Komunikaty

Michał Fersten nowym Marketing Managerem w Iveco

Michał Fersten objał nowe stanowisko Marketing Managera w Iveco Poland od 1 marca 2011. Wnosi on do polskiego przedstawicielstwa Iveco kilkanascie lat doswiadczenia z bran_y samochodów osobowych. W Iveco bedzie odpowiedzialny za całokształt działan marketingowych i komunikacyjnych. Iveco Poland, jeden z liderów w sprzeda_y pojazdów u_ytkowych i przemysłowych, w celu wzmocnienia swoich działan na jednym z najwa_niejszym dla Iveco rynków w Europie zatrudnił nowego Marketing Managera z ponad dziesiecioletnim doswiadczeniem w bran_y samochodów osobowych.


Zanim Michał Fersten trafił do Iveco był ostatnio odpowiedzialny za marketing produktu i narzedzia internetowe w Peugeot Polska. Cała jego dotychczasowa kariera jest równie_ zwiazana z bran_a motoryzacyjna. Pracował m.in. w dziale flotowym przedstawicielstwa Forda w Polsce rozwijajac program sprzeda_y B2B.


W Peugeot był odpowiedzialny za rozwój sprzeda_y B2B, w tym za relacje z kluczowymi klientami oraz rozwój sprzeda_y samochodów dostawczych z zabudowami. Dzis Peugeot jest jednym z liderów sprzeda_y samochodów dostawczych do 3,5 t w Polsce.


Michał Fersten był te_ odpowiedzialny w Peugeot za zarzadzanie siecia dilerska, a jego obowiazki były podzielone miedzy zadania zwiazane z rozwojem sieci sprzeda_y a realizacje celów sprzeda_y.
„Objecie nowego stanowiska w firmie grupy Fiat Industrial jest dla mnie wysmienita okazja, _ebym przyczynił sie do sukcesu Iveco w Polsce. Iveco DAILY i Iveco EUROCARGO sa od lat liderami w swoich segmentach w Europie i w Polsce.


Solidnosc i jedna z najszerszych – o ile nie najszersza - gama produktów pozwala Iveco spełnic niemal wszystkie potrzeby profesjonalnego transportu. Teraz przyszedł czas, _eby Iveco zajeło nale_na mu pozycje w segmencie pojazdów najcie_szych, przede wszystkim dzieki atutom Iveco STRALIS i jego najefektywniejszej wersji ECOSTRALIS, a tak_e dzieki rozwiazaniom proponowanym przez Iveco TRAKKER. Pierwsze moje kontakty z siecia Dilerów Iveco w Polsce pozwalaja mi ju_ powiedziec, _e wspólnie osiagniemy stawiane przed nami cele.” - podkresla nowy Marketing Manager Iveco Poland.


Michał Fersten jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukonczył tak_e studia podyplomowe w Akademii Leona Kozminskiego.

Iveco
Iveco, spółka nale_aca do Grupy Fiat Industrial, projektuje, produkuje i sprzedaje szeroka game pojazdów u_ytkowych we wszystkich segmentach rynku, od pojazdów lekkich poprzez pojazdy srednie, a skonczywszy na pojazdach pojazdach cie_kich, cie_arówkach terenowych, autobusach do przewozów miejskich i miedzymiastowych oraz autokarach, a tak_e pojazdach do zadan specjalnych takich jak pojazdy po_arnicze, pojazdach do zadan terenowych oraz do celów obronnych i do ochrony ludnosci cywilnej.
Iveco zatrudnia prawie 25,000 pracowników, którzy pracuja w 24 zakładach produkcyjnych w 11 krajach swiata, przy zastosowaniu zaawansowane technologii opracowanych w 6 osrodkach naukowo-badawczych. Oprócz Europy, Spółka prowadzi równie_ działalnosc w Chinach, Rosji, Australii i Ameryce Łacinskiej. Około 5,000 punktów sprzeda_y oraz serwisowych w ponad 160 krajach gwarantuje pomoc techniczna, niezale_nie pod jaka szerokoscia geograficzna pojazd Iveco jest eksploatowany.