Komunikaty

Nowa odsłona IVECO Capital w Polsce

IVECO Poland rozpoczęła współpracę z EFL SA, należącą do francuskiej Grupy Credit Agricole, która jako partner finansowy IVECO Poland będzie występować pod szyldem IVECO Capital.

Podpisana umowa generalna umożliwia IVECO Poland oferowanie usług finansowych odpowiadających zapotrzebowaniu klientów i wspieranie ich przy zakupach produktów IVECO, lekkich, średnich i ciężkich pojazdów użytkowych.

Głównym celem IVECO Capital jest pomoc klientom w sfinansowaniu zakupu pojazdów w sposób najbardziej korzystny dla ich działalności, używając w tym celu fachowej znajomości branży oraz odpowiedniego zaplecza finansowego. Europejski Fundusz Leasingowy SA  dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i stabilności finansowej gwarantuje realizację tego celu.

Produkty finansowe oferowane przez IVECO Capital dostępne będą u doradców handlowych i dealerów IVECO, dzięki czemu wszyscy klienci IVECO będą mieli dostęp do szerokiego wachlarza usług finansowych, obejmujących m.in. wynajem długoterminowy, leasing operacyjny, czy leasing finansowy. Ponadto zagwarantowana będzie odsprzedaż leasingowanych aktywów po zakończeniu okresu umowy leasingu, oparta o odkup IVECO.

Jestem przekonany, ze rozpoczęta właśnie współpraca z EFL będzie dla naszych klientów dodatkowym argumentem do wyboru IVECO, a co najważniejsze pozwoli im na osiągnięcie zamierzonych celów, gdyż oferujemy doskonały produkt wraz z indywidualnie dopasowanym rozwiązaniem finansowym” – podkreśla Massimiliano Perri, Dyrektor Generalny IVECO Poland

„Współpraca z IVECO Poland, firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stanowi dla EFL istotne wsparcie w postaci kolejnego kanału sprzedaży. Zaproponowane przez obie firmy rozwiązania finansowe są również przejawem dbania o utrzymanie obsługi klientów na dobrym poziomie – zarówno w dziedzinie sprzedaży jak i w serwisie po zakończeniu umowy” – komentuje Radosław Woźniak, Wiceprezes EFL.

EFL wspólnie z IVECO Poland w ramach obsługi sieci dealerskiej przygotowała również ofertę Finansowania Stoku Pojazdów, z możliwością udzielania funduszy zarówno w złotówkach jak i w euro.

Osoby obecne na zdjęciu (od lewej):
- Bartosz Bakes - Dyrektor Departamentu Sprzedaży EFL
- Massimiliano Perri, Dyrektor Generalny IVECO Poland
- Saverio Cacopardo, EMEA Region Director, IVECO Capital
- Radosław Woźniak, Wiceprezes EFL
- Agostino Policicchio, Regional Manager CEE, IVECO Capital