Komunikaty

Iveco Construction Tour 2012
Iveco Construction Tour 2012 to obecnie największy test pojazdów oraz maszyn budowlanych w Polsce. To koncepcja promocji pojazdów budowlanych Iveco, która łączy w sobie nie tylko  możliwość obejrzenia i przetestowania pojazdów budowlanych Iveco i Iveco Astra, ale również pozwala zapoznać się z bogatą ofertą Partnerów Iveco z grupy Fiat Industrial (Case New Holand), co czyni owo wydarzenie atrakcyjnym dla każdego, kto w branży budowlanej ma swój udział. Iveco gwarantuje testy pojazdów budowlanych w najbardziej wymagających warunkach. Formuła imprezy zakłada, że właściciele firm budowlanych i kierowcy mogą przetestować w naturalnym, niejednokrotnie ekstremalnie wymagającym środowisku ciężarówki budowlane i maszyny budowlane. Słowem we wszystkich lokalizacjach będzie można sprawdzić najmocniejszą reprezentację grupy Fiat Industrial. 

Już 16 marca rozpocznie się event inaugurujący tour, który trwać będzie prawie dwa miesiące.  W każdy piątek marca (16., 23., 30.) oraz w trzy piątki kwietnia (13., 20., 27.)w godzinach 11-16 Iveco wraz z partnerami zaprezentuje swoją bogatą ofertę samochodów budowalnych. Imprezy odbywać się będą w sześciu lokalizacjach w całej Polsce w okolicach Białegostoku, Krakowa, Poznania, Krakowa, Lublina oraz na Śląsku i w kujawsko-pomorskim. Miejsce imprezy to, w zależności od możliwości danego regionu, żwirownia lub kopalnia, gdzie będzie  można zobaczyć, a co istotniejsze sprawdzić możliwości  Trakkera czy Astry.

Iveco Construction Tour 2012 jest imprezą, w której uczestniczyć będą Iveco Poland, prezentujące gamę samochodów budowlanych (Iveco i  Astra), CNH oferujące maszyny budowlane, firmy zabudowujące KH Kipper, Skibicki, Gervasi, Wielton, Leżajsk oraz Michelin Polska,  Petronas Polska, Iveco Capital, Europolift, Fiat Auto Poland. Biorąc pod uwagę, różnorodną i bogatą ofertę organizatorów, uczestnicy będą mogli przetestować i zobaczyć w akcji następujące pojazdy:

- Trakker 8x4
- Trakker 8x8
- Trakker 6x4
- Trakker 6x6
- Stralis RR
- Astra 8x6
- CNH – ładowarki kołowe serii C, koparki gąsienicowe,
-  samochody terenowe Jeep.


Ponadto pojazdy, które będzie można zobaczyć:

- Trakker 8x4 z betonomieszarką
- CNH – maszyny kompaktowe (koparko-ładowarki, minikoparki itp.),
- dźwig firmy Europolift.

Niewątpliwą atrakcją tych spotkań jest interesująca oferta przygotowana przez Iveco dla tych klientów, którzy zdecydują się na współpracę. Oferta będzie obejmowała specjalnie przygotowaną cenę wraz z dodatkowymi pakietami.

Słowem warto przyjemnie spędzić marcowe bądź kwietniowe piątkowe popołudnie  z Iveco, gdyż gwarantuje to nie tylko moc wrażeń, ale również wymierne korzyści finansowe.