i średnich z podnośnikami od 3,5t do 7,0t oraz suwnicę o nośności 10t do obsługi i przeglądów pojazdów). Serwis dysponuje: kompletem urządzeń i narzędzi do obsługi i serwisu ogumienia, nowoczesną automatyczną myjnią bramową Karcher do mycia i pielęgnacji wszystkich typów pojazdów. Na miejscu działa również Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów i legalizacji tachografów.
W obiekcie znajduje się część socjalno-biurowa z dwiema salami konferencyjnymi, biurem obsługi klienta, poczekalnią oraz pokojem noclegowym. Utwardzony parking pomieści 50 zestawów oraz pojazdy dostawcze/osobowe. Cały obiekt posiada pełen monitoring i całodobową ochronę.

Istotnymi elementami z punktu widzenia Klientów pojazdów ciężarowych są: obsługa wszystkich marek pojazdów oraz wszystkich typów  zabudów,
obsługa Toll Collect , pełna obsługa blacharsko-lakiernicza, w tym kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych samochodów ciężarowych, dostawczych, przyczep, naczep i autobusów.

Jarosław Zwoliński , Kierownik Serwisu ocenia: „Święcice  to idealne miejsce na serwis samochodów ciężarowych - znajduje się przy drodze krajowej nr 2 w sąsiedztwie autostrady A2/E30 Warszawa-Poznań, w bliskiej odległości od drogi ekspresowej S8. Położenie pozwala na dojazd wszystkich typów pojazdów bez żadnych ograniczeń, a bogata oferta - na profesjonalną obsługę Klientów w pełnym zakresie ".