Komunikaty

Iveco i Miki Biasion

Iveco wraz Miki Biasion weźmie udział w 36. edycji Bologna Motorshow z ciężarówką Iveco Trakker, która już wkrótce wystartuje w edycji 2012 rajdu Dakar, najbardziej znanego na świecie rajdu, który odbędzie się w dniach od 1 do 15 stycznia 2012 r.

Po prezentacji  podczas dni otwartych drzwi Iveco w ostatni weekend w Fiat Industrial Village w Turynie, która gościła około pięciu tysięcy odwiedzających, Biasion i jego Trakker dadzą pokaz akrobacji na torze Mobil 1 Arena w ostatni dzień Bologna Motorshow, w niedziela 11 grudnia br.

Dakar Trakker będzie również przewodził w Memoriale Robberto Battaga, jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń Bologna Motorshow, gdzie na torze Mobil 1 Arena będą rywalizować ze sobą jedni z najlepszych na świecie kierowców rajdowych.

Podczas prezentacji Trakkerowi będą towarzyszyć dwa Nowe Daily, van i podwozie z kabiną, prowadzone przez dwóch zawodowych kierowców. Dla obu tych samochodów Bologna będzie pierwszym i jedynym włoskim przystankiem w europejskim tournée pod nazwą "New Daily – Idealny dla Superbohatera", które zasadniczo odbywać się bedzie styczniu i lutym 2012 roku.

Startując z fabryki w miejscowości Suzzara, w prowincji Mantua, gdzie Daily jest produkowany, dwa pojazdy pojadą do Monachium, potem do Hamburga, Paryża, Amsterdamu, Kopenhagi i Sztokholmu, szukając prawdziwych gwiazd ciężkiej pracy, handlowców, robotników, sprzedawców detalicznych, rozwiązując ich codzienne zadania.

Przez giełdy spożywcze, szkółki ogrodnicze, place budowy i warsztaty, Fosco Giulianelli, blogger i fotograf, będzie podróżować w jednym z pojazdów po całej Europie, fotografując i rozmawiając z "ludźmi pracy" w terenie. Trasa zostanie udokumentowana filmami i zdjęciami na stronie Iveco i w głównych sieciach społecznościowych (Flickr, Facebook, YouTube i Twitter). Ponadto odbędzie się specjalny konkurs na Facebooku, gdzie internauci będą  głosować na swoje ulubione migawki i wybierać idealnego Superbohatera.